Lekarze Libiąż

lekarz Aleksander Gutowski

Jaskółcza 11
32-590 Libiąż

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich znam. Bardzo kompleksowe, holistyczne podejście do pacjenta. Dokładny wywiad medyczny i tłumaczenie badań oraz zaleceń. Naprawde ogromna wiedza i zaangazowanie! Do tego bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz. Bardzo sie ciesze, ze trafilam na Pana Doktora. Polecam na maxa!
Opinia dodana przez: Magda Malcher

lekarz Mariusz Fik

Lekarz rodzinny, Pediatra

"MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRZYCHODNIA NR 1
32-590 Libiąż

O zmarłych nie mówi się źle ALE TO PRAWDZIWY LEKARZ, BARZDO PRZYKRO ŻE TAK SZYBKO ODSZEDŁ No i cóż pozostał tylko w pamięci jako wspaniały lekarz, dobry człowiek Na pewno nie jednemu uratował życie

lek. dent. Małgorzata Czochara

Słowackiego 3A
32-590 Libiąż

Jestem pod ogromnym wrazeniem kunsztu anielskiego spokoju i delikatnosci Pani doktor. Pelen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Jacek frach
Bardzo dobry lekarz. Informuje o chorobie wyczerpująco, bada, przegląda wszystkie wyniki badań. Wszystko rzeczowo i dokładnie tłumaczy. Polecam. Mnie bardzo pomógł. Basia.

lekarz Mariusz Ciopała

32-590 Libiąż

Doktor Ciopała to świetny specjalista o rozległej wiedzy i praktyce. Leczę się u niego od wielu lat. Bardzo sprawnie i stosunkowo mało boleśnie przeprowadza kolonoskopię i gastroskopię, a przy tym wszystkim jest niezwykle miły i uprzejmy podczas wizyty i wszelkich zabiegów. Polecam!

lekarz Jakub,Piotr Szadurski

32-590 Libiąż

Zawdzięczamy lekarzowi szansę na wyleczenie. Doktor podjął się bardzo skomplikowanej operacji płuc mojego taty, która trwała bardzo długo. Dzieki niemu i leczeniu uzupełniającemu jest nadzieja...Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Piotr Piątek

Miejskie Centrum Medyczne
32-590 Libiąż

Młody lekarz, aczkolwiek bardzo kompetentny i uprzejmy. Wyczerpująco opisuje chorobę i leczenie.

lekarz Danuta Czepiel

32-590 Libiąż

Pani doktor jest świetnym specjalistą a przy tym nie "gwiazdorzy ".Ma doskonały kontakt z pacjentem.Jest naprawdę godna polecenia.

lekarz Elwira Szczygieł-Likus

Elvita Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Libiążu
32-590 Libiąż

Pani Doktor polecam każdemu lecze się już kilka lat u Pani Doktor i jest dobrym lekarzem. Zawsze poświęca czas pacjentowi

lek. stom. Anna Pilzak

ulica 11 Listopada 22/44
32-590 Libiąż

Lekarz kompletny. Nie byłem jeszcze u tak dobrego stomatologa w Libiążu. Niby ten sam gabinet ale nie pomylić dentystów. Pani Ania dwie klasy wyżej od współlokatorki.
Opinia dodana przez: Darek

dr n. med. Maciej Ziemiński

Endokrynolog

Gabinet endokrynologiczny, internistyczny
Piłsudskiego 14
32-590 Libiąż

Od ponad roku leczę się na tarczycę, ale poprzedni Pan profesor jakoś nie bardzo umiał rozmawiać jak pytałam o chorobę. Obecny endokrynolog ma bardzo fajne, na luzie podejście do pacjenta. Czasu poświęcił mi tyle ile było trzeba aby wytłumaczyć zaistniały problem chorobowy. Naprawdę godny polecenia
Opinia dodana przez: Paulina

dr Leszek Bosacki

Ginekolog położnik, Ginekolog

32-590 Libiąż

Bardzo dobry i dokładny lekarz miły delikatny z doswiadczeniem i humorem ja jestem bardzo zadowolona :)polecam

Radosław Ciołkowski

32-590 Libiąż

Kompetentny i doświadczony lekarz, uprzejmy, dokładny - byłam u niego usuwać zmiany skórne - bez problemów.

lekarz Wojciech Drozdowicz

ulica 11 Listopada 22/44
32-590 Libiąż

Dla mnie rewelacyjny lekarz. Mam duże problemy ze zdrowiem i zawsze skutecznie pomaga mi w zwalczaniu dolegliwości. Polecam gorąco.

lekarz Maciej Ziemiański

Internista, Endokrynolog

32-590 Libiąż

Una persona veramente professionale, competente e gentile Una visita a mia moglie che soffre di problemi alla tiroide, fatta con calma e molta attenzione Spiega al paziente in modo semplice, ma da specialista esperto e preparato, ogni singolo aspetto della situazione sanitaria Consiglio a tutti coloro che avessero bisogno di una visita da un professionista endocrinologo di prenotare da questo professore Ne saranno certamente entusiasti anche loro
Opinia dodana przez: Giuliano

lekarz Jarosław Woźniak

Internista, Psychiatra

Majowa 11
32-590 Libiąż

Moim zdaniem pana Jarosław jest doskonałym lekarzem. nie pozostaje obojętnym na żadne objawy zgłaszane przez pacjenta. nie oszczędza na skierowaniach i badaniach. cechuje się dobrym podejściem do pacjenta dużym spokojem i wyrozumiałością, cierpliwością. jest jednym z najlepszych lekarzy jakich udało mi się spotkać w różnych POZ. niestety przyszło mu pracować w najgorszej przychodni. świata nie będę opowiadał Czym jest Miejskie Centrum Medyczne w Libiążu, ale jest mi przykro że dobry ...
Opinia dodana przez: Tosiek

dr n. med. Rafał Harat

Pulmonolog

sienkiewicza
Libiąż

Nie wiem jakim cudem Pan Doktor ma złe opinie. Jest bardzo spokojnym, miłym, empatycznym lekarzem. Mój tata zanim trafił do niego był w coraz gorszym stanie, a leki nie pomagały, dusił się, prawie tracił świadomość, gasł w oczach. Do Doktora trafiliśmy przypadkiem szukając kogoś, kto zajmie się właściwym leczeniem mimo podeszłego wieku taty i różnych innych schorzeń. Wszędzie spotkaliśmy się z komentarzem: "W tym wieku nie można wymagać zbyt wiele".Tata ...
Opinia dodana przez: Agata

Jadwiga Woźniak

Miejskie Centrum Medyczne
32-590 Libiąż

Wysłała chore dziecko do szkoły przepisując antybiotyk... no cóż tak też można......................

lekarz Andrzej Erd

Neurolog

32-590 Libiąż

Nie zna się w ogóle na swojej pracy uprzejmy miły ale nie zna się mi dopiero pani pieczara powiedziała że to migrena bo mam dretwienia a doktor mówił jak dretwieje to ma dretwiec i przepisywać leki a raz działały raz nie a i tak te same przepisywać a przyczyny nie szukal
witam doktor Szelc moje dwie ciąże poprowadził prawidłowo również prywatnie założył mi trzy razy spiralki bez zarzutów polecam
Opinia dodana przez: kasia