Lekarz Rodzinny, Białystok

lekarzAgata Siwczynska

2 opinie

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia Lekarska "Dobra", Dobra 6, Białystok

Bardzo dokladna Pani doktor.Bez problemu daje skierowania na badania.Jezeli nie jest czegos pewna daje skierowanie na konsultacje do specjalisty.Naprawde polecam.

lekarzJoanna Ewa Pakuło

Białystok

Pani doktor jest przesympatyczna, uważna, kompetentna, nie zbywa pacjenta. Jako pierwsza podjęła leczenie mojego nadciśnienia, podczas gdy inni lekarze mnie wiecznie zbywali (190/120 w ...

deknona deknona

lekarzJulia Strumiło

Białystok

Bardzo kompetenta Pani doktor. Potrafila trafnie postawić diagnozę i skierować na odpowiednie badania. Przy tym miła, zawsze uśmiechnięta. Polecam!

Iza

Katarzyna Jachimowicz

2 opinie

Raginisa 87/2, Białystok

najlepszy lekarz rodzinny - szkoda, że juz jej nie ma - bez niej to nie ta sama przychodnia ;(

lekarzLeszek Minkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny, Pediatra

poradnia lekarzy rodzinnych, Pogodna 11D, Białystok

Wspaniały lekarz. Sama wizyta to już forma terapii, pacjent wychodzi z gabinetu zdrowszy. Dr stawia trafne diagnozy, leczy skutecznie. Polecam dr Minkiewicza.

Dzina Droń-Domańska

1 opinia

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina, Białystok

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.

Eny

lekarzDariusz Kuć

NZOZ Białostockie Hospicjum Dla Dzieci, ul. Wasilkowska 37 lok.2, Białystok

lekarzEwa Bonda

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.M.Szeląg ,, Lekarz Rodzinny ", Dubois 3, Białystok

lekarzPrzemysław Szarejko

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarza Rodzinnego Wanda Chmielewska, ulica Piastowska 5, Białystok
Zobacz również