Lekarze Leszno

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Leczenia Laserem
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.
{'id': 31143, 'name': u'Leszno'} Wenerolog
                                       lek. med. Aleksandra Szewczyk

lek. med. Aleksandra Szewczyk

Wenerolog, Dermatolog

64-100 Leszno

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny. Diagnoza i leczenie na piątkę ;)
Opinia dodana przez: Natalia

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

mgr Kinga Dudziak

Dietetyk

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Leszno

REWELACYJNA DIETETYCZKA.BARDZO POLECAM.DZIĘKI PANI KINDZE SCHUDŁAM 20 KILO W 3,5 MIESIĄCA ;) TRZYMAM SIĘ NADAL A JUŻ DWA LATA MIJAJĄ.TRZYMAM SIĘ ZASAD.POZWALAM SOBIE NA JAKIEŚ CIASTO ALE TYLKO OKAZYJNIE.OCZYWIŚCIE ĆWICZĘ.POLECAM OSOBOM KTÓRE NIE MOGĄ SOBIE PORADZIĆ Z WAGĄ.JA CAŁE ŻYCIE SIĘ ODCHUDZAŁAM BEZ REZULTATU, A PO DIECIE U PANI KINGI SZYBKO I ZDROWO ZRZUCIŁAM TEN BALAST.PANI KINGA DUDZIAK NAJLEPSZA !!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Sebastian Gajda

64-100 Leszno

Jestem młodą osobą, u której zaćma niestety rozwinęła się już w wieku 40 lat. Trafiając do gabinetu Doktora Sebastiana w Ventriculusie nie wiedziałam nic o tym schorzeniu, oraz o metodach leczenia. Doktor na konsultacji rzetelnie wytłumaczył mi jak rozwija się ta choroba oraz doradził wybór soczewki. Nie miałam świadomości jakie istnieją możliwości na rynku dla ludzi, których zaćma dotyka w młodym wieku. Podczas operacji została mi wszczepiona soczewka Premium na ...
{'id': 31143, 'name': u'Leszno'} Psycholog
                                       mgr Joanna Sobucka

mgr Joanna Sobucka

Psycholog, Psychoterapeuta

Pomoc Psychologiczna Joanna Sobucka
Miąskowo, 17
64-113 Leszno

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Joanny. Ma pogodne usposobienie, uspokajający głos, tworzy atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Jest bardzo mądrą kobietą. Wcześniej byłam u trzech psychologów i dopiero Pani Asia potrafiła w sposób profesjonalny podjąć się pomocy. Terapia pomogła mi odzyskać siły, wiarę w lepsza jakość życia i uwierzyć w siebie, odkryłam prawdę o sobie i odzyskalam równowagę. Z całego serca polecam Panią Joannę.

mgr Helena Zarzecka

Psycholog, Psychoterapeuta

NZOZ Leszczyńskie Centrum Zdrowia Psychicznego
Karasia 20
64-100 Leszno

Szczerze polecam! Pani Helena jest kompetentna, pomocna, otwarta. Nie ma dla niej problemu, którego nie da się rozwiązać. Jest genialna w swoim fachu. Pomogła mi!
Opinia dodana przez: M.

lekarz Beata Nowakowska

Psychiatra

ul.dowbora musnickiego
64-100 Leszno

Serdecznie polecam! Bardzo dobry lekarz psychiatra. Jakaś tak mądrość życiowa i spokój od Niej bije i co istotne dobrze diagnozuje i leczy. (Ja leczę się u p. Beaty również w Lesznie na Racławickiej).
Opinia dodana przez: Lena

dr n. med. Krzysztof Pietrzak

Ortopeda dziecięcy

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko
Opinia dodana przez: monika

lekarz Małgorzata Sobierajewicz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Gabinet pediatrii i neurologii dziecięcej lek. Małgorzata Sobierajewicz
Władysława Jagiełły 48
64-100 Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne ...

lekarz Alina Masiakowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

Zdecydowanie najlepszy pediatra w Lesznie. Zawsze trafiona, precyzyjna diagnoza oraz leczenie. Serdeczna i cierpliwa do małych pacjentów. Można powiedzieć, że Pani Doktor jest lekarzem z powołania.

