Czy chodziło Ci o lekarzy:

Chirurg ogólny

ulica Piłsudskiego 18
Zagórz

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry Pan doktor, ma podejście do pacjenta .Jest uprzejmy , w zrozumiały sposób tłumaczy na czym będzie polegać leczenie zdiagnozowanej choroby. Polecam w 100 %

Opinia dodana przez: Rafał

podkarpackie lekarz medycyny pracy

Sortuj

lekarz Marek Nawrocki

ks. Panasia 3
Odrzykoń

Średnia ocen: 5/5

żebym postawił maksymalną ocenę to chyba musiałby być lekarz cudotwórcą :)
nikt nie jest idealny wiec i nie ma ...

żebym postawił maksymalną ocenę to chyba musiałby być lekarz cudotwórcą :)
nikt nie jest idealny wiec i nie ma najwyższej oceny, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty

lekarz Elżbieta Mazurkiewicz-Zymróz

Wojska Polskiego 3 lok. 12
Stalowa Wola

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam tą Panią doktor.Jest miła w stosunku do pacjenta. Wizyta u Pani doktor nie jest taka straszna.

lekarz Grażyna Komnata-Gajda

Bosaków 11
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy ginekolog w całym Krakowie !!! Pani Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, bardzo kompetentna i rzeczowa, miła i sympatyczna, bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, poświeca tyle czasu ile jest potrzeba, bez wzgledu na kolejke pod gabinetem.LEKARZ GODNY POLECENIA !!! Przyjmuje w Krakowie na ul. Bosaków 11, w gabinecie prywatnym FEMINA, ceny bardzo przystepne jak na Krakow.

Opinia dodana przez: Anna

rewelacja lekarz bardzo mila kompetentna godna polecenia

lekarz Maria Białek

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Medycyny Pracy

Mielec

bardzo miła Pani doktor :) oprócz tego, że jest świetnym specjalistą, prowadzi miłe pogawędki z pacjentami w trakcie badania :)

lekarz Małgorzata Kubit

Walslebena 5
Krosno

Bardzo mi pomogła z moją dolegliwością, trafiła z diagnozą i z lekami. Nie czekałam długo na wizytę. Pani okazała się miła. Ja polecam i z tego co słyszałam od znajomych im też pomogła:)

Opinia dodana przez: viki

lekarz Agnieszka Koziuk-Laskowska

Lekarz medycyny pracy

NZOZ Centrum Medyczne "Medyk"
ul. Jarosława Dąbrowskiego 33a

Średnia ocen: 2/5

Od 3 dni chodzę i proszę o zaświadczenie do prawa jazdy i za każdym razem brakuje jakichś papierków. Pani doktor nie jest w stanie wymienić jakie dokumenty są potrzebne kandydatowi na kierowcę

Konrad Marcinkowski

Jabłońskiego 2 m. 4
Rzeszów

Może nie poleciłabym tego lekarza w 100% bo nie jestem pewna czy zawsze podejmuje właściwe decyzje - ale z pewnością nie można mu odmówić tego że jest rozsądnym i mądrym człowiekiem a pogadać z mądrym człowiekiem zawsze fajnie nawet w gabinecie lekarskim, mimo że do lekarzy podchodzę jak pies do jeża.

lekarz Danuta Wojtkowska-Drzymała

Szopena 1
Rzeszów

Pani jest bardzo nieuprzejma,wyniosła i zmanierowana.Nie wzbudza zaufania u pacjenta.Z byle powodu robi problemy.Podważa decyzje lekarzy specjalistów.Nie polecam.

lekarz Alicja Bożek-Sochacka

Kościuszki 52 F
Łańcut

Zdecydowanie nie polecam! Oschła reżimowa baba z antyspołecznym podejściem. Traktuje z wysoka, z pogardą i jakby robiła łaskę.

Opinia dodana przez: po co imię