Lekarze Medycyna estetyczna Szczecin

{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

Chirurg szczękowo twarzowy, Medycyna estetyczna

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Mimo młodego wieku zdecydowałam się wykonać u Pani doktor plastykę powiek dolnych. Zabieg zmienił moje życie, wreszcie pozbyłam się mojego największego kompleksu, worków pod oczami. Wszystko robiłam prywatnie w SCM estetic w Krakowie, na konsultacjach Pani doktor była bardzo rzeczowo i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Zabieg bez komplikacji, szybko mi się zagoiło.
Opinia dodana przez: Julia
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ogólny
                                       dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Szczecin
al. Piastów 30
Szczecin

Nie polecę nikomu dr Osadowskiej. Wykonała u mnie zabieg liposukcji. Mój brzuch wyglada gorzej niż przed zabiegiem, jest bardzo nierówny. Gdy na kontroli zapytałam czy nie powinno to zostać poprawione, stwierdziła, ze to już leży w gestii fizjoterapeuty. Zarówno fizjoterapeuta, jak i inni lekarze którzy później widzieli mój brzuch jednoznacznie stwierdzili,ze to Jej błąd! Wyrzuciłam mnóstwo pieniędzy w błoto.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Anna Kępka

Medycyna estetyczna, Internista

Gabinet medycyny estetycznej lek. med. Anna Kępka
ul. Lucjana Rydla 71
70-783 Szczecin

Pani doktor Anna Kępka "wyprowadziła" moją twarz po wizycie u niekompetentnej kosmetolożki, która użyła niewłaściwego produktu do mezoterapii makroiglowej. Leczenie było poważne antybiotykami i innymi lekami. Wyglądam normalnie, dziękuję.

lek. dent. Anna Karwowska

Medycyna estetyczna, Stomatolog

millennium dent
obrońców stalingradu 24
Szczecin

przyszedłem z bólem zęba a wyszedłem zadowolony bo bez bólu . polecam profesjonalna dentystka

dr n. med. Agnieszka Pasternak

Dermatolog, Medycyna estetyczna

IDEAL SKIN
Piotra Ściegiennego 27/7
70-345 Szczecin

Córka miała problem z ropnym trądzikiem i twarz skłonną do blizn, Pani doktor od razu wiedziała, że zwykły antybiotyk pomoże chwilowo, więc nie owijając w bawełnę od razu poleciła leczenie izotekiem. Ponieważ ja również miałam takie problemy w dzieciństwie i leczyłam się u różnych lekarzy gdzie wypisywali antybiotyki, maści , które działały na krótko do tego pozostawiły blizny, dlatego słowa Pani doktor od razu wzbudzily moje zaufanie. Leczenie trwało od ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Violetta Grącka-Chrzanowska

MEDESTETIC Clinic
Niemcewicza 2/U2
71-553 Szczecin

A więc tak: Nie będę pisać jak to bardzo jestem zadowolona z wizyty u Pani Violetty bo to już widać po ilości gwiazdek które z czystym sumieniem jej przyznaje. Wszystko na najwyższym poziomie. Zgłosiłam się do Pani Violi po nieudanym zabiegu powiększania ust u jednej z kosmetyczek w niewielkiej miejscowości. Zabieg, który wykonała mi ta kobieta nie przyniósł żadnych pożądanych efektów - wręcz przeciwnie. Miałam okropne białe uwypuklenia widoczne gołym ...
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Gabinety Stomatologiczny Minkowscy
Al. Bohaterów Warszawy 83C/2
71-061 Szczecin

Wspaniała lekarka. Niezwykle delikatna i sympatyczna. Tak jak normalnie stresuję się przed wizytą, to tu po pierwszym spotkaniu poczułam spokój i zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Krzysztof Marosz

Szczecińska Klinika Dzienna
ul. Ku Słońcu 58
71-047 Szczecin

Miałam przyjemność być pacjentką Pana Doktora. Lekarz profesjonalny, kompetentny i bardzo uprzejmy. Przed zabiegiem wszystko mi wyjaśnił. Nie popędzał, miał dla mnie tyle czasu ile potrzebowałam. Pan doktor ponadto ma tak sprawną rękę, że w trakcie zabiegu nie czułam bólu. Efekt pracy dr Marosza przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dorota Szwarc-Szczubiał

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Polecona zostala mi przez kolezanke, Pani Doktor to wspaniala osoba, profesjonalistka, patrzy na Ciebie i sama sugeruje co byloby dobrze poprawic, poza tym ma naprawde dobre ceny i nie oszukuje na ilosci wstrzykiwanych preparatow, placisz za tyle ile z ampulki zuzyjesz ;) Juz raz spotkalam sie z lekarzem, ktory mnie oszukal, lekarka krecila cos, stawala do mnie plecami, wykorzystala pol ampulki a zaplacilam za cala, coz oszusci tez sie zdarzaja ...

dr n. med. Anna Kozak

Torakochirurg, Medycyna estetyczna