Lekarze Lekarz sportowy Zielona Góra

Lekarz medycyny estetycznej

Estetyka Piękna Sybilla
Kazimierza Wielkiego 24/2
Zielona Góra

Serdecznie polecam Panią Doktor. Atmosfera w gabinecie jest fantastyczna..od razu człowiek zapomina o strachu :) Wszystko dokładnie wytłumaczone. A efekty są rewelacyjne ! Dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

Grażyna Stawska

Lekarz medycyny pracy

Gabinet Lekarski
65-072 Zielona Góra

Opinia do prawa jazdy: kompetentnie, konkretnie, bez zbędnych ceregieli i atmosfery z zeszłej epoki (aluzja do WOMPu). Polecam!
Opinia dodana przez: Grzesiek

lekarz Maria Świętoń

Aldemed filia Zastal
Sulechowska
Zielona Góra

Świetna lekarka daje skierowania do wszystkich specjalistów i na badania . poświęca dużo czasu dla pacjenta.

Irena Kasprowiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra

Pani dr. jest bardzo miłą osobą. Jedyny minus to taki, że sama nie 'bawi się' w diagnozowanie choroby tylko wysyła do specjalisty. Co dla jednych jest minusem, a dla innych plusem. Ogólnie polecam Panią dr. dla małych i dużych dzieci :)
Opinia dodana przez: Ana

lekarz Maria Zapotoczna

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra

Pani pediatra bardzo dobra, bardzo fajne podejście do dzieci, uspokoja, tlumaczy rodzicom, ale ma JEDNA I BARDZO ISTOTNĄ WADE: WIZYTA POTRAFI OPÓŹNIĆ SIĘ NAWET O 1,5 GODZINY! Trudno czekać z maleńkim dzieciaczkiem do tego jeszcze chorym> Panie rejestratorki, a szczególnie jedna BARDZO NIE MIŁA, wogóle w rejestarcji syf i charmider!

Sylwia Michalak

aldemed filia Zastal
Zielona Góra

Prawdziwy lekarz z powołania, empatyczny, konkretny. Wnikliwa, rzetelna a jednocześnie bardzo ciepła osoba. Aktualnie Pani Doktor przyjmuje w przychodni na ul. Fabrycznej
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Tomasz Łaszczyński

Marimed
Zielona Góra

Koszt wizyty zwiazany z tym, ze odbyla sie za granica.

lekarz Krzysztof Rokicki

ALDEMED Centrum Medyczne Szpital Filia Zastal
Towarowa 20
65-114 Zielona Góra

Najlepszy lekarz w Zielonej Górze. Specjalista i bardzo dobry człowiek. Nigdy nie odmówił pomocy. Walą do niego pacjenci z całej Polski. Jak szukacie lekarza rodzinnego w lubuskim to tylko pan doktor. Zdrówka dla pana doktora.
Opinia dodana przez: Marek

Artur Bubień

Lekarz rodzinny

ALDEMED Poradnia Ginekologiczno - poloznicza (Fila Zastal)
ul. Sulechowska 4a
Zielona Góra

Dr Artur Bubień przyjmuje w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej w przychodni Aldemed w Zielonej Górze. Za każdym razem moge liczyć na pełen profesjonalizm z jego strony. Spokojny, rzetelny, nakierowany wyłącznie na pacjenta. Polecam korzystanie z usług Pana doktora.
Opinia dodana przez: Pacjent onkologiczny

lekarz Robert Sapa

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
65-534 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze poświęca dużo czasu, prowadzi wyczerpujący wywiad, zlecą kompleksowe badania. Od lat jestem zadowolona z opieki doktora Sapy.
Opinia dodana przez: EMILIA
Bardzo polecam Panią doktor Bartkowiak. Wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem. Pani doktor szybko wiedziała jakie podjąć leczenie przy mojej chorobie. Wysłuchała i pomogła. Bardzo uprzejma i konkretna. Jeden z najlepszych lekarzy u jakich byłam. Polecam.

