Lekarze Lekarz medycyny transportu Tuchów

lekarz Zbigniew Cholewa

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

33-170 Tuchów

Bardzo kompetentny i staranny w stawianiu diagnozy a także metodyki leczenia . W moim przypadku znaczna poprawe osiągnął po dwóch dniach od zastosowaniu metody systemu transdermalnego
Opinia dodana przez: jerzy47

lekarz Zbigniew Jurek

Lekarz rodzinny, RTG

Tuchów

Lekarz godny polecenia, bardzo rzetelny, w razie potrzeby wszystko tłumaczy, cierpliwie odowiada na pytania, zleca potrzebne badania, miły, uprzejmy.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jerzy Waliłko

33-170 Tuchów

Panie Robercie, jestem święcie przekonana, że musiał Pan pomylić lekarzy lub ktoś Pana zupełnie bezzasadnie wrogo nastawił na tego internistę. Po za tym jeśli miał Pan wątpliwości co do diagnozy, a objawy nie ustępowały lecz wręcz nasilały się, to dlaczego nie zasięgnął Pan porady innego lekarza tylko czekał doprowadzając do zaostrzenia stanu zapalnego? Na zdrowy rozsądek jeśli po 2-3 dniach zamiast mi być lepiej lub przynajmniej tak samo to jest ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Kowalewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Zdrowia Tuchów
33-170 Tuchów

Bardzo nie przyjemny lekarz, niestety trafiłam na niego podczas porodu który skończył się cesarka, Pan doktor nie uprzejmy, nie delikatny byłam nim przerażona

dr Elżbieta Lipeńska

33-170 Tuchów

Oceny, które widziałam, mam na myśli ocena 1, przypuszczam że pisała to jedna i ta sama osoba, w której dominuje jakaś zawiść. U Pani doktor zawsze jest dużo pacjentów, o czymś to świadczy... Co najważniejsze ma ogromną wiedzę co można zauważyć w praktyce. Naprawdę polecam Panią doktor w 100%. Do każdego pacjenta podchodzi z indywidualnością i"trafia" w diagnozę i lekarstwa.I naprawdę nie mogę zrozumieć w/w opinii.

lekarz Marek Kuca

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia "MEDYK"
Józefa Bema 3
33-170 Tuchów

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy Potrzeby innego człowieka Jedynie człowiek wielkiego serca Wyciągnie doń pomocną dłoń”… Otolaryngolog doktor Marek Kuca to uroczy i empatyczny lekarz o ogromnej kulturze osobistej i od razu wzbudzający zaufanie. Od razu widać, że to lekarz z powołania i że leczy po to by pomóc. Z ogromnym doświadczeniem, bada pacjenta sumiennie i dokładnie, przeprowadza długi wywiad, zastanawia się, próbuje znaleźć przyczynę choroby i rozwiązanie. Doradzi najlepsze rozwiązanie ...
Opinia dodana przez: Helena Ch.

lekarz Bassam Fahed

33-170 Tuchów

Bardzo polecam. Super lekarz. Wszystko tłumaczy. Jest miły. Zawsze przyjmie. Byłem kilkanaście razy i zawsze pomógł. Do tego daje duże wsparcie mentalne. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Ziemowit

lekarz Elżbieta Lipenska