lekarz rodzinny białystok

Sortuj wg:

Jadwiga Szerszenowicz

Piastowska 5

polecam.
wzbudza zaufanie i każdemu życzę takiego lekarza, W wielu chorobach nam pomogła.

polecam.

Opinia dodana przez: julia_julia0 julia_julia09

lekarz Julia Strumiło

Białystok

Inteligentna, miła i przyjazna pani doktor, szybka diagnoza i leczenie które postawiło mnie na nogi. Szczerze polecam! :)

Opinia dodana przez: Marta

Katarzyna Jachimowicz

Raginisa 87/2
Białystok

najlepszy lekarz rodzinny - szkoda, że juz jej nie ma - bez niej to nie ta sama przychodnia ;(

lekarz Zbigniew Kossakowski

ul. Siewna 2
Białystok

Najlepszy lekarz jakiego znam !!! Jest bardzo cierpliwy i dokładny, zanim przepisze leki dokładnie zbada i wypyta o najdrobniejszy szczegół, który może mieć związek z chorobą. Antybiotyk przepisuje w ostateczności. Polecam !!!

dr n. med. Katarzyna Koronkiewicz

ZOZ s.c. MEDICA
Witosa 36
Białystok

Bardzo poważnie traktuje każdego pacjęta.

Bardzo poważnie traktuje każdego pacjęta.

lekarz Joanna Ewa Pakuło

Białystok

Pani doktor jest przesympatyczna, uważna, kompetentna, nie zbywa pacjenta. Jako pierwsza podjęła leczenie mojego nadciśnienia, podczas gdy inni lekarze mnie wiecznie zbywali (190/120 w wieku 31 lat). Zgadzam się z opinią poprzednika, to lekarz z powołania. Szkoda, że nie pracuje już w przychodni, w której się leczę...

Opinia dodana przez: deknona deknona

lekarz Leszek Minkiewicz

Lekarz rodzinny   (+2 więcej)

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
Białystok

Wspaniały lekarz. Sama wizyta to już forma terapii, pacjent wychodzi z gabinetu zdrowszy. Dr stawia trafne diagnozy, leczy skutecznie. Polecam dr Minkiewicza.

lekarz Jarosław Madziarski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe s.c.
Białystok ul. Raginisa Władysława 87/2
Białystok

Wg mojej opinii dobry lekarz. Stawia trafne diagnozy. Tłumaczy przebieg choroby ewentualne powikłania itp.

dr Anna Sawicka

Fidos
Siewna 2
Białystok

Bodajze od 2 lat jestem pacjetka dr A Sawickiej i jestem zadowolona z uslug.

Bodajze od 2 lat jestem pacjetka dr A Sawickiej i jestem zadowolona z uslug.

Zofia Kotlarska-Moroz

Przychodnia Medica
ul. Witosa
Białystok

konkretna, prowadzi prawdziwy wywiad choroby, szuka metod zapobiegania chorobom a nie tylko je zwalcza