lekarz Janusz Tylewicz

65-534 Zielona Góra

Leczyłam 40 lat temu swoje dzieci , taraz ja się u niego leczę . URATOWAL MI ZYCIE !!!!!! Jestem mu wdzięczna , Wcześnie rozpoznał raka płuc , pilnie skierował na zdjęcie i dał skierowanie so szpitala by zdjęcie obejrzeliu specjaliści . Na drugi dzień byłąm w szpitalu Diagnoza okazałą się trafna . Nowotwór złośliwy płuca . W szpitalu zielonogórskim wyznaczyli mi operacje ( przyjęcie do szpitala ) za miesiąć. Pojechałam ...
Opinia dodana przez: Hanka

Hanna Najdowska

Lekarz orzecznik ZUS, Neurolog

nie ma takiego orzecznika w ZUS
Zielona Góra

Pani doktor jest osobą bardzo życzliwa i uprzejmą osobą .Tłumaczy sposób leczenia choroby. Polecam leczenie u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Jan Burger

Lekarz medycyny pracy

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Byłem dzisiaj na wizycie. Przemiły Pan. Wszystko wyjaśnione. Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jerzy Jakubiak

65-534 Zielona Góra

Bardzo zły lekarz. Wielkie problemy z dostaniem się do niego, nie ma czasu podjechać do pacjentki mieszkającej trzy ulice dalej. Ale największym problemem jest wystawianie przez niego skierowań do innych lekarzy czy na badania, a raczej ich brak. "Doktor" po prostu ich nie da, zbywa pacjenta słowami, że to niepotrzebne i że "on już wszystko wie".
Opinia dodana przez: Agata

Marek Gretschel

Lekarz rodzinny, Pulmonolog

Aldemed
Sulechowska 4a ?/ Niepodległości
Zielona Góra

Pan Marek prowadził moje leczenie kilka lat. Kontrolował systematycznie przebieg leczenia. Dzięki niemu komfort w oddychaniu zdecydowanie się polepszył. Dodatkowo teraz rzadziej choruje niż przed leczeniem. Polecam i pozdrawiam. P.S. Astma

lekarz Hanna Piechowiak

Gabinet
Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, trafnie diagnozuje przyczynę choroby. Jest dosyć stanowcza w kontakcie z nadwrażliwym rodzicem i myślę że tak być powinno, bo przecież chodzi o zdrowie i dobro małego pacjenta, a nie o mówienie co chciałaby usłyszeć mama lub tata dziecka. Bardzo polecam panią Piechowiak. Po prostu kompetentna:)
Opinia dodana przez: Majster

dr n. med. Agata Lyskov

wigor
65-001 Zielona Góra

Pani doktor pracuje w przychodni wigor. DO przychodni należy się rejstrować tydzień prędzej ponieważ nigdy nie ma miejsc. W tym wypadku szkoda, że choroby nie można sobie zaplanować. Pani doktor najwyraźniej o tym nie wiem. Przyszłam do niej popołudniu (mąż w pracy, w domu dwójka małych dzieci, których nie będę ciągała po przychodnaich) z prośbą o przyjęcie. W drzwiach zapytała co mi jest. POwiedziałam, że mam ropny nalot na migdałach ...

lekarz Małgorzata Serwinowska

Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

lecze się u Pani Doktor od lat. podobnie jak cała moja rodzina. Bardzo cenię sobie zaangażowanie kompetencje i pozytywny stosunek do pacjenta
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Wiesława Biegalska-Urbanik

Gabinety Lekarskie " ZACISZE " Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Agrestowa 87
65-780 Zielona Góra

Co prawda wizyty były kilka lat temu, jeszcze na NFZ, ale Pani Doktor prawidłowo rozpoznawała u mnie choroby, dawała leczenie, które działało oraz edukowała odpowiednio, aby zapobiec powikłaniom.
Opinia dodana przez: Andrzej