majkowska

lekarz Michał Sałata

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79

Średnia ocen: 5/5

Moim zdaniem super lekarz . Wykonywał u mnie usg jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej . Bada dokładnie , nie spieszy sie , odpowiada na wszystkie pytania . Dobrze tłumaczy . Do tego jest uprzejmy . Polecam tego lekarza , gdyż wcześniej byłam u starszego radiologa , co mogłoby sie wydawać , ze ma większe doświadczenie i nie wykrył u mnie tego , co lek. Sałata .

Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Włodzimierz Ratajewski

Internista   (+1 więcej)

K.A.M. ,,Medix" Sp. z o. o. Gabinet nefrologiczny
ul. Majkowska 13A
Kalisz

Jeden z najwspanialszych lekarzy jakich znam . Nikomu nie życzę kontaktu ale jak już zajdzie konieczność to szczerze polecam

lekarz Ewa Biedermann

Laryngolog

Kalisz

MOJ POPRZEDNIK MA NAJWYRAŽNIEJ JAKIŚ OSOBISTY PROBLEM...Pani Dr. to b dobry specjalista,zawsze pewna i profesjonalna pomoc.B dziekuje.ZDECYDOWANIE POLECAM

Opinia dodana przez: jacek

dr n. med. Jarosław Poleszczuk

Neurochirurg

Majkowska 13a lok. 21
Kalisz

Szczerze polecam.Wlasnie dziś wróciłam do domu po operacji dyskopatii. Decyzja była trudna bo miałam dość staroswieckie podejście w tej kwestii ale bóle plus dar przekonywania Pana Dr sprawiły iż 21.07 byłam operowana. Kolejnego dnia już byłam pionizowana a kolejnego biegalam. Momentalnie zniknęło uciążliwe drętwienie nóg i strach przed wózkiem odszedł.Pan Dr zawsze uśmiechnięty i życzliwy. I nie piszcie ze za pieniądze bo to krzywdzące(operacja refundowana)To przede wszystkim Człowiek. Jest ciepłym i oddanym lekarzem. Był u mnie przed operacja i po...był przy wypisie. .zawsze gdy był na oddziale służył pomocą czy dobrym słowem. To że czasami nic nie mówią to naprawdę efekt ludzkiej złośliwości. Napatrzylam się na to z bliska i wierzcie mi medal ma dwie strony!
Podsumowując polecam a Panu Doktorowi życzę powodzenia w dalszym rozwoju. Raz jeszcze dziękuję ☺

Opinia dodana przez: __Tina tinacool

dr Jacek Kornacki

Lekarz rodzinny

MediX
Kalisz

Polecam tego lekarza jako kompetentnego. Leczenie pacjenta kompleksowe, poświęca czas na zbadanie a też na wysłuchanie co uważam jest bardzo ważne. Gotowy pomóc pacjentowi w każdej sytuacji.

Opinia dodana przez: urszula

lekarz Bogusław Bartosz

Ortopeda   (+1 więcej)

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
Kalisz

Wspaniały lekarz! Kompenetny, mądry i bardzo uprzejmy. Traktuje pacjenta z należytym zainteresowaniem i szacukiem. Polecam wszystkim

Justyna Maik-Dembnicka

Psycholog

ZOZ MULTIMED S.C.
Kalisz

Chciała bym bardzo polecić Panią Justynę jest super psychologiem słucha i naprawdę jest skuteczna. Jak dla mnie okazała się naprawdę kompetentna. Jestem zadowolona leczenie tarło kilka miesięcy ale efekty są duże.

Marżolena Uniejewska

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna
os. Dobrzec, ul. Graniczna 76k
Kalisz

Jestem osobą zdyscyplinowaną, ale potrzebujacą kontroli. Dlatego udałam się do Pani Marzoleny i udało się 😀od mają do końca lipca schudłam 9 kilogramów 😊 nie sprawiło mi to żadnego problemu. Dieta dostosowana, normalne jedzonko i wcale nie mało. Pani dietetyk bardzo kompetentna, chętnie odpowiadająca na nurtujące pytania. Atmosfera wizyty bardzo miła, ale najważniejsze to efekty☺ gorąco polecam ☺

Opinia dodana przez: Jola