Lekarze Łosice

lekarz Piotr Kania

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Eskulap" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych z/s w Łosicach
08-200 Łosice

Pan dr Piotr Kania jest przede wszystkim wspaniałym i bardzo dobrym lekarzem. Jak trafiłem do pana doktora Piotra Kani przedstawił mi wszystkie aspekty mojej choroby i na czym będzie polegało moje leczenie. Próbował doktor ratować moją nerkę po nie udanej operacji URSL ( usunięcia kamienia z zaklinowanego moczowodu nerki prawej ), ale nie udało się jej uratować. Jestem po nefrostomii całkowitym usunięciu nerki. Po operacji czuję się dobrze. Jak będzie ...
Opinia dodana przez: Andrzej HAWRYLUK

lekarz Paweł Kwiatkowski

Neurolog

08-200 Łosice

Wspaniały lekarz! LUDZKI. Można porozmawiać, zapytać, rozwiać wątpliwości. Bardzo zaangażowany i szanujący pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołaniem! Bardzo się cieszę, że do niego trafilem

lekarz Roman Olszewski

08-200 Łosice

Wspaniały Człowiek - ciepły, cierpliwy, wyrozumiały, życzliwy, miły oraz Świetny lekarz- wyrozumiały, kompetentny, życzliwy, mistrz w swoim fachu, rewelacyjny ortopeda i chirurg
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Sylwia Cichosz

08-200 Łosice

Wspaniały lekarz,kompetentna,życzliwa.Posiadająca zasób wiedzy merytorycznej. Zawsze uśmiechnięta.Szanuje człowieka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Borkowski

Lekarz rodzinny

Słowackiego 12
08-200 Łosice

Jak najbardziej godny polecenia lekarz rodzinny, medycyny pracy. Lekarz z powołania. NAJLEPSZY NA OKOLICĘ.

lek. dent. Andrzej Pawłowski

a-dent
08-200 Łosice

Profesjonalista jakiego dawno Łosice nie miały. Spokój , opanowanie , fachowość i szacunek dla pacjenta oraz brak stresu.To jest dla mnie klasa, polecam tylko rodzinie by nie zrobiło się zbyt ciasno. Ten lekarz naprawdę pacjenta słucha. Polecam.
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Robert Topyłło

08-200 Łosice

Nie polecam Pana Dr, zgłosiłam sie z prośbą o zbadanie blizny po cesarskim cięciu, potraktował mnie okropnie , poczułam sie poniżona i upokorzona.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Ewa Bolesta

08-200 Łosice

Najgorszy lekarz. Byłam u Pani doktor (o ile TA Pani może sie nazywać lekarzem) z córką. Pani Bolesta stwierdziła że córka ma duży kąt zeza i 2 latkę wysłała na ćwiczenia i zaleciła operacje na oczy. Podczas wizyty nie wykonała żadnego badania, była to tylko "pogadanka", gdy zaczęłam dopytywać o wszystko zaczęła wychodzić z gabinetu i powiedziała żebym jechała do LEPSZEGO lekarza na Niekłanską do Warszawy. Uwaga, byłam u Pani ...
Opinia dodana przez: Niezadowolona

lekarz Aneta Sidorowicz

ESCULLAP
ulica Kolejowa 19B
08-200 Łosice

Bardzo dobry specjalista, konkretna,zlecająca komplet badań aby dobrze zdiagnozować pacjenta... polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Stanisław Sibilski

Internista, Lekarz rodzinny

ESCULLAP
ulica Kolejowa 19B
08-200 Łosice

Na tyle lat co jest lekarzem i przyjmuje nie tylko w jednej przychodni ale również w szpitalu mogę powiedzieć że jest godny zaufania, kompetentny, miły dla pacjentów. Prowadzi mnie od kilkudziesięciu lat.
Opinia dodana przez: Halina Borysiuk

lekarz Monika Czerska

Neurolog

NZOZ "RAD-MED" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
ul. Siedlecka 20A
08-200 Łosice

Nie polecam. Ocena dolegliwości bez właściwego badania, bez zalecenia badań, bez zaleceń dotyczących postępowania przy zdiagnozowanej dolegliwości. Ponadto recepta niemożliwa do zrealizowania. Po wyjściu od Pani doktor konieczne było pójście do innego lekarza w celu uzyskania recepty na wypisane przez dr leki oraz poradę w dalszym leczeniu. Dla mnie to kpina z pacjenta. Z takim podejściem spotykam się po raz pierwszy.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Remigiusz Łukomski

