lekarz rodzinny katowice

lekarz Jacek Przybyła

DeltaMed
Karliczka 2

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały człowiek - lekarz pod każdym względem,takich trzeba w naszym lecznictwie!!!

lekarz Jan Isakow

ARS ,MEDICA
Wojewódzka 7

Średnia ocen: 5/5

polecam jestem pacjentką doktora od ok 10 lat moje dzieci również są pacjentami tej przychodni

lekarz Joanna Gawlik

Poli Med
Sandomierska 4/3

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor super człowiek , wspaniały lekarz prowadzi całą moją rodzinę. Faktycznie prawdziwy rodzinny lekarz, tłumaczy wspaniale dobiera leki.
Jest ...

Jest tylko problem to z dostaniem się do P.Doktor bo ma b. dużo pacjentów (emerytów)którzy blokują dostęp ludziom pracującym

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Alicja Jabłońska

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14

Średnia ocen: 5/5

Świetna lekarka podchodząca do każdego pacjenta indywdualnie, z sercem i ogromnymi kompetencjami. Nigdy nie zbywa problemu, zawsze przeprowadza wywiad lekarski bardzo szczegółowo i fachowo. Pod opieką Pani Doktor jest cała moja rodzina i nie wyobrażam sobie innego lekarza pierwszego kontaktu.

Opinia dodana przez: Kalina

Małgorzata Makiełło

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor leczy moje bliźniaki od urodzenia. Zmieniłam przychodnię gdy Pani doktor zmieniała i zrobię to jeszcze raz jesli bedzie konieczne. Gorąco polecam przyjmuje w EWANMED kolejki są długie ale warto czekać!!!!!

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Zbigniew Okoń

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Przychodnia Lekarska Szombierki w Bytomiu
ul. Orzegowska 52A
Bytom

Średnia ocen: 5/5

Miły, cierpliwy lekarz z dużą wiedzą medyczną, słuchający pacjenta i przeprowadzający dokładny wywiad, spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Polecam.

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Lekarz rodzinny   (+2 więcej)

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3, KATOWICE
Ruda Śląska

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Katarzyna Matusz

Teatralna 10
Katowice

Więcej takich lekarzy. Mam dolegliwości kręgosłupa, dolne partie i ''poradziła''sobie właściwie. Ponad rok temu bardzo cierpiałem. Zasób wiedzy idzie w parze z podejściem do pacjenta. Oby tak dalej-pozdrawiam Panią Doktor oraz przychodnię do której należy.

Opinia dodana przez: roman

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny   (+2 więcej)

Katowicka 11
Świętochłowice

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe
cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo
skromna i uczciwa ...

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe
cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo
skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: sylwia84 rdpbovhd

lekarz Tadeusz Doros

Prywatna Praktyka Lekarska
Aleja Zwycięstwa 14 /I lok. 17
Sosnowiec

Cudowny lekarz i człowiek. Polecam. Kompetentny i zawsze ma czas na pacjenta. Ktoś kto pisze głupoty że to nierzetelny lekarz niech się objawi i powie o co mu chodzi.