rusek

Przychodnia nr.1
legionowo
Legionowo

Średnia ocen: 5/5

Zaangażowanie pasja kocha dzieci ma kompetencje wiedze i serce do tego co robi. Polecam z całą pewnością.

Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Małgorzata Rusek-Zychma

Pediatra

Klinika Ogólnopediatryczna

Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Lekarz warty polecenia leczy moje dzieci już od kilku lat mam pełne zaufanie nigdy nas nie zawiodła oddany lekarz z ogromnym doświadczeniem i intuicją

mgr Andrzej Rusek

Rehabilitant

Gabinet Rehabilitacji Medycznej
Rogoyskiego 34
Tarnów

Średnia ocen: 5/5

Do Pana Andrzeja zgłosiłem się z ostrym bólem pleców.Okazało się że mam ostry problem z dyskiem.Pierwsza wizyta trwała prawie godzinę.Zostałem dokładnie zbadany a potem wyszukano mi pozycje przeciwbólowe co było dla mnie bardzo ważne gdyż nie spałem przez ostatnie 2 noce.Potem miałem masaż i P Andrzej wykonał pierwsze leczenie na dysk. Na koniec dostałem zalecenia do domu.Na 2 wizytę przyszedłem z bólem o 50 % mniejszym.Cała terapia zajęła 3 wizyty.Jestem bardzo zadowolony.Polecam z całego serca.P Andrzeju Dziękuję. BZ

lekarz Teresa Rusek

Psychiatra

ulica Bieżanowska 181
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Niezwykle ciepła, kompetentna i pomocna. Lekarz, który z uwagą wysłucha i doradzi w potrzebie. Bardzo empatyczna osoba - zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Maciej Rusek

Gwiaździsta 21/96

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry chirurg. W styczniu 2016 miałam operacje wycięcia tarczycy w Centrum Onkologii w Warszawie. Szwy sa prawie niewidoczne. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za życzliwe podejście. Podczas badania przed operacja podniósł mnie na duchu
Po operacji przyszedł na sale, spytal o samopoczucie i wyjasnil stan po zabiegu. Panie Doktorze bardzo Panu dziękuje.

Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Wojciech Rusek

ul. Szuwarowa 5/14
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Mój syn złamał rękę i było to naprawdę okropne złamanie mało brakowało a ze stołu operacyjnego zjechał by bez niej.Właśnie Pan Doktor Rusek uratował mu tą rękę.Ale to nie jest jego jedyny czyn godny podziękowania i pochwały najważniejsze jest podejście jakie ma do pacjenta.Przez okres dwóch miesięcy jazdy do szpitala mój syn przewinoł się przez ręce kilku lekarzy ale tylko on jeden nie traktował go jako kolejny przypadek z działu medycyny ......poprostu traktował go i mnie jak człowieka i to jest pierwszy lekarz którego w życiu spodkałam i który ma sumienie i uczucia....Szkoda tylko że nie zdążyłam mu za to wszystko z synkiem podziękowac.Czekajom syna jeszcze kontrole i jesli ma ktoś nr tel to poprosze bo bardzo bym chciała aby on do końca zajmował sie leczeniem syna

Opinia dodana przez: Izabela

mgr Marta Rusek

Psycholog dziecięcy   (+2 więcej)

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju DIALOG
Śniadeckich 18 m. 34

Bardzo dobry, sympatyczny psycholog dziecięcy. Dobrze poprowadzona terapia małego dziecka, jak i problemów rodzinnych.

dr n. med. Anna Rusek

Psychiatra

Gliwice ul. Młyńska
Gliwice

jest najwspanialszym lekarzem psychiatra poswieca cale serce dla pacjeta a mialem do czynienia z wieloma lekarzami psychiatrami w polsce gdzie leczylem sie prywatnie poza slaskiem

dr n. med. Janusz Rusek

Okulista

gen. Sowińskiego 11
Katowice

Świetny lekarz. Pierwszy raz spotkałem się z nim mając 7 lat. Wyleczył mi oczy z 3,5 dioptrii do 0,5. Teraz mam lat 33 i wizyta kontrolna i okularki tylko do komputera 0,5. Polecam jako fachowca. Bez komputerowego badania jak co niektórzy pseudo okuliści w "VE"

Opinia dodana przez: marcin

lekarz Stanisław Rusek

Neurolog

Piękna 4
Niepołomice

Polecam , naprawde zna sie na rzeczy, kompetentny, uprzejmy ma czas dla Swoich pacjentów