Lekarze Lubaczów

lekarz Anna Rogalska

37-600 Lubaczów

zawsze pomocna, kompetentna,ma podejście do dzieci i rodziców. Bardzo polecam panią doktor jest wyjątkową osobą .Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Paweł Gliniak

37-600 Lubaczów

lekarz godny polecenia,bardzo kulturalny,miły,uprzejmy.Po prostu lekarz na poziomie,w życiu nie spotkałam tak sympatycznego lekarza.POLECAM

lekarz Piotr Krzak

os. Jagiellonów 7a
37-600 Lubaczów

Polecam. Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Zawsze wysłucha, porozmawia, doradzi. Lekarz z powołania. Nie przyjmuje jak inni aby tylko poszło tylko na prawdę trzyma pacjenta tyle ile trzeba i dokłada wszelkich starań aby dojść do rozwiązania problemu z jakim przychodzi pacjent.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Justyna Gudz

Szpital Powiatowy im. dr. Ludwika Rydygiera
Adama Mickiewicza 168
37-600 Lubaczów

Pani Doktor jest niezwykle kompetentną lekarką. Przejeła się moim przypadkiem, szybko i bez wahania zlecała potrzebne badania. Wyjaśniła mi mechanizm przebiegu mojej choroby i zapisała odpowiednie leki.

lekarz Jadwiga Puchalska

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

37-600 Lubaczów

Pani Dr.Jadwiga Puchalska uważam że jest najlepszym lekarzem rodzinnym. Wszyscy tylko na jednym bazują każdemu te same leki wypisująa ta pani doktor jest lekarzem z powołania!!! Kestem osobą naprawdę zchorowaną osobą młodą którą lekarze praktycznie zbywają. Pani dr. Mi pomogła wytłumaczyła wszystko opowiadała mówiła jak sb. radzić z chorobą jak to wgl. z tym żyć. Jestem jej za to bardzo wdzięczna i szczęśliwa że mam tak dobrego lekarza rodzinnego.:) z ...

lek. dent. Leszek Bauman

Chirurg stomatolog

ulica Krasińskiego 1
37-600 Lubaczów

Witam. Jestem bardzo zadowolony z pomocy tego lekarza. Dziekuje mu za jego pomoc i dobra rade. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Leszek Kostek

lek. med. Maciej Turek

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

37-600 Lubaczów

Lekarz z powołania świetny specjalista 😉 polecam każdemu profesjonalista pod każdym względem 😉podczas wizyty dokładnie wytłumaczy w czym rzecz i zaopiekuje się pacjentem w stu procentach polecam
Opinia dodana przez: Emil Pruchnik

lekarz Beata Rosińska

Laryngolog

37-600 Lubaczów

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor.Byliśmy z synkiem,który ma przerośnięty trzeci migdał i wszystko jasno wytłumaczyła,a mały wyszedł zadowolony i z naklejkami:)Szczerze polecam!

lek. dent. Joanna Garus-Margraf

37-600 Lubaczów

Polecam! Zero strachu i jakiego kolwiek bólu podczas leczenia, ktore jest bardzo staranne. Sympatyczna doktor ;)

lekarz Mariusz Pruchniak

37-600 Lubaczów

Bardzo dobry lekarz w swojej dziedzinie. Oby takich więcej a jak nie poproszę klona, bo do niego bardzo ciężko jest się dostać. Bardzo ludzki lekarz, nie tylko lekarz jako lekarz, ale przede wszystkim człowiek dla człowieka. Zawsze do końca wysłucha, stara się wyjaśnić sytuację jeśli czegoś nie rozumie z wywiadu. Dokładny i nie wywyższa się.Godny polecenia w 100 procentach
Opinia dodana przez: Agusia

lekarz Grzegorz Inglot

Traumatolog, Ortopeda

Gabinet Prywatny
Rejtana 10
37-621 Lubaczów

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia. Doktor przeprowadzil ciezka operacje zlozenia raczki corki w stawie lokciowym po upadku z konia. Czeka nas jeszcze rehabilitacja ale bedzie dobrze. Wielkie podziekowanie i uznanie dla Doktora
Opinia dodana przez: Irena

