Lekarz Rodzinny, Białystok

Jadwiga Szerszenowicz

Piastowska 5, Białystok

polecam. wzbudza zaufanie i każdemu życzę takiego lekarza, W wielu chorobach nam pomogła.

julia_julia0 julia_julia09

lekarzAgata Siwczynska

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia Lekarska "Dobra", Dobra 6, Białystok

Bardzo dokladna Pani doktor.Bez problemu daje skierowania na badania.Jezeli nie jest czegos pewna daje skierowanie na konsultacje do specjalisty.Naprawde polecam.

lekarzJoanna Ewa Pakuło

3 opinie

Białystok

Pani doktor jest przesympatyczna, uważna, kompetentna, nie zbywa pacjenta. Jako pierwsza podjęła leczenie mojego nadciśnienia, podczas gdy inni lekarze mnie wiecznie zbywali (190/120 w ...

deknona deknona

Katarzyna Jachimowicz

Raginisa 87/2, Białystok

najlepszy lekarz rodzinny - szkoda, że juz jej nie ma - bez niej to nie ta sama przychodnia ;(

dr n. med.Elżbieta Litwiejko-Pietryńczak

1 opinia

Centrum kardiologiczne Pulsus, Białystok

Kompetentna i przyjazna pani doktor. Wykfalifikowany kardiolog. Serdecznie polecam wizyte u lekakrza przyjaznego pacjentowi

Anita

Dzina Droń-Domańska

1 opinia

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina, Białystok

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.

Eny

lekarzLeszek Minkiewicz

3 opinie

Internista, Lekarz rodzinny, Pediatra

poradnia lekarzy rodzinnych, Pogodna 11D, Białystok

Wspaniały lekarz. Sama wizyta to już forma terapii, pacjent wychodzi z gabinetu zdrowszy. Dr stawia trafne diagnozy, leczy skutecznie. Polecam dr Minkiewicza.

lekarzJarosław Madziarski

7 opinii

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe s.c., Białystok ul. Raginisa Władysława 87/2, Białystok

Wg mojej opinii dobry lekarz. Stawia trafne diagnozy. Tłumaczy przebieg choroby ewentualne powikłania itp.

Zobacz również