śrem lekarz rodzinny

lekarz Hanna Ratajczak

medyk
powstańców wielkopolskich

Średnia ocen: 5/5

Pierwszy raz byłam u Pani Dr w styczniu-i po tej wizycie szczerze polecam!!!! Bardzo dokładnie bada, wypytuje o objawy, skłonności do chorób w rodzinie, bez problemu kieruje na badania jak również informuje o bezpłatnych badaniach diagnostycznych. POLECAM raz jeszcze!!

Opinia dodana przez: PACJENTKA

lekarz Krzysztof Wojtyniak

HIPOKRATES
ul. Mickiewicza 2

Średnia ocen: 5/5

lecze sie u lekarza od poczatku jest swietnym lekarzem porozmawia i ma tez poczucie humoru.

lekarz Grażyna Rybczyńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Chłapowskiego 33 l. 22

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor Rybczyńska to prawdziwy lekarz z powołania, potrafi wwysłuchać pacjenta, zawsze uśmiechnięta, ma czas dla pacjenta i nigdy nie odmawia wizyty osobie jej potrzebującej. Bardzo polecam, jest kompetentna

dr Krzysztof Ziętek

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Chłapowskiego 33 l. 22
Śrem

Jeden z niewielu w Śremie przyjmujących lekarzy, prawdziwy lekarz, a nie urzędnik. Stawia diagnozę po badaniu a nie zza biurka.

Opinia dodana przez: aleksander

Ilona Świdurska-Zajler

HIPOKRATES
ul. Mickiewicza 2
Śrem

Ja zjawiłam się u Pani doktor tylko w celach informacyjnych. Weszłam nie będąc pacjentem, ani nie należę do tej przychodni. Poświęciła mi czas, porozmawiała, odpowiedziała na pytania. Wyczułam, że to miła i empatyczna osoba. Rozmawiałyśmy jak stare znajome, bez jakiegoś dystansu. Zastanawiam się, czy się do tej pani doktor nie przepisać. Jak taka jest zawsze, to tylko polecić, w czasach, gdy do lekarza należy iść "po kolanach" albo przynajmniej z pochylonym czołem, i cichutkim głosikiem prosić o cokolwiek.

Opinia dodana przez: Asia

lekarz Barbara Chełmińska-Milkiewicz

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Grota-Roweckiego 9c
Śrem

Świetny lekarz.podejście do dziecka SUPER.żeby wszyscy lekarze tacy byli.pozdrawiam:)