Lekarze Lekarz medycyny pracy Lubin

lekarz Leszek Szklarz

Internista, Lekarz rodzinny

59-300 Lubin

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalny i potrafi wysłuchać pacjenta. Bardzo szybko działa i wkłada to całe serce. Bardzo dobry specjalista. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Katarzyna Szatkowska

Skłodowskiej-Curie 74 lok. 114
59-300 Lubin

Super pan doktor . Nic dodać nic ująć . Polecam.

lekarz Aleksandra Woźnica

59-300 Lubin

Wspaniały Lekarz. Pani Doktor jest pełna empatii, nigdy niczego nie lekceważy. Zawsze kompetentna i uważna. Nie wiem, jak Pani to robi, że znajduje tyle cierpliwości dla pacjentów. Zawsze podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem i wyjątkową kulturą osobistą. Dodam, że jestem pacjentką Pani doktor od wielu lat i to jest przemyślana opinia po wielorazowym korzystaniu z pomocy Pani Doktor. Wspaniały Człowiek.
Opinia dodana przez: Beata

Piotr Marcinkowski

Małomicka 86
59-300 Lubin

Najlepszy fachowiec W Polkowickiej przychodni. Leczę się U niego od 1980 roku. Zastępuje wszystkich specjalistów. Zawsze znajduje lepsze i tańsze zamienniki leków wystawiane przez niby specjalistów. Niby Fachowcy zawsze się z tym zgadzają -Twierdząc, że dobry wybór
Opinia dodana przez: Zbyszek

dr n. med. Stanisław Michalski

Traumatolog, Ortopeda

ZOZ
BEMA
Lubin

Bardzo dobry ortopeda dzięki P. dr. Michalskiemu chodzę.Operował moją łąkotkę i bardzo dobrze to zrobił miły i dobry ortopeda polecam.

lekarz Leopold Marchewka

Mieszka I 14/16
59-300 Lubin

Bylismy u dr. Marchewki z 10miesiecznym synkiem. Miał uporczywy katar i brzydki kaszel z którym nie moglismy sobie poradzić. Nasz lekarz z pewnoscią przpisałby antybiotyk gdzie chcielismy uniknac tego poniewaz synek w ostatnich 5 miesiecy zazył 5xantybiotyk i sytuacja co pare tygodni powtarzała sie. Teraz leczymy sposobami zaleconymi przez doktora Marchewkę i po trzech dniach jest poprawa. W zasadzie juz tylko doleczamy. Nie było antybiotyku ,leczymy syropkami i to skutecznie. ...

lekarz Leszek Gruszczyński

Lekarz medycyny pracy

MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA
M. Skodowskiej-Curie 66 BUDYNEK D 19
59-300 Lubin

Lekarz który ma bardzo pozytywne nastawienie do pacjenta.Umie go wysłuchać i trafnie postawić diagnozę. Serdecznie polecam Tego lekarza !!!
Opinia dodana przez: RADOSŁAW

lekarz Małgorzata Paluch

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

W przypadku medycyny paliatywnej absolutnie nie polecam Pani doktor. Pomimo uprzejmości i możliwości wytłumaczenia, brakuje jej kompetencji. Osoba, która sugeruje się własnymi przeświadczeniami, a nie wynikami badań - czyli faktami, w moim przekonaniu nie powinna być na takim stanowisku. Przestrzegam przed oddziałem paliatywnym na ul. Bema w Lubiniu. Dostosowywanie morfiny jednak nie powinno mieć miejsca w Hospicjum przy Pani doktor M. Paluch.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Paweł Krzak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o.
ulica Słoneczna 1
59-300 Lubin

Wizyta trwała jedną minutę! Zostałam „zbadana” na krzesełku. Dosłownie 4 przyłożenia na plecach słuchawką podwijając bluzkę i nie dostając żadnych wskazówek, dostałam kod recepty na Amotaks. Po tygodniu trafiłam do pulmonologa w ciężkim stanie z zapełnienie płuc, grzybicą jakby ustnej, podejrzeniem astmy, powiększonymi węzłami chołonnymi. Kompletem badań w kierunku krztuśca, chlamydii i mykoplazmy! Dostałam łącznie 15 pozycji leków!! Nie polecam a nawet odradzam!! To działanie na szkodę pacjenta a nie ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr Krystyna Szuber

Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital "BEMA"
59-300 Lubin

Mam zespol ciesni nadgarstka, bole i obrzek na nadgarstku od jakis 4 miesiecy. Potrzebowalem od tej pani tylko skierowanie do szpitala i skierowanie do poradni ortopedycznej, oburzona powiedziala ze wystawi mi tylko jedno skierowanie. Wytlumaczylem jej na spokojnie ze skierowanie do szpitala potrzebuje zeby zarejestrowac sie na zabieg, a skierowanie do ortopedy zeby dostac zastrzyk sterydowy ktory zlagodzi obrzek nadgarstka na czas gdy bede czekal na zabieg. Wysmiala mnie, doslownie ...
Opinia dodana przez: Emil

lekarz Jarosław Kuprowski

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Byłam u "doktora" podczas badań lekarskich do pracy. Noszę okulary,więc nie dopuścił mnie do pracy na wysokości powyżej 3m. Zapytałam go dlaczego na co odpowiedział"Ja nie będę Pani tłumaczył,nich pani idzie na medycynę". Zero kultury i poczucia obowiązku, że trzeba wytłumaczyć swoją opinię pacjentowi.Dawno nie spotkałam się z takim chamstwem.Musiałam szukać w Google dlaczego tak jest i jaki przepis za to odpowiada, a powinnam takie informacje dostać od lekarza !
Opinia dodana przez: Małgorzata

ulica Skłodowskiej - Curie 66
59-301 Lubin

lekarz Teresa Pabel

Lekarz medycyny pracy, Internista

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin