Filtruj terminy

Lekarze Lekarz farmakolog Lubań

lekarz Helena Zatońska

Lekarz rodzinny

59-800 Lubań

Lecze u Pani doktor siebie i dzieci,Dzieci przez około 10 lat nie wzięły wiecej niż 3 razy antybiotyku i choruja zdecydowanie mniej niż mojej siostry , które u innych lekarzy biora antybiotyk nawet na gorączkęZona i ja nie zamienimy jej na innego lekarza. MM

lekarz Krzysztof Kowalik

Internista, Lekarz rodzinny

59-800 Lubań

Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Lekarzy nie należy osądzać po słowach, sposobie ubierania, po ilości uśmiechów etc... ale po wynikach leczenia. Miałam przypadek silnej alergii, pan dr podszedł do mojej osoby bardzo poważnie i fachowo, udzielił profesjonalnej pomocy,za co bardzo dziękuję i jestem ogromnie wdzięczna. Uważam, iż jest to bardzo dobry lekarz, który żadnego chorego nie zostawi bez pomocy. Polecam gorąco.

dr Artur Zwoliński

Lekarz rodzinny

59-800 Lubań

Jestem zadowolona z wizyty, trafiłam do doktora ze względu na nieobecność swojego, a była to wizyta przed szczepieniem. Zostałam dokładnie przebadana, doktor przeanalizował dodatkowo kartę ciąży i wyniki innych badań, choroby współistniejące i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze, doktor młody, ale pełen zaangażowania w pacjenta ;)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Barbara Stopkowicz-Mejer

Internista, Lekarz medycyny pracy

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Regina Semaniuk

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