Lekarze Lekarz medycyny pracy Nowy Sącz

Endokrynolog, Lekarz medycyny nuklearnej

Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny dr med. Agata Jabrocka-Hybel
Długosza 9
33-300 Nowy Sącz

Najlepsza p. doktor Endokrynolog, polecam w 100%, pomogła mi bardzo w leczeniu, badaniach i ogólnie. Miła, sympatyczna , zawsze doradziła...jeździłem też do Krakowa na wizyty... ( wykryto u mnie m.in osteoporozę o której nawet nie wiedziałem) przepisane mam leki, wyniki są bardzo dobre...dziękuję jeszcze raz za wszystko.
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Gabriela Brzóska-Butscher

CM Batorego
Nowy Sącz Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Wspaniała Pani Lekarz, bardzo zaangażowana w pomoc pacjentowi, z ogromną wiedzą i empatią, wykonująca zawód lekarza nie z musu tylko z pasji. Życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Agata Burzej

33-300 Nowy Sącz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor wszystko tłumaczy i nie zbywa pacjentów.Jest bardzo uprzejmą osobą. Na każdej wizycie podaje dokładnie zalecenia. Polecam Jedynym minusem może być długi czas oczekiwania na wizytę, mimo ze to lekarz rodzinny,ale to wynika już z systemu Centrum Medyczne Batorego.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Iwona Berszakiewicz-Kowal

ul. Jamnicka 133e
33-300 Nowy Sącz

Bardzo miła i rzeczowa kobieta, zawsze podchodzi do pacjenta z troską i ostrożnie stawia diagnozy. Nigdy nie pozostawia bez pomocy i zawsze stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć.

dr Alicja Bielak

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną, trafne diagnozy. Cieple podejście do pacjenta. Jednym słowem prawdziwy lekarz.
Opinia dodana przez: alicja

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Przychodnia ARTMED
LWOWSKA 240
33-300 Nowy Sącz

Polecam z czystym sumieniem. Przez 2 lata rehabilitowałam się u wielu specjalistów i pomagało tylko chwilowo. Po 3 zastrzykach z kolagenu dolegliwości przeszły całkowicie. Mogę spać i normalnie funkcjonować a nawet ćwiczyć. I mimo, że wielu lekarzy wypowiada się negatywnie na temat tych zastrzyków i radzi tylko leki przeciwbólowe i operacje to chyba lepiej spróbować tej metody, mi ta metoda pomogła i dała nowe życie bez bólu.
Opinia dodana przez: JUSTYNA

Grażyna Kazana-Węglowska

Przychodnia Antidotum
Nowy Sącz

kompetentna, uprzejma, solidna w pracy, posiada dużą wiedzę medyczną, życzliwa, w przypadku gdy jest to konieczne bez problemów kieruje do lekarza specjalisty, diagnozę poprzedza badaniami laboratoryjnymi, ekg lub usg
Opinia dodana przez: Jan

Lucyna Wnęk-Oleksy

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, rzetelny, pelny profesjonalizm. Bardzo polecam!!! Korzystalismy z pomocy roznych lekarzy w kraju i za granica przez dlugi okres i takiego podejscia i dbania o pacjenta nie mielismy. Bardzo jestesmy zadowoleni, ze posiadamy takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Marie, Jerzy Jablonski

lekarz Jolanta Kozieł

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Wyspiańskiego 22
33-300 Nowy Sącz

Bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i grzeczna. Wizyta nie jest stresujaca. Trafnie ocenia dolegliwości. Trafia z lekami. Nie ma problemów z uzyskaniem skierowania do specjalisty. Jedynym minusem jest brak punktualności.
Opinia dodana przez: Emili

lekarz Aleksander Więcek

Rożnów
33-316 Nowy Sącz

lubi pieniążki... jezeli chodzi o wiedze nt chorób to wydaje mi się, że zna się na rzeczy. czasami jest antypatyczny i niemiły

lekarz Elżbieta Górska-Tkocz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Polski Związek Głuchych Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu
Stanisława Żółkiewskiego 23
33-300 Nowy Sącz

Jestem tego samego zdania co moi poprzednicy. Pani dr kompletnie bez kontaktu z pacjentem, nawet na niego nie patrzy. O wszystko trzeba się dopytywać. O punktualności można się wiele rozpisywać, lecz nie zawsze jest winny lekarz. W każdym bądź razie, gdybym nie zadawała pytań co i jak, to pani dr bez jakiegokolwiek dialogu, w milczeniu, zbadałaby mnie (USG), zrobiła opis i kazała wyjść...Do lekarza przychodzą zazwyczaj ludzie schorowani, którzy martwią ...
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Alicja Kowalska

Nowy Sącz

Bardzo nieuprzejma 'pani doktor'. Spóźnia się do gabinetu, myli pacjentów i odnosi się do nich w nieprzyjemny sposób. Kiedy nie ma pacjenta z numerem 12, zwraca się z pretensjami do kolejnego pacjenta, że w ogóle ośmielił się wejść do gabinetu. W Sączu jest wielu lekarzy z prawdziwego zdarzenia, ta pani do nich nie należy.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Barbara Adam

Stanisława Żółkiewskiego 23
33-300 Nowy Sącz

Szkoda, że mamy takich lekarzy w Polsce, którzy wykazują się zerową empatią i Braku chęci pomocy pacjentom. Osoba ta podczas pełnienia dyżuru ‚z dojazdem do domu’ powiedziała iż nie będzie siedziała z pacjentem 2h bo ma duży rejon. Zero pomocy, zero pytań. Jak pacjent chory, to niech umrze. Po moim kolejnym pytaniu, co mam zrobić z osoba która nie przyjmuje płynów i pokarmów. osoba ta bezczelnie rozłączyła się. Szkoda że ...

lekarz Krzysztof Leśnik

ul. Hugo Kołłątaja 25
33-300 Nowy Sącz

Byłam pacjentką tego lekarza jako rodzinnego dosyć długo,ale podczas jednej z wizyt zostałam przez niego obrażona, nazwana idiotką i nie wytrzymałam już tego ,wyszłam z gabinetu bez słowa i zmieniłam przychodnię oraz lekarza nie polecam tego lekarza nikomu

dr n. med. Wiesław Mieckowski

Tarnowska 47