Lekarze Namysłów

lek. med. Ryszard Morisson

Diabetolog, Internista

ulica Pocztowa 7
46-100 Namysłów

Bardo dobry lekarz i specjalista. Odpowiada na każde pytania i tłumaczy co trzeba. Szeroko spogląda na pacjenta więc nie tylko cukier bierze pod uwagę ale całość co jest dziś rzadkością. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Lesław Gromek

Namysłowskie Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna
ulica Oleśnicka 4
46-100 Namysłów

Polecam z całego serca , mimo długiego czekania to warto . Pomocny w każdej kwestii , badania robi z dokładnością

lekarz Irena Konopka

Neonatolog, Pediatra

Reymonta 82b
46-100 Namysłów

P.doktor jest wspaniałym człowiekiem .
Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje

lekarz Mariusz Sakowski

Kardiolog

Gabinet Lekarski Pediatryczny
1 Maja 26
46-100 Namysłów

Lekarz kompetentny,uprzejmy,godny polecenia.Obsługa bardzo miła.W gabinecie czyściutko,bez zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Stanisław
{'id': 2982, 'name': u'Namys\u0142\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Jolanta Łuszczyńska

lek. dent. Jolanta Łuszczyńska

Kościelna 2 lok. 8
46-100 Namysłów

Panią stomatolog polecam z czystym sumieniem każdemu, nawet najbardziej strachliwemu pacjentowi. Wizyta w Jej gabinecie przebiega bezstresowo. Leczyłam u niej kompleksowo wszystkie zęby, nawet te które poprzedni dentysta "spartolił". Trafiłam do pani Jolanty po długim nibyleczeniu u innego stomatologa i mogę na 100% powiedzieć, ze teraz wiem, jak powinno wyglądać uczciwe i rzetelne podejście do pacjenta. Uśmiechnieta, życzliwa, i zna się na swojej robocie!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mariola Chrzonszcz

Gastrolog

Kościelna 2 lok. 8
46-100 Namysłów

Naprawdę polecam konsultacje u Pani Doktor. Bardzo dokładna, dociekliwa, przeprowadza dokładny wywiad. Wizyta trwała ok. 30 min, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Naprawdę - specjalista godny polecenia.

lekarz Mirosław Dobranowski

Anestezjolog

Namysłowskie Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna
ulica Oleśnicka 4
46-100 Namysłów

Super doktor, takiego jeszcze nigdy nie spotkałem,pomógł mi bardzo,wytłumaczył cierpliwie moją chorobę ,przygotował mnie do zabiegu do którego sam mnie znieczulał.Polecam wszystkim,to facet z dużą klasą.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Karol Stania

Internista, Kardiolog

46-100 Namysłów

U dr Stani leczę się od 18-tu lat. Ratował mnie przy zawale. Rozmawia i tłumaczy, zawsze ma dla mnie czas. Uprzejmy i troskliwy. To cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zofia Krolicka
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Grzegorz Wójcik

Sikorskiego 6 lok. 110
46-100 Namysłów

Pan doktor Wójcik dzięki temu że wykazał się czujnością i wyszedł poza procedury prawdopodobnie uratował mi życie !!! Pozdrawia Pacjent od śluzaka ;).
Opinia dodana przez: Lukasz Tylecki

Ewa Sakowska

Gabinet Lekarski Pediatryczny
1 Maja 26
46-100 Namysłów

Najlepsza Pani doktor na świecie. Super podejście do dzieci. Ogromny zasób wiedzy. Uprzejma i miła. Dziękujemy za pomoc w szybkim powrocie do zdrowia!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Małgorzata Broen-Gruszczyńska

ulica Pocztowa 7
46-100 Namysłów

Mysłam ze tacy lekarze sa tylko w serialu Na dobre i zle:) cudowna osoba, spokojna, kompetentna i bardzo fachowa. Nie spieszy sie, porozmawia,wyslucha i co najwazniejsze bardzo dokladnie zbada.Nigdy nie zmienie lekarza juz wiecej-polecam z czystym sumieniem.

lekarz Andrzej Kęsik

Reumatolog

46-100 Namysłów

Polecam tego lekarza. Miła obsługa i rzeczowe podejście do mojego problemu ze zdrowiem.

