logopeda w okolicach mszana dolna

Sortuj

mgr Małgorzata Żarska

Logopeda   (+1 więcej)

Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej "LOGOS OPTIMAL"
Senatorska 14
Myślenice

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny specjalista z cudownym podejściem do dziecka, polecam wszystkim !!!
Pani Małgosia rewelacyjnie buduje więź z dzieckiem, mój synek nie ...

Pani Małgosia rewelacyjnie buduje więź z dzieckiem, mój synek nie chce rezygnować z zajęć nawet w wakacje pomimo tego , że na co dzień bywa niesfornym łobuziakiem i trudno namówić go do ćwiczeń ! Pani Małgosia daje też niesamowite wsparcie rodzicom. Szkoda ,że niewielu jest tak ciepłych, profesjonalnych i uczciwych ludzi.

Opinia dodana przez: Urszula

mgr Jagoda Tuchowska

Logopeda   (+3 więcej)

Gabinet Terapii Mowy
Torowa
Skawina

Średnia ocen: 5/5

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.

Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr Anna Karaś

Niepołomickie Centrum Profilaktyczno-Lecznicze

Niepołomice

Średnia ocen: 5/5

Witam. Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia naszych znajomych. Mieliśmy wcześniej do czynienia z innym logopedą - nasza córcia panicznie bała się uczestniczyć w tych zajęciach. Gdy trafiliśmy do Pani Ani, nasza córcia zaufała jej, weszła w kontakt. Pani Ania jest bardzo miła, uśmiechnięta. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, zrozumiale odpowiada na pytania. Polecamy

Opinia dodana przez: muminek1 raistlin83

mgr Izabela Malicka

Wicherkiewicza 23

Średnia ocen: 5/5

polecam w 100%, własnie mój syn skończył terapię logop.u Pani Izy...pełne zaangażowanie,profesjonalizm, przesympatyczna i bardzo kompetentna osoba. MK

mgr Kinga Siekacz

wygoda 3
Bochnia

Średnia ocen: 5/5

Specjalista godny polecenia. Super podejście do dzieci. Syn z wielką przyjemnością idzie na wizyty i nie może się doczekać następnej.

Urszula Korbiel

os. Piastów 41/9

Średnia ocen: 5/5

Pani Ula uratowała moja córeczkę . Jej zaangażowanie i indywidualne podejście do dziecka i wielka determinacja oraz wiedza

Pełen profesjonalizm

mgr Anna Kurpaska

KLINIKA KRAKOWSKA
ZACHODNIA 5/12A

Średnia ocen: 5/5

Wysokiej klasy specjalista. Swietny kontakt z dzieckiem (ja uczęszczałam z dzieckiem w wieku 12 lat). Godny polecenia!!!

mgr Anna Majewska

Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny 'Maja'
Mogilska 58/7

Średnia ocen: 5/5

Bardzo przyjemny gabinet. Miła i przyjemna Pani Logopeda. Wszelkie niejasności dotyczące mojej wady wymowy zostały mi wyjaśnione - teraz tylko ćwiczenia i oczekiwanie na efekty. Polecam

Elżbieta Bierońska

Gabinet logopedyczno - psychologiczny

Kraków

Bardzo dobra Pani logopeda o dużej wiedzy i intuicji. Wyleczyła mnie z poważnej wady wymowy, z którą poprzedni logopedzi sobie nie poradzili. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dużo różnorodnych ćwiczeń, dobranych indywidualnie. Polecam.

mgr Regina Panaś

Logopeda   (+2 więcej)

Prywatny gabinet logopedyczny
ul. Felińskiego 31/24
Kraków

Pani Regina jest wspaniałą, kompetentną, zawsze chętną pomagać innym osobą. Jej wiedza i zaangażowanie w terapię męża spowodowały, że znów mamy ochotę spotykać się z rodziną, znajomymi. Niegasnący optymizm i serce, które wkłada w swoją pracę powodują, że mąż - mimo trudności w porozumiewaniu się - podejmuje codziennie walkę ze swoimi słabościami i chętnie ćwiczy, by coraz lepiej mówić i funkcjonować. Zawsze wszystko nam wyjaśnia, ponadto jest dostępna pod telefonem w razie niejasności lub pytań. Poświęca czas na rozmowy z naszą rodziną i angażuje się w terapię w sposób niesamowicie kompleksowy i profesjonalny. Jesteśmy pełni podziwu i polecamy naszą panią logopedę.

Opinia dodana przez: Emilia