lekarz Aleksandra Lisowiec-Zuska

Neurolog

64-100 Leszno

Gdybym mogła to bym dodała jeszcze ze 100 gwiazdek. Zdecydowanie jest za mało tak profesjonalnych lekarzy jak Pani doktor. Poświęca czas pacjentowi, odpowiada na wszystkie pytania, zleca badania.W całym moim życiu nie spotkałam tak zaangażowanego i pogodnego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna Jaroszewska

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

64-100 Leszno

2005 rok, mastektomia, diagnoza brzmiała jak wyrok... Trafiłam do dr Grzegorza na ul. Łąkową i śmiało mogę powiedzieć, że darował mi drugie życie. Człowiek o ciepłym usposobieniu i jednocześnie doskonały specjalista. Zawdzięczam Mu wiele, nie znajduję słów wdzięczności. Jako pacjentka czułam się w 100% zaopiekowaną. Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Przemysław Kozanecki

Neonatolog, Pediatra

Specjalistycza Praktyka Lekarska Przemysław Kozanecki
Macieja Rataja 11
64-100 Leszno

witam skorzystalismy z rankingu i opini lekarzy z tej stronki i sie nie zawiedlismy .Bardzo dobry lekarz , zna sie na swoim fachu, slucha co rodzice maja do powiedzenia itd warto skorzystac i polecamy !!!

lekarz Przemysław Szymański-Nowicki

Psychiatra

NZOZ Leszczyńskie Centrum Zdrowia Psychicznego
Karasia 20
64-100 Leszno

Bardzo polecam! Miły, sympatyczny, pomocny, bezinteresowny. Każdy może przyjść po fachową poradę, na pewno się nie zawiedzie i będzie zadowolony. Więcej takich lekarzy to naprawdę będziemy mieć zdrowe społeczeństwo.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Daniel Lubiński

Al. Krasińskiego 19/4
64-100 Leszno

To była moja pierwsza wizyta. Od bardzo dawna nie spotkałam takiego lekarza. W pozytywnym znaczeniu oczywiście. Ogromna wiedza. Wywiad przeprowadzony szczegółowo. Czas poświęcony tyle ile choroba wymaga. I co najlepsze stosuje nowoczesne metody a nie jak dużo neurologów faszerują tabletkami , gdzie człowiek nie wie jak się nazywa. Jak ktoś ma potworne bóle głowy różnego pochodzenia to polecam doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Najlepsza Pani doktor jaką znam , od wielu lat chodzę tylko do Pani dr. Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła , delikatna i cierpliwa. Nie wyobrażam sobie abym zmieniła kiedykolwiek Panią doktor na innego lekarza. Prawdziwa Pani doktor z powołania.
Opinia dodana przez: Agnieszka Nowak

lekarz Weronika Piotrowska

Os. Wieniawa 58 A
64-100 Leszno

Profesjonalne podejście Pani Doktor, dzieci z przyjemnością przychodzą na wizyty. Nie ma przesady w niepotrzebnych lekach, stawia na naturalne sposoby, które bardzo dobrze się sprawdzaja. Podczas wizyty oprócz badania małego pacjenta, edukuje rodziców co owocuje w przyszłości. Bardzo serdecznie polecam 🙂
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Irena Leśków-Kurkiewicz

64-100 Leszno

Bardzo dobry lekarz,stawia trafne diagnozy, życzliwa. Jedyna wada to chyba to, że okropnie długo trzyma pacjenta, nie zawsze potrzebnie. A ludzie w kolejce pod drzwiami czekają godzinami. Za bardzo rozgadana jest.
Opinia dodana przez: Libra

lekarz Maciej Kocybik

64-100 Leszno

Dr. Kocybik to dla mnie człowiek z wielką wiedzą a przede wszystkim bardzo komunikatywny,rzeczowy i uprzejmy.Dziesięć lat temu moja mama miała problemy z ciśnieniem, były krwotoki z nosa. Dostała jakieś leki i pewien czas było dobrze. Kiedy przeprowadziła się do mnie do Leszna pojawiła się zadyszka. Myślałam że to wieńcówka,ale byłam w błędzie. Wielu lekarzy ją osłuchiwało,ale żaden nic nie stwierdził.Polecono mi dr. Kocybika, który na pierwszej wizycie osłuchując stwierdził ...
Opinia dodana przez: elzbieta