Lekarze Poddębice

lekarz Jowita Kłys

Rehabilitant

99-200 Poddębice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarka przebadała mnie i zleciła potrzebne do poprawy zdrowia zabiegi. Nie patrzyła na pesel lecz na pacjenta, któremu można pomóc .Polecam Panią Jowitę Kłys wszystkim, którzy potrzebują pomocy odnośnie rehabilitacji.
Opinia dodana przez: Lucyna

dr n. med. Błażej Pruszczyński

Ortopeda dziecięcy

99-200 Poddębice

U Pana doktora byliśmy na kontroli bioderek. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem jakich teraz mało. Pan doktor rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy a do tego wykonuje swoją pracę z pasją i uśmiechem. Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ireneusz Podkański

99-200 Poddębice

Polecam wszystkim tego lekarza. Byłem u niego na wizycie 2 tygodnie temu w poradni w Aleksandrowie Ł. Pan doktor przepisał mi zastrzyki w kolano. Tego samego dnia wykupiłem receptę i doktor podał mi zastrzyk. Wreszcie przestało mnie boleć!!! Chodziłem od lekarza do lekarza, a dopiero doktor Podkański zareagował konkretnie. Grzeczny i sympatyczny, wszystko wytłumaczył. Widać, że chce człowiekowi pomóc.

lekarz Grzegorz Nawarski

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna " Rodzina "
ulica Zielona 1 A
99-200 Poddębice

Pan doktor to bardzo dobry specjalista z dużą empatia i dużym zaangażowaniem problemu pacjenta zleci badania które są potrzebne do kontroli zdrowia ,Jestem po ostrym rozległym zawale i zawsze dostaje porady i badania dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wieńczysław Kaźmierczak

99-200 Poddębice

Jest to lekarz godny zaufania. Uważnie słucha. Tworzy atmosferę bezpieczeństwa. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Konkretnie przedstawia swoje stanowisko, ale szanuje też decyzje pacjenta. Wyróżniają go cierpliwość i wyrozumiałość. Uśmiecha się życzliwie. Nie krytykuje pacjenta, ale tłumaczy. Jest po prostu "ludzki". Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Magdalena Ryglewska-Brzozowska

99-200 Poddębice

Wspaniały lekarz przemiła sympatyczna przyjmuje w Zdrowiu w Poddębicach rzadko w dzisiejszych czasach o lekarza z ,,ludzkim podejsciem,, do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.🤗🤗🤗🙄

lekarz Ewa Wilamska

99-200 Poddębice

Wspaniały lekarz o dużym doświadczeniu,profesjonalizm ,dokładność.Ufam Pani doktor w 100% i bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Elżbieta Bittner-Czapińska

Rehabilitant

99-200 Poddębice

Znakomita specjalistka i wspaniały człowiek, pełen życzliwości i empatii. Doświadczyłem, że dla Pani Doktor dobro pacjenta jest naprawdę na pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Agnieszka Ciach

Neurolog

Ogrodowa 3
99-200 Poddębice

Od kilku lat żona jest pacjętką doktor Ciach jeśli ocenić panią doktor w skali od 1 do 5 to daję10! we wszystkich kategoriach
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Kamil Wróbel

99-200 Poddębice

Pan doktor Kamil Wróbel to wysokiej klasy specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu wizyty u p.doktora który szczegółowo wyjaśnił sposób leczenia.Szanowny Panie doktorze z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie trud i pomoc świadomość że byłem w dobrych rękach miała dla mnie ogromne znaczenie.Pacjent z Myśliborza woj.zachodniopomorskie
Opinia dodana przez: Pacjent z Myśliborza

lekarz Małgorzata Waliszewska

Internista, Reumatolog

99-200 Poddębice

BDzień dobry jestem pacjentem Pani Doktor Małgorzaty Waliszewska od około pół roku i nigdy nie spotkałem tak profesjonalnego lekarza ! Zarówno jak oddział reumatologi w Sieradzu ! Nie wyobrażam sobie innego lekarza który dąży do ustalenia przyczyn i leczenia ! Ogromne wyrazy szacunku ! Pani Doktor to Anioł !
Opinia dodana przez: Przemysław Białek

lek. dent. Piotr Skrzypek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna " Rodzina "
ulica Zielona 1 A
99-200 Poddębice

