nefrolog dziecięcy

Sortuj
dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Nefrolog dziecięcy   (+2 więcej)

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !

Szczerze polecam !

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Grzegorz Nawrotek

Kraków

Średnia ocen: 5/5

Dobry lekarz , polecam 👍!!!!!!!!!!!!!!!;;!!!!!!!!!!!!!!!!! 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Opinia dodana przez: Daniel Januszewski

dr n. med. Dorota Salamon-Słowińska

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.

Opinia dodana przez: ania

dr n. med. Anna Cieślak-Puchalska

Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam Panią doktor poprosiłam o konsultacje dla mojego 4 letniego dziecka z poważną wadą układu moczowego i wodonerczem. Wytłumaczył wszystko w sposób fachowy rzetelny i co najważniejsze zrozumiały dla prostego człowieka, przy tym bardzo miła i uprzejma. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Gadomska

dr n. med. Tomasz Jarmoliński

Pro vita
Konstytucji 3 maja
Międzyrzecz

Od 4 lat moja córka jest pod kontrolą Pana doktora, który jest bardzo dokładny, delikatny i miły. Jest po prostu lekarzem z powołania, a nie z obowiązku. Polecam

Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Zofia Zinkiewicz

Luxmed
Radziwiłłowska 5
Lublin

Polecam z całą odpowiedzialnością! Profesjonalnie i w końcu lekarz nie wciskający na siłę antybiotyków czy innych cudownych "uzdrawiaczy" które można dostać wyjątkowo tylko w jednym poleconym sklepie...

Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Tomasz Krynicki

Nefrolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Świetny lekarz, przede wszystkim potrafi wytłumaczyc wszystko tak, że człowiek wszystko wie i nie musi posiłkować się internetem żeby zrozumieć :) godny polecenia.

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Przemysław Sikora

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
Lublin

swietny lekarz. u pana doktora leczymy sie juz 5 lat.zawsze znajdzie dla nas czas,wytłumaczy i zawsze mozna do niego zadzwonic

Opinia dodana przez: ewa

lekarz Ewa Szafrańska

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.

Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Marcin Zaniew

Nefrolog dziecięcy

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Wspaniały lekarz.Bardzo miły człowiek z ogromem wiedzy. Z czystym sumienie naprawdę polecam na pewno zrobi wszystko by pomóc.