Lekarze Łęczna

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

SPECJALISTYCZNY ODDZIAŁ GASTROLOGICZNY,
Łęczna

Bardzo dobry i przy tym miły i uprzejmy specjalista. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy faktyczny stan chorobowy, mało tego- nawet poświęci swój cenny czas żeby zobrazować za pomocą rysunku. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w swoją pracę, właśnie takich lekarzy nam trzeba w polskiej służbie zdrowia! Z całego serca polecam Pana doktora jak i oddział gastroenterologii w Łęcznej.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Piotr Piwowarek

SANITAS
Łęczna, ul.Górnicza 3
20-010 Łęczna

W dniu 6 pażdzirnika 2013 r.mija pierwsza rocznica śmierci dr Piotra Piwowarka.Żył wśród nas wspaniały i życzliwy ludziom lekarz. Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach. Monika Łukasiewcz
Opinia dodana przez: Monika Łukasiewicz

lekarz Andrzej Wróbel

21-010 Łęczna

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jarosław Nazar

Internista, Gastrolog

21-010 Łęczna

Pan dr Nazar wykonał u mnie badanie endoskopowe kolonoskopię. Miły, profesjonalny, rzeczowy. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam z całego serca. Następna wizyta tylko u tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Misiak

Internista, Diabetolog

21-010 Łęczna

Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Michał Charytonowicz

21-010 Łęczna

Pełen profesjonalizm,wysoki poziom organizacji i prawdziwa życzliwość ludzka. Dziękuję bardzo Doktorowi Michałowi Charytonowiczowi za artystyczne wykonanie korekcji nosa i za poświęcony czas.Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i całego okresu leczenia.Nie była to moja pierwsza operacja nosa,ale pierwsza która przyniosła zamierzony efekt. Z wyrazami szacunku. Emil Rywacki
Opinia dodana przez: Emil

dr hab. n. med. Wojciech Myśliński

Kardiolog

Gabinet Chorób Naczyniowych i Nadciśnienia Tętniczego VasCor
Rynek II 8
Łęczna

Bardzo dobry kardiolog i równocześnie miły człowiek. Wyleczył mojego ojca, teraz będzie leczył mamę. Oddaję ją spokojnie w jego ręce i wiem, że zrobi wszystko jak najlepiej. Pozdrawiam serdecznie.

lekarz Dariusz Wojtanowicz

21-010 Łęczna

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Pacjenta traktuje jak najbliższego członka rodziny. Zaangażowanie 100%. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Mitrut

21-010 Łęczna

Godny polecenia specjalista. Rzeczowy, konkretny i bardzo miły. Super podejście do pacjenta. Polecam :)
Opinia dodana przez: GOŚĆ

lekarz Alina Wesołowska-Przystupa

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Spółka Jawna Kusy i Wspólnicy " Przychodnie"
ulica Górnicza 3
21-010 Łęczna

Bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor. Konkretne wskazówki, rzeczowo i na temat. Ze spokojem sumienia polecam 😁
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Paweł Malik

Urolog

21-010 Łęczna

Warto umówić się na wizytę. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Zwraca uwagę na inne ewentualnie związane dolegliwości.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Grażyna Górska-Kłos

Lekarz rodzinny

21-010 Łęczna

Wyjatkowa osoba. Dawno juz nie spotkalam takiego dobrego, madrego lekarza. Dla niej liczy sie przede wszystkim i ponad wszystkiem dobro pacjenta. Polecam i dziekuje losowy, ze poznalam taka wyjatkowa osobe
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Arkadiusz Podkowiński

Neurochirurg

21-010 Łęczna

Dr Arkadiusz Podkowiński > The Best doctor in Poland !!!!! Operował moją żona rok temu. Modlę się aby Pan Bóg mu dał długowieczności. Bardzo dziękuje ze Pan uratował moją żona Doctor

lekarz Michał Dobrzański

21-010 Łęczna

Polecam p. Michała. Bardzo miły, przyjemny , kulturalny lekarz. Zna się na swojej pracy , nie ma problemu z badaniami i przypisaniem antybiotyków jeżeli są potrzebne co dla wielu lekarzy stanowi problem i wręcz trzeba ich błagać a zamiast tego dostaje sie recepte na tysiąc nic nie pomagających leków. Ja jestem bardzo zadowolona!

lekarz Ewa Szmit

Internista, Reumatolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
Krasnystwaska 52
21-010 Łęczna

Pani Doktor jest miła i kontaktowa. Zleca badania. Tłumaczy cierpliwie dalszą terapię. Ciesz się że trafiłam na takiego lekarza. Mam wrażenie że zależy Jej na pacjencie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Grabowski

21-010 Łęczna

Lekarz w 100% godny polecenia, pełen profesjonalizm, szeroka wiedza i umiejętności. Pan doktor poskładał moją nogę po skomplikowanym złamaniu i przywrócił mi pełną sprawność. Jestem za to bardzo wdzięczna, miałam ogromne szczęście że trafiłam pod opiekę Pana doktora Grabowskiego.
Opinia dodana przez: Maria
Traktuje pacjenta poważnie , bada i odpowiada na wszystkie pytania , tłumaczy stan choroby i leczenie. Jest bardzo uprzejmy
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Stanisław Pojasek

21-010 Łęczna

Super podejście do pacjenta. Lekarz sympatyczny, pełen empatii. Super kontakt. Zawsze służy pomocą. Trafna diagnoza. Szybkie, sprawne leczenie. Świetna opieka i kontrola. Pełen profesjonalizm. Wszystkie czynności, które były wykonywane podczas operacji, wcześniej były wyjaśnione w sposób jasny, prosty i przejrzysty. Polecam !
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Małgorzata Wolska-Kozłowska

Internista, Reumatolog

21-010 Łęczna

Cudowny lekarz ! Skromna i pełna poświęcenia dla pacjentów. Nikt nie był w stanie mi pomóc tylko pani doktor. Dziękuję z calego serca
Opinia dodana przez: Zofia Cholewa

lekarz Dorota Sroczyńska-Chomicz

Alergolog, Pediatra

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Spółka Jawna Kusy i Wspólnicy " Przychodnie"
ulica Górnicza 3
21-010 Łęczna

Nie mam zastrzeżeń do leczenia u Pani Doktor.Kompetentna i dokładna.Są dobre efekty terapii.Pani Doktor nie jest gadułą ale odpowie na każde zadane pytanie dotyczące leczenia.Mnie to bardzo odpowiada,że jest konkretna i rzeczowa.
Opinia dodana przez: Barbara