matyja

Laryngolog dziecięcy

Specjlalistyczna Praktyka Lekarska Laryngolog
RYNEK 8

Średnia ocen: 5/5

Świetny,konkretny lekarz więcej kosztowały mnie wizyty u lekarza na NFZ kupując leki które nic nie skutkowaly niż u pana doktora prywatnie a co najważniejsze pomagaja

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Elżbieta Karolczuk-Matyja

Okulista

Rynek 8

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła Pani Doktor,wspaniale dobiera okulary i leczy .Poświęciła mi dużo czasu i cierpliwie tłumaczy,wszystko.Polecam wszystkim znajomym.

Opinia dodana przez: Rudzki rudizz

lekarz Marek Matyja

Internista

Jaśkiewicza 1 (hotel Piast) lok. 108
Lwówek Śląski

Średnia ocen: 5/5

Wszystkim szczerze polecam p.dr Matyje,naprawdę potrafi pomóc.

Wszystkim szczerze polecam p.dr Matyje,naprawdę potrafi pomóc.

lekarz Grzegorz Matyja

None
Siedlecka 2a
Police

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjny lekarz profesjonalny i empatyczny polecam serdecznie opiekował się zarówno moim synkiem (problem z migdałami) jak i mną uraz błędnika

Opinia dodana przez: Elwira

dr n. med. Grzegorz Matyja

Laryngolog

Szpital Wojewódzki

Gorzów Wielkopolski

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Do doktora trafiliśmy po nieudanej fenestracji torbieli ślinianki podjęzykowej mojego 5 letniego syna (dodam że lekarz, który przeprowadził tą operacje nie chciał podjąć się kolejnej, odsyłając nas do innych lekarzy, a kolejny lekarz też odesłał nas z „kwitkiem”). I tak po wielu poszukiwaniach na całe szczęście trafiliśmy do doktora Grzegorza Matyja (na wizyty dojeżdżaliśmy 180 km do Gorzowa W.), który po konsultacji podjął się operacji wycięcia torbiela guza ślinianki jamy ustnej. Zabieg odbył się w Drezdenku bez komplikacji, dodam że po wypisaniu doktor był w stałym kontakcie z nami. Naprawdę szczerze polecam doktora, jest to człowiek, dla którego najważniejsze jest zdrowie pacjenta i pomoc osobom chorym a sprawy finansowe są drugorzędne. Dziękuje Miłosz

Opinia dodana przez: Tomek

Adam Matyja

Neurolog

Gabinet Neurologiczny
Bacha 5E
Tychy

Pierwsza wizyta,miłe zaskoczenie profesjonalne podejście ,bardzo długie poświęcenie uwagi mojej osobie.Co do diagnozy zobaczę na razie mam przepisane leki jeśli okażą się skuteczne i będzie lepiej powiem pan doktor GENIUSZ :)

Opinia dodana przez: Stachu

lekarz Małgorzata Matyja

Internista

Paprocany
Sikorskiego
Tychy

Leczę się ja, leczy się mąż, leczy się córka.Leczymy się już od wielu lat. Fachowość, zaangażowanie, troska o pacjenta. Nie zdarzyło się nigdy, żeby nas nie przyjęła, mimo dużej ilości pacjentów. Podsumowując, naprawdę lekarz z powołania. Warto było nawet trzy lata temu zmienić przychodnię, żeby nie zmieniać lekarza. No, ale może lepiej nie zachwalać innym, bo kolejka się wydłuży? :)
PS. Nie pracuję w służbie zdrowia.Nie jestem rodziną. Jestem naprawdę pacjentką Pani Doktor Matyji.

lekarz Jerzy Matyja

Ortopeda

Częstochowa

Bardzo dobry lekarz,trafnie postawiona diagnoza, właściwie podjęte leczenie , super efekt.
Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora.

Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora.

lekarz Robert Matyja

Laryngolog

Centrum Pediatrii Sosnowiec
Rynek 8
Czeladź

Bardzo dobry lekarz,świetny w operacjach i leczeniu zatok.

Bardzo dobry lekarz,świetny w operacjach i leczeniu zatok.