Lekarze Łomża

dr n. med. Maciej Skrętek

Gabinet Ginekologiczny Maciej Skrętek
Piłsudskiego 6/3

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Bardzo Miła Pani doktor, podejście ma profesjonalne i nie zbywa wymijającą odpowiedzią. Na spokojnie tłumaczy wyniki badań. Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

dr hab. n. med. Jan Krzysztof Kirejczyk

Chirurg dziecięcy

Łomżyńskie Centrum Medyczne
Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9
18-400 Łomża

Najlepszy lekarz z najlepszym podejściem do dzieci.Oby więcej takich ludzi jak Pan doktor Krzysztof Kirejczyk. Sympatyczny, bardzo pomocny i wszystko dokładnie wyjaśnia. Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy styczność.
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Marta Perkowska

Psycholog

Makowa 19
18-400 Łomża

Pani Perkowska wzbudziła moje zaufanie, pomogła mi w rozwiązywaniu moich problemów. Zanim do niej trafiłam byłam u wielu specjalistów, podejrzewam, że sami nie radzili sobie ze sobą i nie byli w stanie mi pomóc. Dziś jestem silna, radosna i z nadzieją patrz w przyszłość. Polecam!

lekarz Ireneusz Karlikowski

Wojska Polskiego 31 lok. 11
18-400 Łomża

Panu doktorowi Ireneuszowi Karlikowskiemu, z głębi serca najserdeczniejsze podziękowanie za przeprowadzoną operację, wspaniałą opiekę po operacji składa wdzięczny pacjent. Jest Pan jedną z niewielu pereł szpitala w Łomży. To dobrodziejstwo dla mnie, za przyczyną Opaczności, że dane mi było z nieznanych mi powodów trafić pod Pana gorliwą opiekę. Jest Pan chirurgiem wielkiego formatu i talentu, lekarzem obdarzonym powołaniem, lekarzem bez granic dobroci. Jest Pan wielki, a wyjątkowo skromny. Posiada Pan ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Katarzyna Czechowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne Demed
18-400 Łomża

Bardzo polecam tego stomatologa. Pani doktor wyleczyła mi wszystkie zęby i to bezboleśnie, a tego się nie spodziewałam. Cena nie najdroższa, a profesjonalizm i delikatność przy każdej wizycie. Mam zdrowe zęby dzięki pani doktor. Polecam tego stomatologa.
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Małgorzata Nikonowicz

Terapeuta, Oligofrenopedagog

Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży
Wojska Polskiego 29A
Łomża

Pani Małgosia prowadzi z naszą ,chorą na padaczkę lekooporną, córeczką zajęcia z integracji sensorycznej już drugi rok. Mieliśmy już do czynienia z różnymi terapeutami, ale pani Małgosia bije ich na głowę fachowością, zaangażowaniem i podejściem do dziecka. Polecamy Panią Małgosię każdemu kto potrzebuje dla swego dziecka terapeuty z powołania a nie z przypadku.
Opinia dodana przez: Robert Kotowski

lekarz Jolanta Kaszuba

Lekarz rodzinny

REMEDIUM
Ks.Janusza 1
18-400 Łomża

Jest dobrym i miłym lekarzem POLECAM zdecydowanie poświecą dużo czasu pacjentowi interesuje się pacjentem zaufanie 100%
zyciowa,ok kobieta,grzeczna na poziomie lekarz-takich wiecej,poprostu normalny czlowiek,zawsze pomocny.

lekarz Wojciech Popławski

Lekarz rodzinny

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
ulica Al. Piłsudskiego 11
18-400 Łomża

Pan Wojciech jest moim lekarzem rodzinnym. To osoba o niezwykłej empatii, ciepła oraz wyrozumiała. Z najwyższym zaangażowaniem wysłuchuje objawów oraz udziela pomocy, a w razie potrzeby - przekierowuje do specjalistów. Jest to lekarz, przy którym "syndrom białego fartucha" całkowicie ustępuje :-) Bardzo polecam i dziękuję za dobroć oraz udane leczenie!
Opinia dodana przez: Karolina

Paweł Radom

Szpital Wojewódzki w Łomży
18-400 Łomża

Doskonały lekarz, konsekwentnie dążący do wyleczenia pacjenta. Na podkreślenie zasługuje fakt, że, poza profesjonalizmem - jest świetnym, przemiłym człowiekiem. Opinie swą opoeram na wrażeniach z kilkukrotnej hospitalizacji na Oddziale Obserwacyjno - Zakaźnym, kierowanym przez Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Jacek A. Konopka

Janusz Mierzejewski

Alergolog

wtszynskiego 10
18-400 Łomża

Najlepszy lekarz pod słoncem. Empatyczny, oddany choremu, kompetentny...

lek. dent. Jolanta Treblińska

Gabinet stomatologiczny
18-400 Łomża

super polecam, nie boli, tlumaczy, szybko i terminowo

Alicja Sawicka

Rehabilitant

eskulap
18-400 Łomża

Kompetentna i uprzejma. Bardzo miły kontakt i delikatność w badaniu. Rzeczowe objaśnienia. Polecam! Henryk P.

lekarz Maria Mazewska

ul. Hipokratesa 31
18-400 Łomża

wzbudza zaufanie rzetelna nie traktuje pacjentki jak kolenego zlecenia nie zbywa pacjentki

lek. dent. Grzegorz Głuszkowski

Gabinet Poł-Gin
Mazowiecka 7
18-400 Łomża

Bardzo sympatyczne podejście i profesjonalna pomoc. Ekstrakcja korzenia zęba trzonowego, któremu ułamała sie korona wykonana fachowo i prezyzyjnie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Marcin Juchimiuk

Szpital
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 11
18-404 Łomża

Bardzo dobry lekarz! Życzliwe podejście do pacjenta, duża doza humoru, pogoda ducha- pomagają przetrwać trudne chwile. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Sławomir Grycel

Internista, Diabetolog

Specjalistyczny Ośrodek Medyczny "SOMED" Mieczysława Ołdakowska
al. Legionów 29
18-400 Łomża

Korzystałam z usług doktora będąc w ciąży. Objaśnił wszystko od A do Z. Jeśli zaszła potrzeba wytłumaczył jeszcze raz. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: A.
Lubię ludzi którzy traktują swoją pracę z zaangażowaniem,cały czas się dokształca,zawsze ma w gabinecie jakieś nowinki,zrobi wszystko żeby pacjenta nic nie bolało i wyszedł zadowolony,a zarazem ceny nie zwalają z nóg.Bardzo ale to bardzo polecam tego stomatologa,dzięki niej przestałem się bać tego działu medycyny.

lekarz Marcin Borowski

Diagnostyka Laboratorium oddziału Białystok
Kazańska 2
18-400 Łomża

Z Panem Doktorem zetknęłam się w przychodni Elmed w Łomży kilkakrotnie. Za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do mnie jako pacjentki i niezwykłą wprost uprzejmością. Szkoda, że ów lekarz nie pracuje tutaj na stałe. Polecam i dziękuję, Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna