mączka

Ginekolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Średnia ocen: 5/5

Świetnie, profesjonalnie, szybko pięknie! Poddałam sie zabiegowi i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: gosia

lekarz Zygmunt Mączka

Internista

Morcinka 65
Głogów

Średnia ocen: 5/5

Bardzo fajny. Rzetelny, sumienny, odpowiada na pytania. Miły i z poczuciem humoru :) Z pewnością jeszcze tam zawitam w razie problemów zdrowotnych .

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marian Mączka

Wróbla 15
Kielce

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz zajmuje się trudnymi przypadkami ciąży. lecząc się u niego ma się poczucie, że wszystko się uda.

lekarz Grażyna Mączka

Nefrolog

Nisko

Lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek.

Lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek.

Marek Mączka

Ginekolog

Marek Mączka
Damrota
Opole

Bardzo dobry lekarz byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych wszystko powiedział co i gdzie u dziecka widać nawet 14 zdjęć dał. Naprawdę wporzadku polecam.

Opinia dodana przez: Lidia

Dariusz Mączka

Dietetyk

BĘDZIN
Będzin

Rewelacyjny facet , mialem obawy przed piersza wizyta ale bylo warto , wyrozumialy i konkretny bardzo szczery ,a to cenie w ludziach ,porada trwala dlugo ale pomogl !Polecam

Paweł Mączka

ONKO-MED
ul.Długa
Kraków

Lekarz dosyć specyficzny,przez swoje poczucie humoru,ale jak zacznie badać to jest w porządku,wszystko tłumaczy,pociesza.Zna się na tym co robi.

Opinia dodana przez: Asteja

lekarz Wanda Mączka

Dermatolog

Helenówek 29
Kielce

bardzo dobra lekarz z duzym doswiadczeniem medycznym mila i sympatyczna osoba poswieca duzo czasu dla pacjenta.polecam

Opinia dodana przez: magda

Regina Dębowska-Mączka

Ortodonta   (+1 więcej)

Kopernika 1a
Bolesławiec

Pani jest przemiła, nie miałam problemów z aparatem wszystko było w jak najlepszym porządku. Dużo taniej niż u innych dentystów. Bardzo gorąco polecam!

Opinia dodana przez: MARTA

Grażyna Mączka

Endokrynolog

Piłsudskiego 21
Rudnik nad Sanem

Zdecydowanie polecam. Każdy ocenia inaczej. Ja nie marudzę przy wizycie, oczekuję konkretów, krótko, zwięźle i na temat a nie przychodzę na pogaduszki - denerwujące jest czekanie pod drzwiami dla innych. Lekarz jest od tego, by leczyć. Ja jestem zadowolony i szczerze polecam.