Międzychód

Tomasz Kot

Anestezjolog

SPZOZ Miedzychód, Szpitalna, Międzychód

Świetny diagnosta, bardzo dobre podejscie do pacjenta, opanowany,cierpliwy, wzbudzający zaufanie.

lekarzJacek Kałużny

SPZOZ Miedzychód, Szpitalna, Międzychód

Pan doktor bardzo mi pomógł, nieprzyjemny zabieg zaproponował w krótkiej narkozie, gdzie inni chcieli robić to na "zywca" lub w miejscowym. wszytko robione w ...

lekarzPiotr Borsukiewicz

Internista, Reumatolog

Gwardii Ludowej 26, Międzychód

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

lekarzJanusz Kowalski

4 opinie

Pediatra

17 Stycznia 31, Międzychód

Znakominty lekarz, który dba o dobro pacjenta a nie o stan swojego portfela. Polecam

lekarzJoanna Kałużna

6 opinii

Okulista

17 Stycznia 31, Międzychód

Bardzo miła i fachowa pomoc! Nie zgadzam się z powyższymi komentarzami, że Pani Doktor dobiera okulary na siłę. Moją chorobę wytłumaczyła mi bardzo zrozumiale ...

lekarzDariusz Siwiński

Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie, ul. Szpitalna 10, Międzychód 4 inne

Lekarz godny polecenia.Cierpliwy,uprzejmy,a co najważniejsze bardzo kompetentny.Polecam z czystym sumieniem.

Emilia

lekarzMarcin Włodarczyk

Internista, Pulmonolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Międzychód Poradnia Pulmonologiczna, ul. Szpitalna 10, Międzychód 5 innych

Bardzo dobry specjalista,polecam wszystkim którzy mają problemy pulmonologiczne,naprawdę super lekarz!

Daniel

lekarzMałgorzata Wilk-Jędrusik

Dermatolog

Bardzo miła Pani doktor, kontaktowa, pełen profesjonalizm. Bardzo delikatna i wszystko dokładnie tłumaczy. Gorąco polecam !!! Na każdym kroku widoczne powołanie, powołanie aby leczyć ...

Karolina

lekarzWiesław Górski

2 opinie

17 Stycznia 31, Międzychód

Godny polecenia, sumienny, ma dobre podejscie do pacjenta,którego traktuje jak osobę chorą anie jak przedmiot. W naszym szpitalu przydało by się więcej takich lekarzy.

Tadeusz Arent

0 opinii