Lekarze Lekarz sportowy Rzeszów

{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Ginekolog
                                       dr n. med. Sławomir Januszek

dr n. med. Sławomir Januszek

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

Family Med Care - Gabinety lekarskie i rehabilitacja
Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

Lekarz, który zajmuję się mną od wielu lat. Wyleczył mnie z bardzo poważnego schorzenia, rozpoznał w porę ciąże pozamaciczną. Poprzednia opinia jest nieporozumieniem. Lekarz jest empatyczny, bardzo dokładny i profesjonalny. Nigdy nie okazał mi braku zaangażowania czy zlekceważenia. Dzięki niemu mam dwie córki, ponieważ w odpowiednim momencie zdiagnozował stan i skierował do szpitala, gdzie odkleiło się łożysko a inni lekarze mówili, że za wcześnie się tam znalazłam. Będę zawsze wdzięczna ...
Opinia dodana przez: Kornelia

lekarz Dariusz Mazurczak

NZOZ Palomed 2
Kujawska 5
35-900 Rzeszów

Doskonały lekarz, świetne podejście do pacjenta, wspaniała osobowość. Umie wysłuchać, doradzić, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Józef Arnold Fitowski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Rzeszowie
Langiewicza 4
35-922 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz.Dokładnie i cierpliwie tłumaczy proces leczenia,przede wszystkim dzięki doświadczeniu i wiedzy już na pierwszej wizycie trafnie stawia diagnozę,bez problemu kieruje na wszystkie potrzebne badania. Pan Doktor oprócz tego,że jest świetnym fachowcem jest bardzo sympatycznym,godnym zaufania człowiekiem.Często wizyty lekarskie dla pacjentów są stresujące,Pan Doktor zawsze potrafi rozładować napięcie, dzięki jego spokojowi i przyjaznemu podejściu do pacjenta wizyta nie jest aż tak straszna :) Lekarz godny polecenia,który zasługuje na 5 ...

Beata Tworek

"LEKARZ"
Rzeszów

WSPANIAŁA PANI DOKTOR. ZAWSZE SŁUŻY RADĄ. JEJ DIAGNOZY SĄ TRAFNE. ZAAPLIKOWANE LEKI SĄ RÓWNIEŻ TRAFIONE. ZWOLENNICZKA LECZENIA BEZ ANTYBIOTYKÓW (NO CHYBA, ŻE JEST JUZ TAKA KONIECZNOŚĆ). POLECAM SERDECZNIE MŁODYM, NIEDOŚWIADCZONYM MAMOM. PANI DOKTOR, WYTŁUMACZY KAŻDĄ NIEWIADOMĄ I ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI I NIEPOKOJE ZWIĄZANE Z PIELĘGNACJĄ I PRAWIDŁOWYM ROZWOJEM MALUSZKA.MINUSEM JEST TYLKO TO, ŻE BARDZO TRUDNO JEST SIE DOSTAĆ JUŻ DO PANI DOKTOR. NA SZCZĘŚCIE MI SIĘ UDAŁO.CHCIAŁABYM, ABY WSZYSCY LEKARZE ...

lekarz Jacek Wiater

NZOZ "Homo Homini"
Hetmańska 21
35-051 Rzeszów

Trafiłam do Pana Doktora zupełnie przypadkiem, ponieważ nie byłam z Rzeszowa, Pan dr. Pomógł mi stanąć na nogi, odrazu zlecił zdiagnozowanie choroby, bardzo miły, poważnie i precyzyjnie podchodzi do pacjęta. Bardzo uprzejmy, Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Maria Łukasik-Brożbar

Lekarz rodzinny, Pediatra

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Pani doktor jest świetnym lekarzem,zawsze postawi właściwą diagnozę,bardzo dokładna,pogodna miła kobieta,najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Leszek Kuliga

Lekarz rodzinny, Internista

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Naprawdę polecam. Zawsze znajdzie czas i nigdy nie odeśle spod drzwi. jak dotąd bardzo mi pomógł i na pewno będę się dalej u niego leczyć. polecam innym

dr Dorota Tarska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotne nr. 1 w Rzeszowie
ul. Hoffmanowej 8a, 35-016 Rzeszów
35-016 Rzeszów