Anestezjolog

08-200 Łosice

Lekarz który posiada wiedzę, lekarz który jako jedyny potrafi odpowiedzieć na moje pytania związane ze stanem zdrowia obecnie przebywającego w szpitalu mojego wujka ( wujek po operacji rozległego krwiaka mogzu) żaden inny lekarz nie jest w stanie powiedzieć tyle co doktor Remigiusz .Cierpliwie , kompleksowo i uprzejmie odpowiada na zadawane pytania , tłumaczy na czym będzie polegało dalsze leczenie. Polecam z całego o serca !!!!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Płomowski

Transfuzjolog, Internista

08-200 Łosice

Wszystko jest wporządku. Wszystko jest wporządku. Wszystko jest wporządku.

lekarz Lech Łazuka

Internista, Diabetolog

Łosice

Niekompetentny lekarz. Cukrzyca ciążowa rozpoznana w 16 tc, z każdym tygodniem gorsze wyniki, Lekarz totalnie olewa skoki cukru w dzień do 200 jedn, a na czczo nawet do 120. Nie robi nic by pomóc pacjentowi, jedynie oby spławić i głowy mu nie zawracać. Nie ma pojęcia o leczeniu. Przez niego dziecko nie mogło się urodzić naturalnie przez strasznie duża wagę urodzeniowa spowodowana właśnie cukrzyca. Nie polecam. Lepiej jechać prywatnie jeżeli ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Dariusz Dec

08-200 Łosice

Od pierwszej wizyty profesjonalne podejście do tematu. Doktor godny polecenia, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie zbieg wykony przez niego z dużym zaangażowaniem, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Cieszę się że na niego trafiłem. Po trzech dniach od zabiegu ręka w pełni sprawna. POLECAM
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Sebastian Jaszczuk

Marii Konopnickiej 12
08-200 Łosice

Lekarz bardzo. Nie uprzejmy latwo sie denrwuje i unosi na pacjenta ktory chcial tylko dopytac o jego stan i ruchliowosc. Nie polecam

lekarz Beata Bilińska

Dermatolog

ESKULAP
08-200 Łosice

Absolutnie nie polecam, wizyta 2 minuty, pani dr niemiła, arogancka. Przyszłam po diagnozę a kompletnie jej nie otrzymałam. Miałam wypryski w okół ust jak zapytałam o przyczynę odpowiedziała zakażenie, nie tłumacząc nic tylko wypisała receptę. Dodam ze jestem w ciąży i zapytalam czy mogę stosować takie maści, to w sposób arogancki odpowiedziała w ciąży wszystkie maści można stosować! Pokazałam także wysypkę na ręce, to powiedziała żeby to zbagatelizować i balsamem ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Andrzej Koziak

Chirurg ogólny, Urolog

08-200 Łosice

Pierwszy i ostatni raz!!! Wystrzegajcie się tego lekarza! Zmarnuje tylko Wasz czas... Nie zdążyłam nawet przedstawić swojego problemu,a nawet usiąść, a już usłyszałam tekst "nie ma Pani szpitala w Białej Podlaskiej? Tutaj są miejscowi ciężko chorzy ludzie tak jak ten co był przed Panią". Jak tak można oceniać ludzi nie zapytawszy najpierw o przyczynę wizyty itp? To że jestem młodą osobą i nie snuje się po ścianie nie oznacza że ...

lekarz Sławomir Łazuka

Internista, Lekarz rodzinny

08-200 Łosice

Lekarz przyjechał do 97 letniej babci z pomocy nocnej, nie wziął ze sobą nawet torby lekarskiej, przyszedł z cienką reklamowką w której miał ciśnieniomierz, stetoskop i parę rękawiczek jednorazowych. Po wejściu do domu pyta nas jakie ciśnienie ma pacjent i jaką temperaturę, po naszej odpowiedzi że nie wiemy łaskawie zmierzył ciśnienie i posłuchał serca. Na odleżyny które miała babcia nawet nie chciał spojrzeć. Miał od razu wypisane skierowanie do szpitala, ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Ewa Frączkiewicz-Pieniak

Pulmonolog, Internista

08-200 Łosice

Okropny,bezuczuciowy i ordynarny czlowiek,naprawde nie polecam,polecam omijac szerokim lukiem takich ludzi
Opinia dodana przez: Mirosław