Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Lekarz rodzinny Zambrów

lekarz Barbara Jarocka

przychodnia rodzinna
puławskiego
Zambrów

profesjonalistka,bardzo odpowiedzialnie prowadzi procesy leczenia swoich pacjentów,znakomita organizatorka pracy

lekarz Jan Drozd

Mroczki 5a
18-300 Zambrów

Polecam tego lekarza ponieważ, jest bardzo odpowiedzialnym troskliwym, życzliwym i sumiennym lekarzem . Wiem z własnego doświadczenia że , mogę na tego lekarz liczyć o każdej porze dnia i nocy . Nigdy nie bagatelizuje co dzieje się z dzieckiem , a co najważniejsze potrafi słuchać rodzica . Szczegółowo tłumaczy co dolega dziecku . Jeżeli widzi taką potrzebę wystawia skierowania nawet do kilkunastu poradni specjalistycznych . Bardzo cenię, szanuję i doceniam ...

lekarz Teresa Eliasz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wodna 8
18-300 Zambrów

Bardz dobra i kompetentna pediatra nigdy mnie i moich dzieci nie zawiodła ,jej diagnozy zawsze są trafne.Antybiotyki to przemyslane głęboko leczenie.Bardzo polecam jako lekarza rodzinnego

Elżbieta Kleczyńska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki i Terapii Zaburzeń Psychicznych
ulica Fabryczna 3A
18-300 Zambrów

Jest nie miła tylko kasa się liczy .Leczenie, nie jest pewna diadnozy, wizyta po wizycie efektow brak .Szuka sie innego lekarza.Nie polecam.

lekarz Małgorzata Izbicka

Okulista, Lekarz medycyny pracy

Zambrów

fatalne wrażenie, zarozumiała i bez zrozumienia dla innych, odpowiada ogólnikami, trudno się zorientować o co tak naprawdę chodzi, robi problemy w sprawach, w których ich nie powinno być, "proceduje", a nie przeprowadza badania ;)
Opinia dodana przez: Janek

lekarz Marita Pracuta