Lekarz rodzinny, Białystok

lekarzJoanna Ewa Pakuło

3 opinie

Białystok

Pani doktor jest przesympatyczna, uważna, kompetentna, nie zbywa pacjenta. Jako pierwsza podjęła leczenie mojego nadciśnienia, podczas gdy inni lekarze mnie wiecznie zbywali (190/120 w ...

deknona deknona

Katarzyna Jachimowicz

2 opinie

Raginisa 87/2, Białystok

najlepszy lekarz rodzinny - szkoda, że juz jej nie ma - bez niej to nie ta sama przychodnia ;(

drMałgorzata Rakus

1 opinia

Fidos, Siewna 2, Białystok

Uprzejma,kompetentna,poświęcająca dużo czasu,empatyczna,zrozumiale tłumacząca-prawdziwy lekarz z powołania.Polecam!

anonim

Dzina Droń-Domańska

1 opinia

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina, Białystok

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.

Eny

lekarzLeszek Minkiewicz

3 opinie

Internista, Lekarz rodzinny, Pediatra

poradnia lekarzy rodzinnych, Pogodna 11D, Białystok

Wspaniały lekarz. Sama wizyta to już forma terapii, pacjent wychodzi z gabinetu zdrowszy. Dr stawia trafne diagnozy, leczy skutecznie. Polecam dr Minkiewicza.

lekarzJulia Strumiło

2 opinie

Białystok

Bardzo kompetentna i mądra młoda lekarka. Ma dużą wiedzę. Poważnie podchodzi do pacjenta. Uprzejma. Żałuję, że sporadycznie tylko przyjmuje w mojej przychodni rodzinnej. Polecam.

lekarzGrażyna Jemielity

0 opinii

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku, Poleska 89, Białystok 1 inna

lekarzTomasz Papciak

0 opinii

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku, ulica Poleska 89/103, Białystok
Umów wizytę online.
Wyszukaj lekarza w Twojej okolicy