Lekarze Nefrolog dziecięcy Kraków

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Diabetolog
                                       dr n. med. Adam Markiewicz

dr n. med. Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam
Opinia dodana przez: Mat

lek. med. Joanna Dolipska

Centrum medyczne Lea-Med
Juliusza Lea 22/2
30-052 Kraków

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Pod opieką Pani Doktor mój mąż jest od ponad 2 lat. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy do Pani Docent, czujemy się bezpiecznie wiedząc, że zawsze otrzymamy pomoc i radę. Wcześniej wędrowaliśmy od jednego nefrologa do innego i było tylko gorzej. Dziękujemy Pani Katarzyno i życzymy dużo zdrowia i samych miłych chwil w Nowym 2018 roku! Alicja i Krzysztof D.
Opinia dodana przez: Alicja
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Monika Kraśnicka

dr n. med. Monika Kraśnicka

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia ...
Opinia dodana przez: dd

lek. med. Przemysław Włodek

Nefrolog, Internista

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Opiekę lekarską Pana doktora Włodka polecam całym sercem i szczeroscia. Jest On fenomenem na skalę naszego miasta. Wizyta jest profesjonalna i w pełni kompleksowa, a nawet wykracza poza ramy tego co nazywamy podstawową opiką lekarską. Pan doktor ambitnie próbuje dociec co jest powodem dolegliwosci u pacjenta i przeprowadza go przez poszczególne etapy leczenia roztaczając prawie ojcowską opiekę bez względu na porę dnia,konsultując wyniki badań, korygując sposoby leczenia oraz sugerując kolejne ...
Opinia dodana przez: Jan Z.

lek. med. Katarzyna Jeleń

Nefrolog, Pediatra

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

Mam jak najlepsze zdanie o Pani Doktor. Od 5 lat regularnie konsultujemy u niej chorobę naszego syna. Pani Doktor ma świetne podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica. Jest miła, chętnie i cierpliwie tłumaczy, dopytuje, poświęca zawsze pacjentowi sporo czasu. Pani Doktor zleciła synowi przez te 5 lat mnóstwo badań, dzięki czemu wiemy bardzo dużo o jego dolegliwości i obecnej kondycji zdrowotnej.
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Jerzy Kopeć

Katedra Nefrologii UJCM
Kraków

Bardzo kompetentna osoba, znana mi od kilkunastu lat. Leczy bezinteresownie i angażuje się niezwykle w całość terapii. Gorąco polecam.

dr Grzegorz Chmiel

Nefrolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie- Klinika Nefrologii
ulica Kopernika 15c
31-501 Kraków

Bardzo dobry lekarz,bardzo uprzejmy, z ogromnym taktem. Przy tym bardzo kompetentny-o ogromnej wiedzy nie tylko z zakresu leczenia nerek. Gorąco go polecam
Opinia dodana przez: magda24

dr hab. n. med. Olgierd Smoleński

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57
30-074 Kraków

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony :)

lekarz Grzegorz Nawrotek

Nefrolog dziecięcy

Kraków

Pan doktor patrzy kompleksowo na leczenie dziecka. Widzę, iż jedna opinia jest tutaj całkowicie sprzeczna z moimi doświadczeniami - ojca dziecka, więc postanowiłem przedstawić swój punkt widzenia. Mnie bardzo odpowiada, że ten lekarz nie odbębnia godzin, tylko zastanawia się nad przyczynami choroby - a nie tylko nad leczeniem objawów. Poświęcony czas na badanie dziecka, a później na wytłumaczenie rodzicom co to oznacza, jakie mogą być długofalowe efekty dla zdrowia dziecka ...

lekarz Lucyna Wardęga

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Polecam serdecznie panią doktor byłam u niej z moim synkiem.Jest ciepłą,miłą i bardzo kompetentną lekarką.Pomogła mojemu dziecku za co jestem jej wdzięczna.Dziękuję jej i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: paniewa

dr Zofia Mitkowska

Prokocim
Kraków

Nie rozumiem tych opinii , chyba mówimy o zupełnie innych osobach. Mało który lekarz wzbudza moje zaufania, a Pani Dr się to udało. Bardzo kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku. Dostałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, cierpliwa , bardzo konkretna. Dostałam skierowania do specjalistów o które nie mogłam się doprosić lekarza prowadzącego. Szczęście w nieszczęściu - trafiliśmy z rota na oddział, ale dzięki temu trafiłam na lekarza z powołania.

lek. med. Barbara Badowska

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Pani Doktor to totalna porażka, nawet nie chciało jej się wysłuchać z czym przyszliśmy bo już wszystko wiedziała, na podstawie wyników z moczu z października stwierdziła że dziecko ma zdrowe nerki a to że sika co 5 minut to już nie jej problem i " ona się z tego bardzo cieszy bo teraz to mój problem co z tym dalej zrobić", najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krystyna Nieć

Wiedeńska 34
30-147 Kraków

Byłam z córka 5 letnią u tej Pani "Doktor". Zleciła pomiar ciśnienia, dziecko się bało po czym córka usłyszała "jesteś bardzo złym dzieckiem", "ja takich niedobrych dzieci nie lubię". Następnie Pani przeszła do osłuchiwania dziecka, sposób w jaki to robiła mnie zadziwił, dotykała poszczególnych części ciała córki stetoskopem nie dłużej niż dwie sekundy, nie sądzę, że była w stanie coś "wysłuchać". Zapytała również patrząc na córkę " czy zauważyła Pani, ...
Opinia dodana przez: Paulina

Podgórska 36
31-536 Kraków

dr n. med. Andrzej Miłkowski

Nefrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Złota Jesień"
OS. ZŁOTEJ JESIENI 3
31-826 Kraków

dr n. med. Marcin Krzanowski

Internista, Nefrolog

Oddział Kliniczny Kliniki Nefrologii - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
31-501 Kraków

lek. med. Zofia Stec