kup

Lekarz rodzinny

Powstańców Wielkopolskich 1 lok. 3
Opalenica

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz.Kilkanaście lat temu uratowała mi życie. Długo się czeka,ale warto.Każdy jest traktowany indywidualnie, wszystko wytłumaczy. wszystkim polecam

lekarz Joanna Kupś-Rzepecka

Pediatra

Wojska Polskiego 66a/17
Łódź

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor to wspaniay lekarz z cudownym podejciem do dzieci.serdecznie polecam wszystkim mamom bo trudno dzsiaj o tak dobrego pediatre.

Opinia dodana przez: Daria

lekarz Jacek Pawełczak

Internista

1 Maja 9
Opole

Średnia ocen: 5/5

polecam doktora sumienny wytłumaczy wszystko wypisze receptę i solidny lekarz znający potrzebe pacjeta.

Opinia dodana przez: ania bogacz

lekarz Grzegorz Kacprzak

Chirurg ogólny

Ostrowskiego 3
Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.

Opinia dodana przez: Ola Kuriata

lekarz Jarosław Pawłowicz

Pulmonolog

Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Pulmonologiczno-Rematologicznych z siedzibą w Kup
Obrońców Pokoju 9a lok. 2
Namysłów

Lekarz z powołania...
doświadczony, miły lekarz, u którego na pierwszym miejscy jest dobro pacjenta.
Nie faszeruje dzieci antybiotykami "na ...

Lekarz z powołania...
doświadczony, miły lekarz, u którego na pierwszym miejscy jest dobro pacjenta.
Nie faszeruje dzieci antybiotykami "na wszelki wypadek", zawsze dostępny telefonicznie, nie naciąga na pieniądze. Ufam mu w 100%