Szukałam lekarza do mojej córeczki wtedy 4 latki, a zjechałam już wielu bez żadnego rezultatu. Jak się bała tak się boi nadal. A z w końcu natrafiłam na przemiłego doktora, który wysłuchał mnie z jakim problemem przychodzę. Od pierwszej wizyty córka usiadła na fotelu i miała wyleczone ząbki. Byłam przemile zaskoczona, że jeszcze mamy takich lekarzy. którzy poświęcają bojącym sie małym pacjentom czas na wytłumaczenie jaki przyrząd jest do czego. ...
Opinia dodana przez: iZABELA

lek. dent. Anna Januszka

PRZYCHODNIA
Zielona 1A
99-200 Poddębice

Pani dr Januszka jest taka cudowna oj żeby nie ta moja wrodzona nieśmiałość, a do maja jest tak daleko.
Opinia dodana przez: PIOTR

lekarz Marek Przybyszewski

99-200 Poddębice

Dziś byłam na wizycie u Pana doktora, pierwszy raz i wiem że nieostatni bo pan doktor wykazał zainteresowanie wobec mojego problemu nietylko na odwal się wytłumaczył co i jak, wiem że mój problem zdrowotny przekazuję w dobre ręce Pana doktora z początku byłam trochę zrezygnowano ale po słowach uwiezylam że że może się udać ...
Opinia dodana przez: Wisialkowska

lekarz Danuta Grzymska

99-200 Poddębice

Wspaniała Pani doktor, profesjonalne podejście do pacjenta, miła, poświęca czas, wysłucha,doradzi,wyleczy,takich lekarzy z sercem jak naj więcej.
Doktor nie udzielił mi pomocy, gdy tego potrzebowałam. Na dodatek celowo wprowadził w błąd informując o możliwości leczenia mojego schorzenia, tak jakby chciałby mnie wystraszyć i zniechęcić. Mówiąc krótko - odprawił mnie z kwitkiem, bardzo starał się pokazać, gdzie jest moje miejsce. Po wizycie u niego poczułam się niezmiernie upokorzona, załamana i bezsilna. Na szczęście nie wszyscy lekarze są tacy, udałam się do innej placówki i tam została mi udzielona ...
Opinia dodana przez: tomkami

dr n. med. Rafał Drozda

99-200 Poddębice

Jest to lekarz na prawdę godny polecenia. Profesjonalny, dokładny, szczerze zaangażowany w to co robi. Niedawno pan doktor przeprowadził u mnie operację przepukliny pachwinowej. Ponieważ powstała ona na skutek wypadku, był problem z gojeniem się rany. Cały proces leczenia musiał odbyć się przez tzw. ziarninowanie. Byłam przerażona zaistniałą sytuacją ale .....pan doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił tłumacząc co i jak.Otwarcie odpowiedział na wszystkie moje pytania nie zostawiając miejsca na jakiekolwiek ...
Opinia dodana przez: annak

lekarz Małgorzata Mechlińska-Ciosek

Psychiatra

99-200 Poddębice

Bardzo ciepla,wyrozumiala,lekarz na najwyzszym poziomie.Sesje z pania doktor pomogly mi stanac na nogi.Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Ewa Filipiak

Lekarz med. paliatywnej, Pediatra

99-200 Poddębice

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani Doktor. Prowadzi córkę od urodzenia i naprawdę z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że to bardzo dobry lekarz. Zawsze uprzejma, empatyczna, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Jolanta Goss

99-200 Poddębice

Nie mam zastrzeżeń do kompetencji .Irytuje mnie trochę spóźnialstwo Pani doktor.Bardzo dobrze wg mnie funkcjonuje system numerkowy,i wyczytywanie kolejnych pacjentów po nazwisku.Tu jest porządek. Ogólnie jest dobrze.