śląskie lekarz sportowy

Centrum Rehabilitacji i Medycyny Przeciwstarzeniowej
Polarna 15
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Bardzo mily i uprzejmy lekarz. A gabinet na ul. polarnej jest prześliczny i co najwazniejsze czysty! Swietny nowiutki sprzet. Mily personel.
Ceny tez dobre. Zdecydowanie najlepszy gabinet . Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznalam i największe efekty zabiegow

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sportowy   (+5 więcej)

Gliwice

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

dr n. med. Piotr Kończakowski

MADA-MED Asklepios sc
Wolności 109
Chorzów

Świetny diagnosta.Z ekg potrafi odczytać niemal wszystko i wskazać na występowanie chorób współistniejących. Przy tym jest cierpliwy.

dr n. med. Grzegorz Gierlach

Piekary Śląskie

Bardzo sympatyczny lekarz, inteligentny człowiek, rzetelny, zainteresowany pacjentem i wynikami jego badań. Gorąco polecam

lekarz Robert Gulewicz

Lekarz sportowy   (+3 więcej)

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
Bielsko-Biała

Zajebiaszczy doktorek. Wyśmienita amputacja. Nie ta noga co prawda, ale mnie też się czasem jebie. Teraz przynajmniej już nigdy nie wstanę lewą nogą. Elo ;)

Opinia dodana przez: Spejson

dr n. med. Witold Radzioch

Centrum Medyczne Klara
Wały Dwernickiego 43/45
Częstochowa

lekarz z powołania dobrze diagnozuje. Fantastycznie się z nim rozmawia, ma czas dla pacjenta i z to go cenię.

Opinia dodana przez: Zenon

lekarz Mieczysław Pruel

Szpital wojewódzki
Jana pawła 2
Jastrzębie-Zdrój

Lekarz z prawdziwego zdarzenia ,człowiek godny polecenia dla którego pieniądze nie są najważniejsze ale zdrowie człowieka.Wspaniały człowiek.

dr n. med. Andrzej Jasiński

ulica Żeromskiego 22/1a
Bytom

Najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu, w sumie jedyny tak profesjonalny, kulturalny, empatyczny i mily. Zdecydowanie polecam dr. jasinskiego !!!

Opinia dodana przez: Blazej

lekarz Mariusz Smolik

Różana 7
Wisła

Najlepszy specjalista jakiego znałam polecam każdemu miły sympatyczny uprzejmy godny polecenia byłam już u wielu i żaden mojej córce nie pomógł tylko pan dr.Smolik uratował jej nogę miała 13 urazów i za każdym razem nogą była wkładana do gipsu gdy poszłam z moja córka do pana dr od razu zajął się profesjonalnie przejął się bardzo zrobił operacje i teraz jest już lepiej ale jeszcze dwie operacje musi przejść .Pozdrawiam i naprawdę polecam

Opinia dodana przez: krysia