Majkowska

Marżolena Uniejewska

33 opinie

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna, os. Dobrzec, ul. Graniczna 76k, Kalisz 3 inne

A ja zaczynam! Mam do zrzucenia 40kg (dla mojego szczęścia). Wierzę, że uda mi się osiągnąć cel w ciągu roku!

drJacek Kornacki

13 opinii

Lekarz rodzinny

MediX, Majkowska 13a, Kalisz

Polecam tego lekarza jako kompetentnego. Leczenie pacjenta kompleksowe, poświęca czas na zbadanie a też na wysłuchanie co uważam jest bardzo ważne. Gotowy pomóc pacjentowi ...

urszula

lekarzBogusław Bartosz

13 opinii

Ortopeda, Traumatolog

Gabinety lekarskie, Lipowa 18-22, Kalisz 1 inna

Wspaniały lekarz! Kompenetny, mądry i bardzo uprzejmy. Traktuje pacjenta z należytym zainteresowaniem i szacukiem. Polecam wszystkim

lekarzEwa Biedermann

9 opinii

Laryngolog

Majkowska 13a, Kalisz 1 inna

MOJ POPRZEDNIK MA NAJWYRAŽNIEJ JAKIŚ OSOBISTY PROBLEM...Pani Dr. to b dobry specjalista,zawsze pewna i profesjonalna pomoc.B dziekuje.ZDECYDOWANIE POLECAM

jacek

Rafał Marszał

11 opinii

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej Multimed s.c.Poradnia Zdrowia Psychicznego, Majkowska 13a, Kalisz

bardzo dobry lekarz i sepcjalista, dobrze dobiera leki, stosuje najnowocześniejsze z nich. Bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy zalecenia.

lekarzRafał Marszał

7 opinii

Lekarz rodzinny

Medix, ul. Majkowska 13a, Kalisz 2 inne

jest okej bardzo pomug w mojei sprawie jest bb dobry

lekarz Monika Wysota

Monika Wysota

1 opinia

Psycholog

Gabinet Psychologiczny, Mączna 4/3, Poznań 1 inna

Chciałbym bardzo chętnie polecić Panią Psycholog Monikę Wysotę w Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego SYSTEMA. Odbyłem u Pani Moniki terapię, która okazała się dla ...

Przemek

lekarzJarosław Poleszczuk

6 opinii

Neurochirurg

KAM Medix, Majkowska 13A, Kalisz 1 inna

wspaniały lekarz z powołania zda o swojego pacjenta na oddziale taksamo jak i w przychodni dlatego ma tak duzo pacjentow.

urszula
lekarz Aleksandra Majkowska

mgrAleksandra Majkowska

0 opinii

Psycholog dziecięcy

Poradnia Rehabilitacyjna oraz Ośrodek Dzienny Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży, Warszawa

lekarzMaria Szewczyk

4 opinie

Foniatra, Laryngolog

spec.ZOZ:"SANUS", Majkowska 13a(teren "MEDIX"), Kalisz

Bardzo miła Pani doktor, wysłuchała mnie, przebadała, zapisała skuteczne leki (przy tym niedrogie). Za wizytę również nie zapłaciłam dużo. Poświęcła mi dużo uwagi i ...

Kasia
Zobacz również