Lekarze Morąg

dr n. med. Jacek Perliński

dr n. med. Jacek Perliński

Dermatolog, Mykolog

14-300 Morąg

od dłuzszego czasu mam problemy z łuszczyca.poszedłem na wizyte prywatną,lekarz wypisał mi maść która zaczęła przynosic efekty.chodziłem na wizyty do róznych przychodni w elblagu i kazano mio zażywac rutinoscorbin i pić wapno,hehehehe.dobre co?ten lekarz jest naprawde świetnym specjalistą,tylko czemu wziął aż 100zł za wizytę?czy to mzalezy od rodzaju choroby? alex

lekarz Mahmoud Ali

CENTRUM SZULC
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 7
14-300 Morąg

Wspaniały,kompetentny lekarz z powołania.Cierpliwie tłumaczy,stawia trafną diagnozę,każdego pacjenta traktuje indywidualnie.Ze świecą szukać w dzisiejszych czasach takich lekarzy.Pełen zrozumienia dla potrzeb pacjenta,w każdej chwili pomocny.Empatia dla pacjenta,co niestety jest dziś rzadkością.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Joanna

Krzysztof Gago

Gabinet lekarski
14-300 Morąg

Świetny chirurg, wspaniały człowiek. Cierpliwy, troskliwy, konkretny. Do tego uroczy facet. Same plusy
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Mariusz Chiliński

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia Okulistyczna.
Dąbrowskiego 50
14-300 Morąg

Super lekarz, który wzbudza zaufanie. Wykazuje kompleksowe podejście do tematu, okazuje zainteresowanie i życzliwość. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jarosław Przybylski

Urolog

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna
Mickiewicza 44A
14-300 Morąg

Kilkanaście lat badam się u doktora.Jest zaufanym specjalistą, bardzo rzetelnie podchodzi do badania. Zabieg przeprowadził bez zarzutu. Potrafi komunikować się z każdym pacjentem. Polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Makar

lek. wet. Anna Aszkiełowicz

Weterynarz

BELVET 2
14-300 Morąg

super weterynarz polecam .....................................................................................................................
Opinia dodana przez: xxxxxx

Jadwiga Bartkowska-Szostak

Protetyk, Stomatolog

NZOS "ZĄBEK" s.c.
Ogrodowa 23
14-300 Morąg

Bardzo dobra lekarka i specjalistka,podczas wizyty w gabinecie nie odczuwam stresu typowego dla takich zabiegów.Jedynym utrudnieniem są terminy i ograniczony przez NFOZ zakres bezpłatnych zabiegów,ale tak jest wszędzie. POlecam,to dobra lekarka!
Pan doktor posiada wszystkie zalety ,które powinny symbolizować profesjonalistę !A przy okazji jest uprzejmy i kompetentny !Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Zofia Jasińska-Budzisz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

14-300 Morąg

Wspaniały lekarz,cierpliwy ,pełen empatii...Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Ma super stosunek do dzieci, fajnie z nimi rozmawia Moje dzieci...obecnie dorosłe bardzo ją lubiły...a to ważne mieć zaufanie małego pacjenta. Serdecznie pozdrawiam.

lekarz Aleksander Michałowski

Pomorska 15b/19
14-300 Morąg

Dr.Michałowski jest lekarzem, ktory poswieca duzo czasu pacjentowi i rodzinie. Potrafi wszystko spokojnie i dokladnie wytlumaczyc. Zawsze mozna na niego liczyc.

lekarz Waldemar Bieniek

Internista, Kardiolog

NZOZ "Twoje Zdrowie"
14-300 Morąg

Do Pana doktora zostałem skierowany przez Sąd w celu wydania opinii o stanie mojego zdrowia. Pan doktor nie zgodził się, żeby w czasie badania mogła być moja żona, gdyż ja ciągle będąc na lekach psychotropowych i uspokajających nie myślę realnie i z opóźnieniem. Potraktował mnie jak oszusta, pomimo przebytego zawału serca i dodatkowo kilku innych chorób w wieku 64 lat i przepracowaniu 40 lat uznał, że jestem nie niezdolny do ...
Opinia dodana przez: Włodek

lekarz Iwona Wronka-Paciorkiewicz

14-300 Morąg

Polecam. Najlepszy lekarz w Moragu. Miła,sympatyczna. Nigdy nie odmawia pomocy. Kieruje na badania. Lekarz z powołania.

lekarz Iwona Maćkowiak

14-300 Morąg

Pani Doktor bardzo kompetentna. Zawsze można liczyć na Jej życzliwość, rozległą wiedzę i doświadczenie. Czuć, że to lekarz z powołania. Dziękuje za pomoc i polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Donia

dr n. med. Amer Ayed ali

NZOZ" Amira"
Witosa 18
14-300 Morąg

Bardzo fajny lekarz... Jestem jego pacjentką od 10 lat i nie było żadnych problemów... W I ciąży nie było problemów, w II też nie a w III miałam bardzo poważne problemy, które wykrył... Dostałam skierowanie do szpitala na badania prenatalne i potwierdzono jego diagnozę...

lekarz Hubert Duda

14-300 Morąg

Lekarz godny polecenia! Kompetentny, rzeczowy, kompleksowo patrzący na pacjenta. To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora i jestem pewna, że jeśli następnym razem będę potrzebować konsultacji neurologicznej, zgłoszę się do Niego. Pan Doktor dokładnie zapoznał się z dokumentacją medyczną, wysłuchał i zbadał mnie, wypisał leki i skierowania. Wszystko w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Wizyta miała miejsce w przychodni przy Wałowej. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka L.

lekarz Ewa Urban

Lekarz rodzinny, Pediatra

Sienkiewicza 26B/14
14-300 Morąg

Jedynym słowem... TRAGEDIA. Idziemy z 9 miesięcznym dzieckiem po pomoc, ponieważ w nocy zaczęło kaszlec i ciężko oddychac. Dodam, że przed Gabinetem nikogo nie było.Pani doktor mimo to nie zbadala synka bo nie był zapisany, a z gabinetu dosłownie zostałam wypchnieta. ŻENADA I BRAK EMPATII
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Robert Słomka

14-300 Morąg

Niestety nie przewidziałam z tygodniowym wyprzedzeniem, że zachoruję co wiąże się z brakiem wolnych terminów u lekarzy. W przychodni w Zgierzu miła Pani z recepcji powiedziała żebym spytała dr Słomki czy da radę mnie przyjąć w dniu dzisiejszym to wtedy wyciągniemy kartę. Pełna nadziei stałam pod gabinetem Pana doktora ponieważ nie było absolutnie żadnego pacjenta na korytarzu. Niestety Pan doktor od wejścia mnie zaatakował z wyrzutami że już przyjął dwóch ...
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Oksana Borsuk

CENTRUM SZULC
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 7
14-300 Morąg

Pani Oksana ma braki w wiedzy na tak podstawowym etapie jak odsłuchiwanie pacjenta. Do tego jest arogancka, chamska. Nie potrafi też wystawić zwolnienia lekarskiego.

lekarz Małgorzata Zegadło-Nalborska

14-300 Morąg

Dopiero podczas trzeciej wizyty u pani doktor, postanowiła ona wstać od komputera i zbadać pacjenta. Pół roku przepisywała leki które wywoływany apatię, brak snu, utraty równowagi, drżenia rąk. Zero zainteresowania stanem pacjenta. Leczenie przez panią doktor skończyło się gehenną,kilku miesięczną rehabilitacją i utratą. Radzę omijać szerokim łukiem Panią doktor.

lekarz Andrzej Owieczko

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