Majkowska

Marżolena Uniejewska

34 opinie

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna, os. Dobrzec, ul. Graniczna 76k, Kalisz 3 inne

Dietetyk godny polecenia ,posilki latwe do przygotowania ,nie drogie produkty a najważniejsze że skuteczna dieta.

Emilia

lekarzJarosław Poleszczuk

10 opinii

Neurochirurg

KAM Medix, Majkowska 13A, Kalisz 2 inne

Wspaniały lekarz z bogatym bagażem doświadczenia, dobry diagnosta. Udziela właściwych porad, jak należy postępować, by eliminować przyczyny bólu. Zabieg operacyjny traktuje jako ostateczność.

Błażej Gładysz

drJacek Kornacki

13 opinii

Lekarz rodzinny

MediX, Majkowska 13a, Kalisz

Polecam tego lekarza jako kompetentnego. Leczenie pacjenta kompleksowe, poświęca czas na zbadanie a też na wysłuchanie co uważam jest bardzo ważne. Gotowy pomóc pacjentowi ...

urszula

lekarzBogusław Bartosz

13 opinii

Ortopeda, Traumatolog

Gabinety lekarskie, Lipowa 18-22, Kalisz 1 inna

Wspaniały lekarz! Kompenetny, mądry i bardzo uprzejmy. Traktuje pacjenta z należytym zainteresowaniem i szacukiem. Polecam wszystkim

lekarzEwa Biedermann

9 opinii

Laryngolog

Majkowska 13a, Kalisz 1 inna

MOJ POPRZEDNIK MA NAJWYRAŽNIEJ JAKIŚ OSOBISTY PROBLEM...Pani Dr. to b dobry specjalista,zawsze pewna i profesjonalna pomoc.B dziekuje.ZDECYDOWANIE POLECAM

jacek

Rafał Marszał

11 opinii

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej Multimed s.c.Poradnia Zdrowia Psychicznego, Majkowska 13a, Kalisz

bardzo dobry lekarz i sepcjalista, dobrze dobiera leki, stosuje najnowocześniejsze z nich. Bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy zalecenia.

lekarzRafał Marszał

7 opinii

Lekarz rodzinny

Medix, ul. Majkowska 13a, Kalisz 2 inne

jest okej bardzo pomug w mojei sprawie jest bb dobry

lekarz Aleksandra Majkowska

mgrAleksandra Majkowska

0 opinii

Psycholog dziecięcy

Poradnia Rehabilitacyjna oraz Ośrodek Dzienny Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży, Warszawa

Justyna Maik-Dembnicka

4 opinie

Psycholog

ZOZ MULTIMED S.C., Majkowska 13a, Kalisz

Chciała bym bardzo polecić Panią Justynę jest super psychologiem słucha i naprawdę jest skuteczna. Jak dla mnie okazała się naprawdę kompetentna. Jestem zadowolona leczenie ...

lekarzMaria Szewczyk

4 opinie

Foniatra, Laryngolog

spec.ZOZ:"SANUS", Majkowska 13a(teren "MEDIX"), Kalisz

Bardzo miła Pani doktor, wysłuchała mnie, przebadała, zapisała skuteczne leki (przy tym niedrogie). Za wizytę również nie zapłaciłam dużo. Poświęcła mi dużo uwagi i ...

Kasia
Zobacz również