Lekarze Łask

mgr Dawid Żak

mgr Dawid Żak

98-100 Łask

Z Panem Dawidem spotkałam się po raz pierwszy w sierpniu 2017 roku, przed kolejną artroskopią stawu kolanowego. Z trudem się poruszałam, ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Pan Dawid był moim terapeutą wiodącym – opiekunem, który nie tylko bardzo intensywnie pracował nad poprawą ruchomości mojego stawu kolanowego, przygotowując mnie do operacji, ale który nieustępliwie, lecz równocześnie sposób niezwykle taktowny, mobilizował mnie do ćwiczeń i zwiększonego wysiłku. Znakomity fachowiec, o bardzo ...
Opinia dodana przez: Irena
                                       mgr Kamila Sekula

mgr Kamila Sekula

98-100 Łask

Miałam szczęście być pacjentką p.Kamili.Jestem pełna uznania dla jej profesjonalizmu,życzliwości dla pacjenta,cierpliwości.Pani Kamila reaguje na bieżąco na stan bólu,sprawności i możliwiści przy wykonywanych zabiegach
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Dermatolog
                                       lek. med. Magdalena Kręgiel

lek. med. Magdalena Kręgiel

Dermatolog

98-100 Łask

Świetna Pani doktor, szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia,jest uprzejma,sympatyczna,bardzo pomogła córeczce z AZS,polecam
Opinia dodana przez: Justyna mama Poli

lekarz Grzegorz Dobroczek

Przychodnia Rejonowa Nr 2
Szarych Szeregów 8
98-100 Łask

Skąd znaleźć w sobie motywację do treningu? Najlepiej wie o tym Adam Korol, który przecież już niczego udowadniać nie musi. Mistrz olimpijski i wielokrotny wioślarski mistrz świata dziś startuje w triathlonie. Jak sam mówi: .... w pływaniu pomógł mi Tomasz Dobroczek z firmy Argonaut i chyba tylko dzięki niemu udało mi się przepłynąć 950m .... Cały wywiad z Adamem Korolem i jego opinia o sposobie motywacji w triathlonie w artykule ...
                                       mgr Damian Danielski

mgr Damian Danielski

98-100 Łask

Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Damiana, to bardzo dobry, profesjonalnie podchodzący do pacjenta fizjoterapeuta. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom jest na bieżąco z nowymi sposobami eliminującymi nasze dolegliwości. Do tego zawsze uśmiechnięty, empatyczny i cierpliwy. Korzystam z pomocy Pana Damiana od kilku lat w klinice Columna medica w Łasku. Dzięki rehabilitacji uniknęłam jak na razie endoprotezy kolana, na którą miałam skierowanie już 6 lat temu.Podczas ostatniego pobytu w 2023 roku, dzięki ...
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Ortopeda
                                       dr n. med. Radosław Grabowski

dr n. med. Radosław Grabowski

98-100 Łask

Dziaj z mężem mieliśmy wizytę. Pan doktor wykazał się samymi pozytywnymi cechami: fachowością, komunikatywnością, uprzejmością. Po dokładnym zbadaniu zaproponował metody leczenia kolana. Mimo, iż lubi operować to zaleca wykorzystanie wszystkich metod leczenia a operacja jest ostateczną z nich. Na ekranie komputera pokazał i zinterpretował wynik rezonansu. Bardzo pozytywne wrażenie po pierwszej wizycie i mam nadzieję że tak będzie. Polecam niezdecydowanym.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Zdzisław Kordon

Urolog

Przychodnia
Kościuszki 2
98-100 Łask

Doskonaly specjalista,podchodzacy do pacjenta z wielkim szacunkiem i zrozumieniem. Swietny operator.Nigdy jaszcze nie spotkalam tak wspanialego lekarza. Dziekuje Panie Doktorze. Wdzieczna pacjentka Anna Mikolajczyk z Lomzy/pielegniarka.Operowana w 1967 roku/

lek. dent. Joanna Mielczarek

Stomatolog, Ortodonta

Batorego 11 m.29
98-100 Łask

Lekarz godny zaufania,na rozległym rynku róznej jakości specjalistów. Miła,komunikatywna,a przede wszystkim fachowiec. Polecam!!!!!

lekarz Jolanta Fabjanowska

Neurolog

przychodnia
9-go Maja 33
98-100 Łask

Super Pani Doktor, lekarz, który poświęcił mi tyle uwagi i zbadal kompleksowo w b.krotkim terminie, poczulam się jakbym byla bliską rodziną, a nie jak jedną z wielu! Dziękuję z całego serca:*
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Ortopeda
                                       lek. med. Andrzej Świnarski

lek. med. Andrzej Świnarski

98-100 Łask

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek a przede wszystkim posiada perfekcyjne podejście do pracy i da się to zauważyć. Naprawdę rewelacyjny SPECJALISTA .
Opinia dodana przez: Pacjentka
                                       mgr Ewelina Mińszczak

mgr Ewelina Mińszczak

98-100 Łask

Profesjonalna pomoc i doświadczenie. Dzięki Pani Ewelinie wróciłem do pelnej sprawnosci po wypadku. Polecam
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Dietetyk
                                       mgr Justyna Walerowska - Madej

mgr Justyna Walerowska - Madej

Dietetyk

98-100 Łask

Do Pani Justyny zgłosiłam się po ciąży, po wielu nieudanych próbach zrzucenia wagi. Byłam zaskoczona tym, jak szybko zgubiłam zbędne kilogramy - z 77 kg, na 65 w ciągu dwóch miesięcy. Dalej chudnę, czuję się świetnie, posiłki są bardzo smaczne, a produkty ogólnie dostępne (w przeszłości korzystałam z pomocy dietetyka i niestety nie byłam zadowolona). Wszystkim polecam współpracę z Panią Justyną - to wspaniały dietetyk, z ogromną wiedzą i właściwym ...
Opinia dodana przez: Joanna Janicka

lekarz Bogdan Koziej

Anestezjolog

98-100 Łask

Jest po prostu zajebisty!!!! polecałbym gdyby był o 30 lat młodszy i o 50 kg chudszy. teraz to jest zgorzkniały staruszek, który ma wszystko za sobą i GDZIEŚ !!!

lekarz Marlena Jalć-Sowała

Lekarz rodzinny, Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " VITAL "
ulica Dębowa 1
98-100 Łask

Bardzo miła Pani doktor . Cierpliwa, kompetentna, rzeczowa. Stawia trafne diagnozy. Widać, że stara się pomóc choremu pacjentowi Polecam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Elżbieta Kubiak-Grudzińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Ambulatorium z Izbą Chorych
9-go Maja
98-100 Łask

Zdecydowanie najlepszy lekarz rodzinny (i pediatra) w Łasku. Rozmawia szczerze z pacjentem, uwzględniając jego zdania, nie wygłasza sądów ex cathedra. Jest miła i kompetentna.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Jarosław Dominiak

98-100 Łask

Doktor Dominiak to wspanialy lekarz. Pełen profesjonalizm i uprzejmość.Zoperowal mi dwie stopy(halux).Wszystko jest ok. Pomimo dużej ilości pracy, pięć minut poświęconej rozmowy telefonicznej pacjentowi jest odczuwalna, że jest w tym momencie dla pacjenta.... Dziękuję Panie doktorze
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Kosmetolog
                                       mgr Karolina Skrzyńska

mgr Karolina Skrzyńska

Kosmetolog

98-100 Łask

Pani Karolina jest bardzo profesjonalna i ma mega podejście do Pacjenta. Poza tym pozdrawiam wszystkich mieszkańców Łasku. Dobranoc.
Opinia dodana przez: Stefan
Najlepszy Pediatra z jakimi się dotychczas spotkałam!! Indywidualne podejście do pacjenta , dokładne badanie i obszerny wywiad ,a do tego świetna pomoc i wyjaśnienie dokładnie choroby bardzo uspokaja rodzica a diagnoza zazwyczaj w punkt . Polecam ,polecam ,polecam .

dr n. med. Beata Kociszewska-Kędzia

Laryngolog

98-100 Łask

Doskonała specjalistka. Potrafi szybko postawić dobra diagnozę - widać ogromne doświadczenie. Do tego bardzo serdeczna i ciepła.
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Neurochirurg
                                       dr n. med. Bartosz Bryszewski

dr n. med. Bartosz Bryszewski

Neurochirurg

98-100 Łask

Wczoraj Pan doktor przyjmował moją mamę na oddział. Jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, który pacjenta traktuje bardzo indywidualnie. Spokojnie i bez pośpiechu przekazuje informację dot. zabiegu, pomimo ze to nie on bedzie wykonywał operacje. Żadko sie spotyka takich lekarzy w szpitalu. Brawo Panie doktorze inni powinni sie uczyć od Pana empatycznego zyczliwego i profesjonalego podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Wioletta