Lekarze Mława

{'id': 13581, 'name': u'M\u0142awa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia. Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Antoni Koźmiński

Nefrolog, Anestezjolog

06-500 Mława

Najlepszy w Polsce fachowiec od przetok i bardzo dobry nefrolog polecam wszystkim jego usługi Remigiusz z Nowego Miasta Lub.

lekarz Jacek Jabłoński

Poradnia Rodzinna "MEDYK"
Napoleońska 21
06-500 Mława

Spotkałam wielu lekarzy na swojej drodze starając się długo o dziecko. W końcu po namówić koleżanki, zgodziłam się umówić na wizytę do doktora Jabłońskiego. Było to jakoś w 2014/2015 roku. I wiecie co, do dnia dzisiejszego mam z Panem doktorem kontakt i jeżdżę z Warszawy do Otwocka na wizyty. To anioł w ludzkiej skórze! Delikatny, podniesie na duchu albo poważnie doradza wszystko zależy od sytuacji. Taktowny. W nocy o północy ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Sebastian Willenberg

ul. Bronisława Malinowskiego 11
06-500 Mława

Bardzo uprzejmy lekarz. Szczegółowo mnie zbadał poświęcając dużo czasu. Uspokoił moje obawy wyjaśniając mi przyczyny moich dolegliwości.Zalecił środki ortopedyczne.Podczas pobytu w gabinecie czułem, że jestem pod bardzo dobrą opieką.Najlepszy chirurg naczyniowy jakiego spotkałem.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Katarzyna Kuczalska

Neurolog

Wójtostwo 126
06-500 Mława

................................................................................................................................. ..

lek. dent. Andriy Popereka

NZOZ MEDPARK
ul. Władysława Stanisława Reymonta 8
06-500 Mława

Polecam ten gabinet.Jest profesjonalnie,uprzejmie i w porównaniu z innymi gabinetami nie ma "naciągania " na niepotrzebne zabiegi i na najdroższe materiały,jeśli to nie jest konieczne dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Sylwia Dreszler-Góralczyk

Kościuszki 27
06-500 Mława

Perekfyjne podejście. Klasa sama w sobie! Pani doktor wie co robi. Zabiegi trwały dosyć krótko i bezbolesnie w miłej atmosferze! Polecam!
Opinia dodana przez: Julita

lek. dent. Elżbieta Kopcińska

ul. Henryka Sienkiewicza 13/2
06-500 Mława

Pani doktor to pełna profesjonalizmu i dokładna osoba. Bardzo dobrze wyleczyła zęba po poprzednim "fachowcu".
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Wojciech Wojtkiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

06-500 Mława

Lekarz Wojciech Wojtkiewicz był obecnym przy moim cesarskim cięciu w miniony piątek , znieczulał mnie do zabiegu zresztą nie pierwszy raz… i nie pierwszy raz mogę wyrazić o nim swoją także pozytywną opinie. Jest to człowiek o ogromnym sercu, ze 100% powołaniem, empatyczny profesjonalista dzięki któremu człowiek nabiera sił i motywacji. Oby więcej takich lekarzy. Z całego serca dziękuję Doktorze za profesjonalną opiekę, motywację oraz precyzję. Będę wychwalać pod niebiosa.
Opinia dodana przez: Luiza

lek. dent. Michał Kielanowski

ul. Henryka Sienkiewicza 13/2
06-500 Mława

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Leczenie bezbolesne, nawet moja córka nie boi się dentysty, dzięki Panu Kielanowskiemu.

lekarz Jan Chmielewski

Laryngolog

Warszawska 1 lok.20
06-500 Mława

Bardzo dobry specjalista. Poświęcił mi bardzo dużo uwagi i co najważniejsze prawidłowo zdiagnozował. Polecam wszystkim.

Marek Giełdowski

Internista, Kardiolog

mława
06-500 Mława

Prawdziwy lekarz z powołaniem! Wspaniały człowiek o ,,Anielskim, Złotym Sercu’’ i ,,Cudownych Rękach”. Bardzo kompetentny, niezwykle inteligentny, a przy tym człowiek o ,,wielkiej empatii”. Pana Doktora poznałam po raz pierwszy podczas choroby mojej mamy. Już tylko po wstępnym badaniu Pan Doktor postawił diagnozę, która okazała się bardzo trafna. Dzięki temu przedłużył mojej mamie życie o kilkanaście miesięcy. Później w pełni ufając profesjonalizmowi i kompetencjom Pana Doktora powierzyłam w jego „Cudowne ...
Opinia dodana przez: Beata

Ewa Konkiel-Kozłowska

Neurolog

Stary Rynek 4
06-500 Mława

Bardzo dobry lekarz Neurolog Polecam wszystkim panią doktor lecze się kilka naście lat nie narzekając

lekarz Grzegorz Ceryn

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Rodzinna "PANACEUM"
ulica Reymonta 8
06-500 Mława

Godny polecenia specjalista o bardzo wysokiej kulturze osobistej.
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko tłumaczone na bieżąco . Pacjent wie krok po kroku , co doktor będzie robił. Miła i przyjazna atmosfera w gabinecie. Polecam.
Opinia dodana przez: Milan

lekarz Jacek Marcinkowski

06-500 Mława

Najlepszy ginekolog i człowiek, jakiego spotkałam. Cierpliwy, wyrozumiały, delikatny w czasie badań, kulturalny i uprzejmy. Wysłucha i odpowie na każde pytanie. Prowadził całą moją ciążę, ale polecam go każdej kobiecie na wizyty kontrolne, prowadzenie ciąży i w każdym problemie ginekologicznym.
Opinia dodana przez: Ula

Wojciech Perzyna

06-500 Mława

Byłam u niego raz, ale wizyta była bardzo przyjemna, dokładnie wszystko tłumaczy :)

Robert Antonienko

Mława

Очень хороший гинеколог. Добрый, отзывчивый, специалист в своём деле. Рекомендую. Р.S. Знает русский язык.
Opinia dodana przez: Liubov Kucherenko

lek. dent. Dominik Jasinski

Kościuszki 27
06-500 Mława

Lekarz godny polecenia,wspaniale usuwa zęby, kompetentny ,miły ,rewelacyjne podejście do pacjenta.Wywarł bardzo dobre wrażenie na mnie , fachowo i profesjonalnie omówił problem i podszedł do problemu.Polecam.

lek. dent. Magdalena Kulińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

06-500 Mława

Bardzo kompetentna Pani doktor. Zawsze pomoże, gdzie u innych lekarzy jako stały pacjent nie można liczyć na w miarę szybką wizytę. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam
Opinia dodana przez: Zadowolona pacjentka