lubelskie lekarz medycyny ratunkowej

None
M.Konopnickiej 13
Janów Lubelski

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.

Opinia dodana przez: irena

lekarz Piotr Ławniczak

None
Rojna 50H/25
Łódź

Średnia ocen: 5/5

Bardzo mily i sympatyczny lekarz godny polecenia. Oby wiecej takich specjalistów. Wdzięczna pacjetka Danuta.

lekarz Robert Jaskowiak

Lekarz medycyny ratunkowej   (+1 więcej)

Okręgowy Szpital Kolejowy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lublinie
ul. Leona Kruczkowskiego 21
Lublin

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały Lekarz i Człowiek, konkretny, zdecydowany ale miły, ogromna wiedza i fachowość, świetny specjalista który w tych trudnych chwilach potrafi dać nadzieję i energię a przy tym być szczerym i bardzo kontaktowym specjalistą. Widzi w pacjencie człowieka, interesuje się pacjentem po operacji i stara się mu pomóc. Dziękujemy Panie Doktorze, życzymy sukcesów Panu w dalszym życiu osobistym i zawodowym. Krzysztof/Skrzypaczka

Opinia dodana przez: Krzysztofn

lekarz Tomasz Myszala

Ambulatorium
ulica Szpitalna 9
Opole Lubelskie

Witam.Bylam na Sor p.dr bardzo przejzyscie i obrazowo wyjasnił mi o mojej chorobie,mimo natloku pacjentów zachowuje spokoj i profesjonalizm..chociaż nie wiem jak tam się da pracować, ja po wizycie byłam bardziej chora od tego co się napatrzylam niż z mojej choroby.życze wytrwałości i dużo zdrowia w tej cieżkiej pracy

Opinia dodana przez: wladyslawa

lekarz Jarosław Kuzaka

Lekarz medycyny ratunkowej   (+2 więcej)

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57-63
Biała Podlaska

Lekarz dla pacjenta, a nie odwrotnie. Miły, uprzejmy, fachowy, rzetelny w swej pracy

lekarz Mariusz Jojczak

SPSK 1

Lublin

niemiły, nieuprzejmy, zwracający się do pacjenta w 3 osobie bądź bezosobowo, nie dbający o dobro pacjenta lecz o swój własny czas

lekarz Hanna Jachna

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
Gostyń

Lekarz który nie zasługuje być lekarzem. Nie miła, podważa kompetencje innych lekarzy a sama nie wie co komu dolega. ZDECYDOWANIE odradzam kontaktu!!! Myśli że jest najważniejsza na świecie i nikt inny nie dorasta jej do pięt.

Opinia dodana przez: pacjent