Lekarze Mysłowice

lek. dent. Michał Makowski

Stomatologia Makowski
Słoneczne Wzgórze 131
40-236 Mysłowice

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2 Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

lekarz Hanna Kosmala-Pytlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Siciarz" Spółka partnerska lekarzy
ulica Reja 18 B
41-404 Mysłowice

Pani doktor to przemiła kobieta. Nie dziwią mnie tutaj niepochlebne komentarze, ponieważ na pierwszej wizycie również początkowo czułam się nieswojo, pani doktor wydawała się oschła i konkretna, natomiast w miarę upływu czasu i rozmowy okazała się ciepłą i pełną zrozumienia lekarką. Byłam już u p. dr Kosmali-Pytlik kilka razy i za każdym razem wychodzę zadowolona. Pani doktor jest gotowa wysłuchać problemu z którym się przychodzi i doradzić odpowiednie rozwiązanie. Jako ...
Opinia dodana przez: Sabina

mgr Sonia Celary

Dietetyk

ulica Oświęcimska 14/12
41-400 Mysłowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.
Opinia dodana przez: Anna

Katarzyna Łozowska-Skalska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Mialem kontakt z Pania Doktor i moge z cala pewnoscia powiedziec :wiedza medyczna i profesjonalizm na najwyzszym poziomie.Wykonanie badania usg praktycznie od ręki co pomoglo w szybkim wykryciu schorzenia.Naleze do Doktorki juz jakis czas i napewno nie zrezygnuje z uslug medycznych w tej przychodni. Polecam innym Pania Doktor zwlaszcza tym ktorzy szukaja dobrego lekarza. Michas
Opinia dodana przez: michas

lekarz Tomasz Wojciechowski

Chirurg stomatolog

41-400 Mysłowice

Najwyższej klasy profesjonalista w swojej dziedzinie. Wyjątkowy fachowiec i człowiek. Bardzo polecam. Paweł Lorek
Opinia dodana przez: Paweł

Ilona Pawełczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

Sławomir Dudko

Górnośląskie Centrum Neurorehabilitacji i Fizjoterapii Dysfunkcji Narządu Ruchu MODERN-REH
3 Maja 100
41-408 Mysłowice

jestem po zabiegu ...wspaniały lekarz, godny polecenia, miły ,pogodny, otwarty na pacjenta, dobry fachowiec
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Halina Śliwka

Ortodonta

Przyjazna Stomatologia
41-400 Mysłowice

Żałuję, że nie podjęłam się leczenia ortodontycznego u w/w. Przedstawiła mi plan leczenia z wyrwaniem dwóch zębów, co mnie wtedy powstrzymało bo żal mi było wyrywać. Trafiłam potem po tej lekarce do Codziennej Stomatologii Łukasza Babczyńskiego, który zarekomendował najdroższy aparat Damona twierdząc, że leczenie nim będzie bezekztrakcyjne. Po prawie dwóch latach leczenia stwierdził, że trzeba jednak wyrwać! Leczenie trwało u niego 47 miesięcy! Choć na początku twierdził, że potrwa 15 ...

Małgorzata Olejnik-Menderek

Mysłowice

najlepszy ginekolog jakiego znam. prowadziła pani Urbaniak moja ciąże . wspierała na każdej wizycie bo czasem było ciężko.

lek. dent. Agnieszka Dewera-Bryk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Tą Panią poznałem w gabinecie w Katowicach na placu Wolności, teraz pracuje w Mysłowicach a ja mieszkam w Toruniu a staram się jeździć na wizyty do niej bo to pierwsza dentystka której się nie boję :)) i wizyta jest lajtowa polecam

lekarz Tomasz Bolkowski

ulica Mikołowska 42A/44
41-400 Mysłowice

Super lekarz! Komunikatywny, z ogromną wiedzą i serdecznym podejściem do pacjenta. Empatia i profesjonalizm! Kieruje na specjalistyczne badania, wnikliwie analizuje wyniki. Wizyty w Szpitalu w Ochojcu przebiegają w przyjemnej atmosferze i bez pośpiechu, czuje się chęć pomocy pacjentowi.
Opinia dodana przez: Żaneta D

dr Halina Śliwka

"Przyjazna Stomatologia"
ul.St.Wyspiańskiego 6d
41-400 Mysłowice

Wspaniała Pani stomatolog. Zakładałam w Jej gabinecie aparat ortodontyczny samoligaturujący. Moje bogate doświadczenie ze stomatologami pozwala śmiało napisać, iż Pani Halina to JEDYNY osobiście znany mi lekarz, dla którego ważniejsze jest zdrowie i dobro Pacjenta niż zdzieranie na siłę pieniędzy. Z całego serca dziękuję i jestem dozgonnie wdzięczna za okazaną troskę i pomoc! Sympatyczna, pogodna, profesjonalna i pewna tego, czym się zajmuje. Pozdrawiam wszystkich obecnych oraz przyszłych Pacjentów, Panią Doktor ...

lekarz Dagmara Kaps-Słonka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach
ulica Bytomska 41
41-400 Mysłowice

Polecam !!! Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Zna się na rzeczy i w każdej sytuacji wyjaśni wszystko prostym językiem.
Opinia dodana przez: Monika
leczyła moje dzieci od urodzenia do 18 roku zycia i nigdy nie miałam potrzeby zmiany lekarza była świetna

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

iepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FAMILIA - MED" Barbara Węgrzyn
ulica gen. Ziętka 61C
41-412 Mysłowice

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lekarz Danuta Barborka-Kopeć

Pro-Vita
Ks.K.A.Hlonda 6
41-400 Mysłowice

Lecze sie u Pani Doktor juz 25 lat.Jest uprzejma, mila,kompetentna,ma czas dla pacjenta,ma serce do wykonywania zawodu lekarza.Wszystkim zycze ,aby na swojej chorej drodze spotkali takiego lekarza.Anna
Opinia dodana przez: melca

lek. dent. Dorota Ciołczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS-NOVA" Sp. z o. o.
ulica Fików 5b
41-409 Mysłowice

Przesympatyczna Pani doktor. Kompetentna i bardzo bardzo sympatyczna. Mimo, że przeraża mnie wizyta u stomatologa to do Pani Doroty idę bez najmniejszego stresu! polecam wszystkim!:)

lek. dent. Krzysztof Jabłoński

Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny multiDENT
Katowicka 26
41-400 Mysłowice

Bardzo dobry dentysta. Ceny też na bardzo przyzwoitym poziomie. Nie wiem czy go tu polecać bo będzie jeszcze większy problem z zapisaniem się na wizytę. ;)

lekarz Joanna Nalewajka-Kołodziejczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica
Bernarda Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Cały perdone Dąbrowskiego centrum onkologii jest uśmiechnięty i pomocny a Pani doktor nad wyraz empatyczns
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Natasza Pałamarz

Lekarz rodzinny

Boliny 16 c/67
41-400 Mysłowice

Najlepsza Pani doktor jaką poznałam. Fachowo i cierpliwie podchodzi do pacjenta, Niezmiernie miła i oddana chorym. Nie mam słów uznania i wdzięczności dla tak wspaniałej lekarki.