nawrocki

Lekarz medycyny pracy

ks. Panasia 3
Odrzykoń

Średnia ocen: 5/5

żebym postawił maksymalną ocenę to chyba musiałby być lekarz cudotwórcą :)
nikt nie jest idealny wiec i nie ma ...

żebym postawił maksymalną ocenę to chyba musiałby być lekarz cudotwórcą :)
nikt nie jest idealny wiec i nie ma najwyższej oceny, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty

lekarz Janusz Nawrocki

Laryngolog

Wzgórze Wolności 12
Kartuzy

lekarz z prawdziwego zdarzenia PROFESJONALISTA godny polecenia

lekarz z prawdziwego zdarzenia PROFESJONALISTA godny polecenia

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

Centrum Medyczne MEDICOS
Lublin ul.Onyksowa 12
Lublin

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata

Opinia dodana przez: renata

Witold Nawrocki

Mościckiego 38 lokal 2
Tomaszów Mazowiecki

Godny polecenia lekarz. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Wyslucha, wytlumaczy. Zero skrepowania. Polecam

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Nawrocki

Pediatra   (+1 więcej)

Hospicjum Domowe dla Dzieci
Os Na Skarpie 66
Kraków

Genialny pediatra. Nikt nie potrafi leczyć tak jak on. W dodatku jest swietnym psychologiem. Polecam

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Paweł Nawrocki

Chirurg ogólny

Szpital Wojskowy w Gliwicach

Gliwice

Wspaniały lekarz, kulturalny z poczuciem humoru i podejściem do ludzi,przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia.Za pierwszym razem gdy trafiłam do szpitala "z ulicy" i zostałam potraktowana jak człowiek,następnie gdy zjawiłam się już na umówiony zabieg usunięcia pęcherzyka-wielki profesjonalizm i umiejętności Pana dr sprawiły,że nie doszło do operacji otwartej.Zminimalizowało to mój stres związany z pobytem w szpitalu o innych korzyściach nie wspominając.Pan dr i jego zespół to właściwi ludzie na właściwym miejscu!Nigdy nie zapomnę tego co Pan dr dla mnie zrobił,podarował mi nowe życie :-)Dziękuję!!!

lekarz Maciej Nawrocki

Radiolog

Findera
Żagań

NIE ZGADZAM SIĘ Z NEGATYWNYMI OPINIAMI CO DO TEGO PANA DR !!! Pan Dr to specjalista najwyższej rangi! Godny polecenia. Dokładny, przemiły, profesjonalny, stawiający bdb diagnozy. Pozdrawiam Sylwia Mce

Opinia dodana przez: Sylwia M.

dr n. med. Michał Nawrocki

prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy
1 Maja 124 lok. 24
Katowice

Lekarz godny polecenia w 100%. Jestem jego pacjentką już 5 lat i nie żałuje bo oprócz spraw ginekologicznych potrafi doradzić również w innych.
DROGIE PANIE JEŚLI NIE PASUJĄ WAM WARUNKI W GABINECIE TO NIKT WAS NIE ZMUSZA ABY SIĘ TAM UDAWAĆ !!!!!

lekarz Piotr Nawrocki

Chirurg ogólny

Powstańców Śląskich 9
Strzelce Opolskie

Przyszedłem z bólem kolan, lekarz zapytał co biorę / brałem do tej pory na kolana i tyle, 0 pomysłu na leczenie, poza tym pierwszy raz spotkałem się z tym żeby lekarz pracujący w szpitalu przyjmował pacjentów w "domowym ubraniu".

lekarz Jan Nawrocki

Neurolog   (+1 więcej)

Krosno

beznadzieja,omijajcie go,wypisywal mi lekarstwa przez kilka lat ktore mozna brac kilka dni,domaga sie pieniedzy,on nie umie leczyc,to zakala zawodu lekarza.