last minute warszawa

lekarz Piotr Du Chateau

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Średnia ocen: 5/5

Mi ten doktor uratowal zycie. Trafilam do MSWiA na SOR z dziwnymi objawami. Pani na izbie przyjec stwierdzila, ze nie zajmie sie mna szybko bo mam sie przyznac "co wzielam". Gdyby nie doktor Du Chateau pewnie spedzilabym na izbie przyjec 10 godzin. Okazalo sie, ze przeszlam udar mozgu. Doktor zajal sie mna w szpitalu, byl b.empatyczny. Bardzo polecam! Naprawde, rzadko mozna spotkac takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Maggs
LAST MINUTE Warszawa lekarz Magdalena Hołownia

lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Średnia ocen: 5/5

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

LAST MINUTE Warszawa lekarz Witold Świechowski

lekarz Witold Świechowski

LAST MINUTE   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Opinia dodana przez: marlena

lek. med. Jakub Janowicz

LAST MINUTE   (+2 więcej)

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata