Lekarze Lekarz rodzinny Świętochłowice

lekarz Anna Wilczek-Grzesiewska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Krasickiego 49/2
41-605 Świętochłowice

bardzo dobry lekarz ,cierpliwy bardzo duża wiedza o bardzo dużych kompetencjach poświęcający dużo czasu pacjentowi godny polecenia

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

Katowicka 11
Świętochłowice

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

dr Adam Blaska

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZGODA"
plac Krauzego 2
41-603 Świętochłowice

Pan dr Adam Blaska,jest lekarzem uprzejmym,potrafi trafnie zdiagnozować u pacjenta chorobę,pacjent może do tego lekarza przyjść z każdym problemem
Opinia dodana przez: Ronia

lekarz Jadwiga Małyszek

ulica Dworcowa 13
41-600 Świętochłowice

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

dr n. med. Andrzej Łyczba

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
41-600 Świętochłowice

Ogólnie facet super, daje nawet skierowanie jak sie poprosi na jakieś badania. Choć jeżeli chodzi o leczenie nie do końca podoba mi sie praktyka nie tylko tego lekarza rodzinnego ,ale ogólnie wszystkich. Od małego leczono mnie ciagle antybiotykami , wystarczyło , że odwiedziłam bardzo znanego larygologa i po prblemie. Teraz nie dostaje ich wogóle ,a mój organizm sam sie broni. Dziwne praktyki stosują lekarze rodzinni , własniedlatego, że starają sie ...

lekarz Anna Stokłosińska

lekarz Agnieszka Polczyk

lekarz Piotr Kanczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38