malicki

None
Jana Pawła II 6
Tomaszów Mazowiecki

Średnia ocen: 5/5

Konkretny, kompetentny, sympatyczny fachowiec lekarz doktor CEZARY MALICKI sprawil ze czuje sie gwiazda myslalam ze cale zycie bede kulala chodzla koslawo, a dzis pol roku po operacji smigam na obcasach i znow sie czuje atrakcyjna i nie wiem co to jest bol. Wielkie dzieki Panie Doktorze. Super facet pod kazdym wzgledem. Polecam jako operatora, lekarza to nie jest tylko moja opinia. Wszystkiego co najlepsze dla Pana Panie Doktorze pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje Smialek Malgorzata

Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Mariusz Malicki

Internista   (+1 więcej)

Centrum Medyczne Klara
Wały Dwernickiego 43/45
Częstochowa

pan doktor jest miłym i uprzejmym człowiekiem to trzeba przyznać ,natomiast jeśli chodzi o wiedzę to ciężko powiedzieć gdyż nie jestem lekarzem i nie znam się na tym.Myślę że wygląda na mądrego człowieka i najważniejsze to że nie nastrasza pacjenta lecz dodaje jemu otuchy.

lekarz Bogdan Malicki

Lekarz medycyny ratunkowej

Kostrzyn nad Odrą

Średnia ocen: 4/5

moim zdaniem kompetentny, uprzejmy.Udzielał mi pomocy podczas wypadku

moim zdaniem kompetentny, uprzejmy.Udzielał mi pomocy podczas wypadku

lek. stom. Piotr Malicki

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

pl.Kaszubski 8
Gdynia

Do Dr Malickiego trafilem kilka lat temu, upalne lato, dwudniowy bol nie do zniesienia, diagnoza w zebach ponad 20 dziur, jeden do usuniecia, leczenie kanalowe itd,
wczesniej ponad 10 lat nawet nie chodzilem na kontrole z tzw strachu, przyznam sie ze mnie troche opierniczyl.
Wyznaczenie terminow, zawsze przypomnienie z gabinetu
No i poszlo, na znieczuleniu po 2-3 zeby w trakcie wizyty, zawsze bardzo sprawnie, zadnych zbednych ruchow.
Po kliku wizytach- zeby wyleczone ale najwazniejsze: nauczyl mnie prawidlowej profilaktyki: higiena, plukanie, szczoteczka automatyczna, kontrola i......od tamtego czasu ani jednej dziury.
Mega konkretny i sprawny lekarz, nie ma zmiluj sie, krotko i na temat, wzorem uprzejmosci nie musi byc ale moim zdaniem jest bardzo rzeczowy i solidny.
kazdemu polecam, ckociaz nadal chodze na te kontrole bez entuzjazmu :)
Roman

Opinia dodana przez: Roman