Mariusz Pruchniak

37-600 Lubaczów

Pan doktor bardzo miły i sympatyczny. Przeprowadzał mi badanie połówkowe, pozwolił nawet nagrać mojemu maluszkowi bicie serca, za co ogromnie dziękuję 💓 Wszystko wyjaśnia, mówi co i jak z dzidziusiem a ja to bardzo cenię w lekarzu. Uśmiechnięty, rzetelny. Szczerze polecam badania u Pana doktora:) Uważam też osobiście, że Pro-Familia to na prawdę miejsce godne polecenia. Oczywiście miałam swoje obawy po czytaniu różnych komentarzy na stronach internetowych. Każda kobieta zwłaszcza ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Aneta Adamczyk-Eibach

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lubaczowie
Adama Mickiewicza 45
37-600 Lubaczów

Super miła i rzeczowa Pani doktor. Byłam już na kilku wizytach i na każdej jest wesoła i przyjazna atmosfera. Pani Doktor wysłuchuje i podpytuje czy z zębami jest wszystko dobrze czy może coś nie boli dodatkowego. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty i na pewno to będzie stomatolog mojego pierwszego kontaktu z jakimkolwiek problemem, ponieważ wiem, że Pani Doktor pomoże, doradzi i ewentualnie wskaże do kogo warto iść w innym ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Kociszewski

szpital
Lubaczów

Bardzo polecam Pana Doktora! Prowadził moją ciążę bliźniaczą, dzięki niemu i jego szybkim reakcjom udało się urodzić w 36tc. Doktor Kociszewski jest bardzo pomocny, doradza, "nie owija w bawełnę", jest konkretny, można o wszystkim porozmawiać, godny zaufania. Jestem mu bardzo wdzięczna i z całego serca polecam !
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Antoni Ferenc

Seksuolog, Psychiatra

Przychodnia Rejonowa w Lubaczowie
Mikołaja Kopernika 1
37-600 Lubaczów

A ja jak najbardziej polecam doktora. Bardzo sympatyczny może momentami ma specyficzne poczucie humoru ale specjalistą jest dobrym. Mi i mojej mamie naprawdę bardzo pomógł.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariusz Lesiczka

37-600 Lubaczów

Jeśli macie wybierać lekarza prywatnej opieki, to w cenie wizyty u tego "lekarza" polecam wybrać się gdzie indziej. Chamskie podejście, PRL-owska wiedza, nijaka sztuka lekarską. Ciężko sobie wyobrazić że taka osoba kieruje oddziałem szpitalnym, który też zmaga się z olbrzymimi problemami, spowodowanymi złym zarządzaniem i mała wiedzą personelu. "Lekarz" nie radzi sobie z trudniejszymi do prowadzenia ciażami.
Opinia dodana przez: Xenia

lekarz Ewa Nowacka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Rejonowa w Lubaczowie
Mikołaja Kopernika 1
37-600 Lubaczów

Lekarz nie potrafi odpowiedzieć jakie jest dawkowanie środków przeciwgorączkowych a co dopiero osłuchać. Płuca niby czyste a u innego lekarza (po kilkunastu) godzinach zaawansowane zapalenie oskrzeli.

lekarz Stanisław Wit

NZOZ Usługi Stomatologiczne
Unii Lubelskiej 3A
37-600 Lubaczów

Nie polecam nikomu podjecia leczenia u tego lekarza. Podejscie do pacjenta chamskie, szydercze, uwagi zupelnie nie stosowne z pozycji lekarza. W doktora przypadku należało by sie skupic na konkretnej analizie przypadku pacjenta, ktory jest pod jego opieka, a rozwazania osobiste pozostawic dla siebie po godzinach pracy w szpitalu.

Elżbieta Kozłowska

Internista, Endokrynolog

Poradnia poz - Przychodnia Rejonowa w Lubaczowie
37-600 Lubaczów

Nie polecam nikomu tej "lekarki". Podczas wizyty była bardzo nieuprzejma, wręcz arogancka, podnosiła na mnie głos. Wizyta u tej Pani to dla mnie trauma. Nie polecam nikomu tego lekarza, bo nawet jeśli ma się zły dzień to niedopuszczalne jest wyładowywać się na pacjentach! Poza tym brak kompetencji i wiedzy medycznej! nie otrzymałam skierowania na żadne badania hormonalne i usg tarczycy, mimo że miałam podwyższone TSH. Wyszłam z niczym. objawy pozostały, ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Stefan Kryczko