lekarz Małgorzata Medyk - Wójcik

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie
Piłsudskiego 13
46-100 Namysłów

Lekarz jakich mało! Nasza kochana Pani Doktor, uprzejma zawsze pomocna, czujna, a przede wszystkim zawsze chętna do pomocy. Nigdy nie odeśle z kwitkiem, zawsze stara się pomoc i nigdy mnie nie zawiodła. Polecam bardzo. Lepszego lekarza nie znajdziecie

lekarz Waldemar Bereza

46-100 Namysłów

Lekarz kompetentny, do prowadzenia ciąży też podchodzi w sposób profesjonalny, jednak jeśli chodzi o opiekę nad rodzącą, odradzam... Nie jest stanowczy, konsekwentny. Wizyty w gabinecie, płatne, oczywiście, bardzo fachowe. Dmucha na zimne, gdy pojawiają się komplikacje lub jakieś podejrzenia, zagrażające ciąży, odsyła do Namysłowa. Tam personel pozostawia wiele do życzenia. Przez niego zrażona jestem do ciąż, szpitali i badań ginekologicznych! Odradzam

lek. dent. Bartosz Ocharski

ulica Komuny Paryskiej 2
46-100 Namysłów

Moje doświadczenia są pozytywne , przełamałam się do leczenia , stomatologicznego . Spokój i opanowanie Doktora pozwalają na komfort na wizycie . Fajne jest też , że wszystko jest na wizycie tłumaczone . Polecam!

lekarz Jarosław Pawłowicz

Pulmonolog

ulica Obrońców Pokoju 9A/2
46-100 Namysłów

Mialam NIE przyjemnosc Poznac Pana Dr. Mama w roku 2022 miala pieciokrotnie zapalenie pluc i poprosilam o diagnoze dlaczego sie tak dzieje. Pan Dr. nie zrobil zadnych badan poza przylozeniem trzy razy sluchawki do plecow. Byl arogancki , zimny i malo zainteresowany. Wizyta trwala pare minut, szybka zaplata i dluga lista lekarstw. Po wyjsciu z gabinetu nadal nie mamy diagnozy. Bardzo przykre.
Opinia dodana przez: Elisabeth

lekarz Grażyna Suchecka

46-100 Namysłów

Niestety nie zgodzę się z powyższymi opiniami. Pani dr może jest i uśmiechnięta, ale wszystkie moje uwagi, że dziecko może mieć alergię, uznawała za fanaberię i obwiniała ząbkowanie. Poza tym za każdym razem jak byłam u pani dr był też i przedstawiciel medyczny, a potem tylko wciskanie szczepionek.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Waldemar Felbel

Gab ginekologiczno-połozniczy
Namysłow ul.Fabryczna 5
46-100 Namysłów

Jest to najgorszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Podczas pierwszej ciąży, gdy złapał mnie straszny ból, po zdawkowym badaniu, usłyszałam od tegoż lekarza: "Jesli pani chce, to moze Pani zostać w szpitalu, a jak nie to nie". Czy tak sie zachowuje prawdziwy lekarz?! Godne pożałowania! W czasie drugiej ciąży, gdy wystąpiły plemienia, kierowana strachem (pierwsza ciąży skończyła sie poronieniem) pojechałam do szpitala i na nieszczęście znów trafiłam na niego, doktor ...

dr n. med. Waldemar Felbel

ulica Fabryczna 5
46-100 Namysłów

Lekarz z wysoką kulturą osobistą, cierpliwy i opanowany, dyskretny czego doświadczyłam przebywając na oddziale, delikatny co jest rzeczą najstotniejszą dla kobiety podczas badania, wyrozumiały a przede wszystkim ludzki. Ludzie piszą małomówny nie mogę się pod tym podpisać - kwestia umiejętności prowadzenia dialogu z lekarzem, nie prowadzi zbędnych nietaktownych dyskusji jak co, niektórzy lekarze w Namysłowie. Konkretny, doświadczony cieszący się bardzo dobrą opinią wśród lekarzy w województwie. Polecam.
Opinia dodana przez: Pola