Lekarz Rodzinny, Supraśl

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: lekarz rodzinny supraśl
Wyświetlamy wyniki dla: Lekarz rodzinny w okolicach Supraśl

dr n. med.Alicja Prokop

22 opinie

NZOZ Praktyka Lekarska "Białostoczek", ul. Radzymińska16, Białystok

Wysoka kultura osobista i fachowość to cechy dr Prokop, szkoda ze w przychodni rejestracja graniczy z cudem..

grabowski59 b_grabowski59

lekarzBarbara Szczurzewska

9 opinii

niepubliczny zakład podstawowej opieki zdrowotnej, Antoniukowska 11a, Białystok

bardzo dobra lekarka. to juz nie pierwszy raz jak korzystamy z jej pomocy. nasze zdrowie to w bardzo duzym stopniu zasługa Pani doktor.

lekarzZbigniew Kossakowski

12 opinii

ul. Siewna 2, Białystok

Najlepszy lekarz jakiego znam !!! Jest bardzo cierpliwy i dokładny, zanim przepisze leki dokładnie zbada i wypyta o najdrobniejszy szczegół, który może mieć związek ...

lekarzUrszula Wierzba

5 opinii

Białystok

Lekarka z ponadprzeciętnym podejściem do pacjenta. Przemiła, zawsze uśmiechnięta. Polecam z czystym sumieniem. Oby więcej takich lekarzy z prawdziwym powołaniem, bez manier wyższości!!!

dr n. med.Katarzyna Koronkiewicz

9 opinii

ZOZ s.c. MEDICA, Witosa 36, Białystok

Bardzo poważnie traktuje każdego pacjęta.

Justyna Żółtko

5 opinii

t5ansporfowa, Białystok

Bardzo dobry lekarz, wysłucha pacjenta, nie zbywa, nie faszeruje niepotrzebnie lekami, tylko polecać !!!!

dr n. med.Irena Tokarewska

8 opinii

Bielsk Podlaski

Moim zdaniem, to dobry lekarz. Nigdy nie ma problemów z przyjęciem. Przychodnia długo pracuje, nie trzeba się zapisywać w kolejkę. Jeżeli sama nie może ...

lekarzEwa Hołowińska

3 opinie

Almus, Gajowa 2, None 1 inna

wspaniała pani doktor poprzez wydłużony czas dla pacjenta zarywa godziny urzędowania ma czas na rozmowę z pacjentem

lekarzJulia Strumiło

4 opinie

Białystok

Inteligentna, miła i przyjazna pani doktor, szybka diagnoza i leczenie które postawiło mnie na nogi. Szczerze polecam! :)

Marta

drMałgorzata Rakus

2 opinie

Fidos, Siewna 2, Białystok

Zgadzam się z opinia "anonima". Taki lekarz zdarza się niezwykle rzadko - empatyczny, dbający o dobro pacjenta.

Joanna
Zobacz również