lekarz rodzinny w okolicach supraśl

Sortuj

lekarz Urszula Wierzba

Średnia ocen: 5/5

Lekarka z ponadprzeciętnym podejściem do pacjenta. Przemiła, zawsze uśmiechnięta. Polecam z czystym sumieniem. Oby więcej takich lekarzy z prawdziwym powołaniem, bez manier wyższości!!!

dr Małgorzata Rakus

Fidos
Siewna 2

Średnia ocen: 5/5

Zgadzam się z opinia "anonima". Taki lekarz zdarza się niezwykle rzadko - empatyczny, dbający o dobro pacjenta.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Renata Songin

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach
ulica Niepodległości 9
Mońki

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz rodziny z dobrym podejściem do pacjenta polecam :) wybrać Tą Panią na swojego lekarza rodzinnego :)

Opinia dodana przez: Bogumił Dębkowski

Dzina Droń-Domańska

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina

Średnia ocen: 5/5

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.

Opinia dodana przez: Eny

dr n. med. Elżbieta Litwiejko-Pietryńczak

Centrum kardiologiczne Pulsus

Średnia ocen: 5/5

Kompetentna i przyjazna pani doktor. Wykfalifikowany kardiolog. Serdecznie polecam wizyte u lekakrza przyjaznego pacjentowi

Opinia dodana przez: Anita

Irena Półkośnik-Michałowska

Wesoła 24
Czarna Wieś Kościelna

Średnia ocen: 5/5

takiego lekarza rzadko się spotyka. Oddana pacjentom. Najważniejsze jest to że nie odsyła bo nie ma mijsca, przyjmuje tylu pacjentów ilu jest na poczekalni.

Justyna Żółtko

t5ansporfowa
Białystok

Bardzo dobry lekarz, wysłucha pacjenta, nie zbywa, nie faszeruje niepotrzebnie lekami, tylko polecać !!!!

lekarz Barbara Szczurzewska

Lekarz rodzinny

niepubliczny zakład podstawowej opieki zdrowotnej
Antoniukowska 11a
Białystok

bardzo dobra lekarka. to juz nie pierwszy raz jak korzystamy z jej pomocy. nasze zdrowie to w bardzo duzym stopniu zasługa Pani doktor.

lekarz Ewa Hołowińska

Almus
Gajowa 2
None

wspaniała pani doktor poprzez wydłużony czas dla pacjenta zarywa godziny urzędowania ma czas na rozmowę z pacjentem

lekarz Mariusz Król

N.Z.O.Z. Przychodnia Lekarska ,,Na Berlinga''
Berlinga 8
Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem i empatią wobec pacjenta.