Lekarze Miechów

lekarz Krzysztof Rydzewski

Internista, Diabetolog

32-200 Miechów

Bardzo kompetentny lekarz, miły i uprzejmy. Widać, że jest lekarzem z powołania, zrozumiale i szczegółowo przekazuje informację pacjentowi. Dokładnie przeprowadzone USG doppler! Bardzo polecam Pana Doktora Krzysztofa. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Karolina

Monika Jurkowska-Gil

ul. Wesoła 9A
32-200 Miechów

Witam! Polecam Pania Dr. jestem bardzo zadowolona z protez jakie mi wykonala,nie placilam nic!!! Zaplacil za mnie NF moge jesc wszystkie posilki bez wyjmowania,bardzo dziekuje !!!
Opinia dodana przez: olunia

Piotr Budziński

os. Młodych 7
32-200 Miechów

Polecam Pana Piotra Budźińskiego! Pełny profesjonalizm, szybko diagnozuje problem i skutecznie ten problem usuwa. Uprzejmy dla pacjenta i opanowany w tym,co robi. Potrafi wytłumaczyć, gdzie leży problem i rozwiązuje go - nie zamyka drzwi przed pacjentem odsyłając z niczym jak poniektórzy stomatolodzy. Jestem zadowolona i polecam z całego serducha!
Opinia dodana przez: Joanna Majgier

lekarz Grzegorz Musiał

32-200 Miechów

Profesjonalizm, zaangażowanie, uprzejmość Te trzy cechy skrótowo obrazują podejście lekarza P. G. Musiała do mnie jako pacjenta podczas pobytu na SOR w Cieszynie Dziękuję !!!
Opinia dodana przez: Rudolf

Dorota Grzelak

M. Konopnickiej
Miechów

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u p.doktor. Podeszła do mnie bardzo profesjonalnie , wizyta nie była taka straszna. Polecam wszystkim.

lek. dent. Elżbieta Wojtasik

Powstańców 37
32-200 Miechów

świetny lekarz,cudowna osoba,miła ,sympatyczna,dokładna,idealna na zaprzyjażnienie dziecka z dentystą
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Anna Krauze

32-200 Miechów

Doktor Krauze jest bardzo profesjonalnym i wyjątkowym lekarzem. Opiekuje się moimi dziećmi od wielu lat. Jej życiowe podejście do pacjenta jak i profesjonalna diagnoza świadczy o i wysokim poziomie i profesjonalizmie. Jestem z tej opieki bardzo zadowolony. Wszystkim bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Małgorzata Smyczyńska

Neurolog

32-200 Miechów

Pani Doktor jest osobą niezwykle kompetentną, poza tym jest realnie zainteresowana pacjentem, co dziś wcale nie jest takie oczywiste, potrafi słuchać, poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i potwierdzam wypisanie skierowania na badania nie jest problemem u Pani Doktor. Po pierwszej wizycie już mogę powiedzieć, że to dobry specjalista! Polecam!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Teresa Kusiba-Wodniak

Dermatolog

JARMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE TOP-MED
ul. Józefa Piłsudskiego 12
32-200 Miechów

Polecam! Pani Doktor bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Rozumie, że problem jest nie tylko estetyczny. Przepisała leczenie, poprosiła o kontakt za parę tygodni i wyznaczyła termin wizyty kontrolnej. Chętnie edukuje pacjentów. Nie mam zastrzeżeń.

lekarz Paweł Włudzik

ulica Bema 5A
32-200 Miechów

Doktor Wludzik usuwal mi tluszczaka na plecach o średnicy 10 cm. Fachowiec pomimo młodego wieku. Mily i rzeczowy Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Ewa Szydłowska

Diabetolog, Pediatra

Miechów

Lekarz z prawdziwego powołania. Poświęciła dziecku bardzo dużo czasu i uwagi. Bezinteresowna. Polecam

lek. dent. Marta Zębala

ul. Jagiellońska 14
32-200 Miechów

Profesjonalne podejście do pacjenta i rzetelna usługa. Pani Marta to ciepła osoba a usuwanie zęba u niej,to dla takiego tchórza jak ja,nie jest traumatycznym przeżyciem. Na pewno do niej powrócę.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maria Wachowicz-Leśniak

32-200 Miechów

lekarz z doswiadczeniem bardzo dobry lekarz i czlowiek mama ktora leczy u pani dr dieci od kilku lat polecam innym mama

lekarz Zbigniew Wojtasik

Kardiolog

Powstańców 1863 r. 37
32-200 Miechów

Pierwszy raz trafiłam na wizytę do Doktora Wojtasika ponad 20 lat temu cenię Doktora za fachowość, zaangażowanie w leczeniu i bardzo dobre wyniki w leczeniu mnie i innych pacjentow których znam osobiście, trafne diagnozy i za to, że pomimo braku terminów na wizytę nigdy nie odmówił mi pomocy. Gabinet Kardiologiczny wyposażony kompleksowo w sprzęt diagnostyczny . Dziękuję i polecam z całego serca !!!!
Opinia dodana przez: Anna Grzywnowicz

lekarz Zbigniew Szydłowski

Internista, Lekarz rodzinny

32-200 Miechów

WSPANIAŁY LEKARZ.POSIADAJĄCY DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ.CIERPLIWY DLA PACJENTA.GORĄCO POLECAM.

lekarz Andrzej Krajewski

Os.Młodych 19
32-200 Miechów

lekarz z powołania nie odwala fuszerki tylko wywiązuje się ze swoich zadań fachowo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Przemek

Andrzej Dymek

Miechow
32-200 Miechów

Taki lekarz jak pan doktor Dymek jest jeden na sto! Bardzo miły, prawdziwy Specjalista w swojej dziedzinie! Co by się nie działo - zawsze wytłumaczy w taki sposób, żeby wszystko było jasne, bardzo opiekuje się swoimi pacjentkami, i nie ważne, czy chodzi o ciąże czy jakieś kobiece problemy. Od całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacientka

lekarz Jarosław Byszewski

32-200 Miechów

Ja tez polecam doktora. A dla wiadomości tego co wypisuje te fałszywe negatywne opinie: jest cienka granica między wyrażaniem publicznie opinii a pomawianiem i skaltinkiem. Jeśli ktoś wypisuje po kilka opinii dziennie a widać kto pisze po adresie IP bo jest on ten sam to już tę granicę przekroczył i dopuszcza się czynu karalnego.

lekarz Jolanta Czekaj-Huptas

ulica Słoneczna 1
32-200 Miechów

Super sympatyczna - empatyczna i merytoryczna Pani doktor. Gdybym wiedziała jak komfortowo przebiegnie wizyta i zabieg to nie odwlekałabym tego w czasie 🙂 polecam
Opinia dodana przez: Ola

dr Wojciech Rydzewski

ul. Wesoła 9A
32-200 Miechów

Jestem zachwycony profesjonalizmem doktora Wojciecha Rydzewskiego - znakomitego Ortopedy, który kompleksowo zajął się leczeniem mojego kręgosłupa, bioder, stóp i rąk. Ulżył mi w bólu, serdecznie i fachowo zajął się moim leczeniem. Lekarz z wielkim powołaniem! Michał, lat 86
Opinia dodana przez: Michał, lat 86