łask

lekarz Zdzisław Kordon

Urolog

Kościuszki 2

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, bardzo dobrze zdiagnozował to co inni przegapili, miły i kompetentny, konkretny

lekarz Maciej Hilczer

Endokrynolog   (+1 więcej)

NZOZ ENDOMEDICUS
Rzgowska 281/289
Łódź

Średnia ocen: 5/5

cudowny - myślący przyjaciel brzdąców. kazda strapiona i czesto pozostawiona samej sobie matka/ babcia/ chorego dziecka wie/ bedzie widziala co za tym stwierdzeniem idzie.

Opinia dodana przez: Mama/babcia

lekarz Maria Szubert

Centrum Dializa Sp. z o.o. Szpital w Łasku
ul. Warszawska 62

Średnia ocen: 5/5

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Nowoczesny gabinet , wyposażenie i estetyka na wysokim poziomie. Jak do tej pory serdecznie polecam.

lekarz Joanna Jedlińska

Centrum Dializa sp. z. o. o
ul. Warszawska 62

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Pani dr jest bardzo empatyczna i solidna, w zrozumiały sposób tłumaczy na czym polega choroba, trafnie stawia diagnozę, jest godna polecenia.

lekarz Elżbieta Kubiak-Grudzińska

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

9-go Maja 28

Średnia ocen: 5/5

Zdecydowanie najlepszy lekarz rodzinny (i pediatra) w Łasku. Rozmawia szczerze z pacjentem, uwzględniając jego zdania, nie wygłasza sądów ex cathedra. Jest miła i kompetentna.

Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Maciej Strąk

Endodent

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista. Cieszę się ,że trafiłam do jego gabinetu - byłam naprawdę u wielu dentystów a on jedyny poznał się na sprawie. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Kinga Krawczyk-Rusiecka

Internista

Warszawska 79

Średnia ocen: 5/5

Ja nie potrafię przecenić zalet Pani Doktor... Pełen profesjonalizm i ponad wszystko ludzkie podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: wiktor

lekarz Jolanta Fabjanowska

Neurolog

9-go Maja 37

Średnia ocen: 5/5

Super Pani Doktor, lekarz, który poświęcił mi tyle uwagi i zbadal kompleksowo w b.krotkim terminie, poczulam się jakbym byla bliską rodziną, a nie jak jedną z wielu! Dziękuję z całego serca:*

lek. dent. Joanna Mielczarek

Ortodonta   (+1 więcej)

Batorego 11 m.29

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny zaufania,na rozległym rynku róznej jakości specjalistów. Miła,komunikatywna,a przede wszystkim fachowiec. Polecam!!!!!