Poleciła bym Panią Doktor każdemu kto ma małe dzieci. Ma niesamowite podejście do małych pacjentów, bardzo miła, delikatna i wyrozumiała. Zna się w 100 % na tym co robi nie faszeruje od razu dziecka silnymi lekami. Moje dzieci od 2 lat od kiedy chodzimy do niej miały dopiero raz antybiotyk a wcześniej jak leczyłam je u innej P. doktor to prawie każda wizyta kończyła się na silnych lekach i niszczeniu ...

lekarz Agnieszka Ulrych

Lekarz rodzinny

Przychodnia, centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
pl. Dworcowy 2
35-201 Rzeszów

Pani doktor Agnieszka jest bardzo dobrym lekarzem jest konkretna i wyrozumiala ,pogodna imila kobieta . Zawsze znajdzie czas i nigdy nie opusci w potrzebie . Ma szczegolne podejscie do starszych pacjetow.Jest lekarzem z powolania. Polecam wszystkim.

lekarz Małgorzata Wieszczek

Nowosądecka 3/8
35-505 Rzeszów

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą . Świetny kontakt z pacjentem . Bez problemu wypisuje skierowania do specjalistów i sama wychodzi z propozycją drogi leczenia . Polecam !!
Opinia dodana przez: Hanna
Super lekarz posiada bardzo ogromną wiedze medyczną.

Agnieszka Wacławska

Przychodnia
35-005 Rzeszów

swietna lekarka polecam panią Agnieszkę robiła mi botoks i wyglądam naprawdę swietnie nie wiedziałam,ze ma takie wyczucie co do ilości i naturalności pacjentki,polecam Pani z Bernardynskiej się nie umywa.

lekarz Andrzej Jamro

Internista, Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

Moja mama odwiedza lekarza już kilka lat. Od pierwszej wizyty chwali go za kompetencje, uprzejmość i czas poświęcony dla niej. Bardzo często zdarza się, że interesuje się chorobą nawet jak jej u niego nie ma - dzwoni do niej, interesuje się przebiegiem badań które jej zlecił, doradza i chwali. Ja jestem b. mile zaskoczony. To naprawdę jest możliwe w "naszej" służbie zdrowia. Życzę mu dużo sił i wytrwałości.
Opinia dodana przez: Andrzej

Agnieszka Ryznar

NZOZ SOKRATES
Rzeszów

Pani doktor jest osobą, od której bije empatia, bardzo szybko reaguje i bardzo dobrze dobiera leki. Słucha i odpowiada. Jest lekarzem z powołania. Szkoda, że jest tak mało lekarzy w Rzeszowie takich jak pani dr Ryznar.
Opinia dodana przez: Mateusz

Agnieszka Bilska

Pro-Familia Szpital Specjalistyczny w Rzeszowie
35-302 Rzeszów

Polecam w 100 % . Świetny lekarz i wspaniały człowiek :) Do pacjenta podchodzi indywidualnie i zawsze z kompleksowym podejściem.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Konrad Skolimowski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SOKRATES"
ul. Bławatkowa 13
35-605 Rzeszów

Super Lekarz z wielka wiedza i powołaniem. Ma czas dla pacjenta i tłumaczy zawsze plan działania w chirobie
Opinia dodana przez: Michał
jest kompetenta, zawsze przeprowadza bardzo dokładny wywiad wypytuje o objawy zajmuje się całokształtem leczenia zawsze bada pacjenta i nie lekceważy żadnych objawów bez problemu i trafnie kieruje na badania i do specjalisty,stawia trafne diagnozy długi czas oczekiwania w kolejce wynika z dokładności badania jeśli komuś zależy na dobrym lekarzu to najbardziej polecam

lekarz Małgorzata Puchała-Zarosa

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Jest super lekarzem i człowiekiem. Kompetentna i zawsze życzliwa. Konkretna, pełna empatii i zrozumienia,pogodna i uśmiechnięta.

lekarz Jacek Szawica

Samodzieln Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
Poniatowskiego 4
37-200 Rzeszów

Pan Jacek jest niezwykle kompetentnym, pełnym profesjonalizmu lekarzem. Z największą starannością poszukuje źródła problemu i stawia adekwatne diagnozy. Starannie tłumaczy chorobę, opisuje problem oraz kolejne kroki leczenia. Serdecznie polecam ze względu na podejście do pacjenta, ogrom wiedzy i widoczną fascynację medycyną.
Opinia dodana przez: Dominika