Lekarz Rodzinny, Białystok

lekarzAgata Siwczynska

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia Lekarska "Dobra", Dobra 6, Białystok

Bardzo dokladna Pani doktor.Bez problemu daje skierowania na badania.Jezeli nie jest czegos pewna daje skierowanie na konsultacje do specjalisty.Naprawde polecam.

lekarzJoanna Ewa Pakuło

3 opinie

Białystok

Pani doktor jest przesympatyczna, uważna, kompetentna, nie zbywa pacjenta. Jako pierwsza podjęła leczenie mojego nadciśnienia, podczas gdy inni lekarze mnie wiecznie zbywali (190/120 w ...

deknona deknona

Katarzyna Jachimowicz

Raginisa 87/2, Białystok

najlepszy lekarz rodzinny - szkoda, że juz jej nie ma - bez niej to nie ta sama przychodnia ;(

Dzina Droń-Domańska

1 opinia

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina, Białystok

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.

Eny

lekarzLeszek Minkiewicz

3 opinie

Internista, Lekarz rodzinny, Pediatra

poradnia lekarzy rodzinnych, Pogodna 11D, Białystok

Wspaniały lekarz. Sama wizyta to już forma terapii, pacjent wychodzi z gabinetu zdrowszy. Dr stawia trafne diagnozy, leczy skutecznie. Polecam dr Minkiewicza.

lekarzJulia Strumiło

Białystok

Bardzo kompetentna i mądra młoda lekarka. Ma dużą wiedzę. Poważnie podchodzi do pacjenta. Uprzejma. Żałuję, że sporadycznie tylko przyjmuje w mojej przychodni rodzinnej. Polecam.

lekarzMałgorzata Kałużyńska

0 opinii

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, ulica Fabryczna 27, Białystok

lekarzAgnieszka Smoleńska-Samsel

0 opinii

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rodzinna s.c., ul. Gajowa 75, Białystok
Zobacz również