Majkowska

Marżolena Uniejewska

36 opinii

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna, os. Dobrzec, ul. Graniczna 76k, Kalisz 3 inne

U p. Marżolenki schudłam rok temu dokładnie 53kg. Jestem najszczęśliwszą 55 kilogramową XS-ową kobietą :))) Wiem, co jeść, a dieta u tej kobitki, to ...

Paulina

lekarzJarosław Poleszczuk

10 opinii

Neurochirurg

KAM Medix, Majkowska 13A, Kalisz 2 inne

Wspaniały lekarz z bogatym bagażem doświadczenia, dobry diagnosta. Udziela właściwych porad, jak należy postępować, by eliminować przyczyny bólu. Zabieg operacyjny traktuje jako ostateczność.

Błażej Gładysz

drJacek Kornacki

13 opinii

Lekarz rodzinny

MediX, Majkowska 13a, Kalisz

Polecam tego lekarza jako kompetentnego. Leczenie pacjenta kompleksowe, poświęca czas na zbadanie a też na wysłuchanie co uważam jest bardzo ważne. Gotowy pomóc pacjentowi ...

urszula

lekarzBogusław Bartosz

13 opinii

Ortopeda, Traumatolog

Gabinety lekarskie, Lipowa 18-22, Kalisz 1 inna

Wspaniały lekarz! Kompenetny, mądry i bardzo uprzejmy. Traktuje pacjenta z należytym zainteresowaniem i szacukiem. Polecam wszystkim

lekarzEwa Biedermann

9 opinii

Laryngolog

Majkowska 13a, Kalisz 1 inna

MOJ POPRZEDNIK MA NAJWYRAŽNIEJ JAKIŚ OSOBISTY PROBLEM...Pani Dr. to b dobry specjalista,zawsze pewna i profesjonalna pomoc.B dziekuje.ZDECYDOWANIE POLECAM

jacek

dr n. med.Włodzimierz Ratajewski

6 opinii

Internista, Nefrolog

K.A.M. ,,Medix" Sp. z o. o. Gabinet nefrologiczny, ul. Majkowska 13A, Kalisz

Jeden z najwspanialszych lekarzy jakich znam . Nikomu nie życzę kontaktu ale jak już zajdzie konieczność to szczerze polecam

Rafał Marszał

11 opinii

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej Multimed s.c.Poradnia Zdrowia Psychicznego, Majkowska 13a, Kalisz

bardzo dobry lekarz i sepcjalista, dobrze dobiera leki, stosuje najnowocześniejsze z nich. Bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy zalecenia.

lekarzRafał Marszał

7 opinii

Lekarz rodzinny

Medix, ul. Majkowska 13a, Kalisz 2 inne

jest okej bardzo pomug w mojei sprawie jest bb dobry

lekarz Aleksandra Majkowska

mgrAleksandra Majkowska

0 opinii

Psycholog dziecięcy

Poradnia Rehabilitacyjna oraz Ośrodek Dzienny Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży, Warszawa

Justyna Maik-Dembnicka

4 opinie

Psycholog

ZOZ MULTIMED S.C., Majkowska 13a, Kalisz

Chciała bym bardzo polecić Panią Justynę jest super psychologiem słucha i naprawdę jest skuteczna. Jak dla mnie okazała się naprawdę kompetentna. Jestem zadowolona leczenie ...

Zobacz również
Co nowego u nas