Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej Bielsko-Biała

Marta Wesołowska-Babińska

NZOZ "VIA-MED" S. C.
Urodzajna 37
43-300 Bielsko-Biała

Polecam Panią dr Wesołowską-Babińską. Leczę się u niej kilka lat. To cierpliwa i mądra lekarka. Zawsze uśmiechnięta i kompetentna.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Joanna, Więckowska

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego
Morskie Oko 25
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor Joanna Więckowska to lekarz nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie.Podejscie do pacjenta jest kompleksowe,najważniejsze jest jego zdrowie i efekt leczenia,nie liczy czasu jaki mu poświęca.Szkoda,że mało mamy takich super lekarzy.
Opinia dodana przez: Liliana

dr Łukasz Pluta

Centrum Lekarskie "ALFA"
ul. Grażyny 9
Bielsko-Biała

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, ma podejście do dzieci. Zawsze o niego pytam jeśli nie mogę dostać się do dr Ząbka. Konkretny, uprzejmy, ma dobre podejście do dzieciaczków zarówno tych maleńkich, jak i tych dużych :) Wysłuchuje do końca, poradzi, nie "wygania" z gabinetu, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

lekarz Mariusz Kuźniar

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Adama Próchnika
43-300 Bielsko-Biała

Rewelacyjny lekarz i to na NFZ. Umie leczyć,a przy tym miły i kulturalny. Kompleksowo podchodzi do małego pacjenta, nie spieszy się i stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: aNNa

lekarz Małgorzata Sucheta

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

Cechowa 15
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , ale przede wszystkim bardzo ludzkie , z empatią. Pacjent czuje pełne zaufanie do Pani Doktor .
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Danuta Kraus-Hetnał

krowoderska 4
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz ,taki z poświęcenia. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwa i wyrozumiała. Wielka szkoda że obecnie nie praktykuje. Szanowna Pani Doktor prosimy niech Pani wraca do przychodni.

lekarz Anna Woszczyna-Błaszczyk

Trójka s.c.
Staszica
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miła Pani ,duża praktyka i wiedza ,cierpliwość do wieloletnich pacjentów,bezinteresowność,gorąco polecam

lekarz Katarzyna Kózka

ul. Perłowa 19/1
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor , to cudowny konkretny lekarz, wielka wiedza i dociekliwość - polecam Pacjent i jego dobro jest w centrum zainteresowania - empatia i wysoka kultura !
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Marcin Nowak

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry, konkretny, uprzejmy i taktowny lekarz. Polecam.

lekarz Małgorzata Jędrzejczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "Zdrowie" sp. z o.o.
Cieszyńska 413
43-382 Bielsko-Biała

Wspaniała Pani doktor leczyła i leczy całą moją rodzinę ,dzięki niej jestem zdrowa i mogę cieszyć się teraz wnukiem .Lekarz z powołania oby każdy miał takiego lekarza rodzinnego :)
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Helena Dronka

Lekarz medycyny pracy

Induwidualna Praktyka Lekarska
Bielsko-Biała

Polecam zdecydowanie Panią doktor! Mnie osobiście bardzo pomogła w prawidłowym zdiagnozowaniu mojej choroby,co pozwoliło na szybkie wyjście z kłopotów! Dziękuję!
Opinia dodana przez: MarAnd

lekarz Iwona Polak

N.Z.O.Z. Victodent
ulica Adama Poniatowskiego 28
43-300 Bielsko-Biała

Pani Doktor Iwona Polak jest bardzo serdeczną, pomocną osobą. Poświęca sporo czasu rozmawiając z pacjentem i tłumacząc dolegliwość. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: M.K.

lekarz Lilia Płaza

Pliszek 4c/1
43-300 Bielsko-Biała

Fajna konkretna Babka bez zbędnego ględzenia przekazała co potrzeba w bardzo miły i profesjonalny sposöb. Lekarz z powołaniem!!!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Maria Gwinner

Lekarz medycyny pracy, Internista

Barlickiego 15/22
43-300 Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz internista w Bielsku-Białej!! Jestem wieloletnim pacjentem Pani Doktor i pomogło mi nie raz przez te wszystkie lata. Cała rodzina się u Pani leczy. Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim też wyrozumiałym i empatycznym człowiekiem. Proszę się nie przejmować tymi opiniami napisanymi przez oszołomów z internetu. Jeżeli ktoś jest faktycznie Pani pacjentem to nie dałby nigdy opinii mniejszej niż 5.
Opinia dodana przez: Kari M

lekarz Tomasz Bury

Niepupliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Adamedica
Legionów 50
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały profesjonalista, miły empatyczny i pomocny lekarz, widać że robi wszystko z powołania nie dla biznesu

lekarz Maciej Gaczyński

NZOZ VITA-DENT S.C.
Władysława Broniewskiego 32/1
43-300 Bielsko-Biała

Byłam u lekarza z problemem jaki mam od dłuższego czasu, mianowicie zapalenie pecherza, mam go 2 razy w miesiącu. A co usłyszałam od doktora Gaczynskiego że to normalne u kobiet, nie pytając kompletnie od kiedy tak mam ile to trwa, zero pytań. Na kolejnej wizycie prosząc o skierowanie na badania żelaza (mam anemię) mocz bo idę oczywiście prywatnie do urologa (problem z pęcherzem i wizyta 180 zł) oraz ferytyna okazało ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agata Balska-Gulewicz

Internista, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor podczas wizyty poświęciła córce dużo uwagi. Była cierpliwa i dobrze tłumaczyła dziecku co ma zrobić. Oprócz badania przekazała porady co zrobić, aby niwelować u dziecka istniejące wady postawy oraz zapobiegać nowym. POLECAM
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Michał Dudek

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Wincentego Kadłubka 18
43-300 Bielsko-Biała

Podziękowania dla Pana doktora miły,grzeczny dawno tak profesjonalnie nie zostałam potraktowana w placówce na NFZ Dziękuję
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Krzysztof Ptak

Lekarz rehabilitacji ruchowej, Lekarz sportowy

Centrum Rehabilitacji i Medycyny Przeciwstarzeniowej
Polarna 15
Bielsko-Biała

Masakra. Pan przyjmuje też na ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej. Od półtora roku po kilku wizytach z prośbą o skierowanie na badanie wieloletniej kontuzji znowu jestem bez skierowania. Badanie potrzebne mi jest do rozpoznania źródła dolegliwości i leczenie tej przyczyny co jest wystarczającym powodem do skierowania na badania. Tłumaczeniem p. Ptaka było że najpierw muszę odbyć rehabilitację potem u lekarza ogólnego zrobić sobie rendgen potem na kolejnej wizycie za pół ...
Opinia dodana przez: Ka