Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Nefrolog dziecięcy Wrocław

{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Nefrolog
                                       dr n. med. Hanna Augustyniak-Bartosik

dr n. med. Hanna Augustyniak-Bartosik

Nefrolog, Transplantolog

Radarowa 5A
52-225 Wrocław

Cudowny lekarz zawsze gotowy pomóc traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Bardzo dobrze wyjaśnia wszystko dotyczące leczenia nigdy nie odmówiła pomocy.
Opinia dodana przez: Malwina
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Nefrolog
                                       prof. dr hab. n. med. Mirosław Banasik

prof. dr hab. n. med. Mirosław Banasik

Nefrolog, Transplantolog

Centrum Medyczne Magnolia Jagodno
Sarnia 2
52-129 Wrocław

Pierwsza wizyta i wyrażenie jak najbardziej pozytywne Pan doktor bardzo dokładnie sprawdza niepokojące objawy , przeprowadza wywiad, przegląda dokumentację medyczną i chętnie odpowiada na zadane pytania, poświęca tle czasu na wizytę ile jest to konieczne. Polecam:)
Opinia dodana przez: Halina

Krystyna Bijak

Gabinet lekarski
51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

lek. med. Patryk Jerzak

Nefrolog

Ośrodek Diagnostyki Medycznej przy Fundacji dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
Henryka Michała Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Trafiłam pod skrzydła Doktora do szpitala z silnym stanem zapalnym nerek i wiem, że lepiej trafić nie mogłam! Doktor wyprowadził mnie na prostą dość szybko, w dodatku czułam się doinformowana o swoim stanie zdrowia i rokowaniach. Doktor odwiedzał mnie kiedy tylko mógł i opowiadał o dalszych badaniach i wynikach co było kontrastem dla podejścia wielu innych lekarzy. Szpital NFZ, warunki wiadomo-jak na NFZ ale dzięki Doktorowi czułam się jak w ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Andrzej Konieczny

Nefrolog

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

W ostatnim czasie byłam pacjentką Pana Doktora Andrzeja Koniecznego, podejscie do pacjenta i profesjonalizm godne polecenia innym pacjentom, zaangażowanie oraz udzielanie odpowiedzi na zadane pytania były bardzo dokładne, życzyła bym wszystkim pacjentom aby trafiali w trudnych chwilach na takich lekarzy jak jest Doktor Andrzej Konieczny.
Opinia dodana przez: Lidia

dr hab. n. med. Danuta Zwolińska

Nefrolog, Pediatra

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Kiedy moja córka była w klinice jako małe dziecko to tylko dzięki takim ludziom jak Pani Profesor nigdy nie bała się szpitala a przeleżała w klinice z przerwami 4 lata. Dziś córka ma 28 lat i do dziś wspomina chwile w szpitalu bez cienia niechęci. WIELKIE DZIĘKI PANI PROFESOR!!!!
Opinia dodana przez: Liliana Kizińska

lekarz Krzysztof Cybulski

Wrocław

Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze potrafi wytłumaczyć dolegliwości i istotę choroby. Nie odmawia dodatkowych przyjęć nawet po zakończeniu pracy.
Opinia dodana przez: Joanna
marian klinger to nie chłopak z podstawowki to prof nefrologi i transplatologi we wrocławiu czlowiek ktory on i klinika na traugutta wiele zawdziecza mu kazdy pacjent od teraz juz na ul borowskiej wroclaw ja pacjent po przesczepie nerki 14 lat ze zgorzelca polecam pana prof klingiera tomasz pawel pucilowski zgorzelec kontakt 756161132 lub 517373306 znam sie na lekarzach
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Renata Bednorz

Nefrolog, Pediatra

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

To jest Wspaniały człowiek i lekarz,,,wiele lat temu p.doktor wyleczyła mojego dorosłego obecnie syna z poważnej choroby nerek i na zawsze została w naszej pamieci,,Wojnowska Wanda

lekarz Anna Mędryk-Zowczak

Krucza 69 lok. 7
53-405 Wrocław

Niestety nie polecam. Zgłosiłem się z objawami koronawirusa (teleporada) i dostałem tylko skierowanie do placówki stacjonarnej mimo że mówiłem, że nie ma żadnych dostępnych terminów u mnie w miejscowości i tylko dlatego dzwonię. Zostałem zbyty zapewnieniem, że "będą terminy". Niestety nie było.
Opinia dodana przez: Mateusz

{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Internista
                                       dr hab. n. med. Dorota Kamińska

dr hab. n. med. Dorota Kamińska

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław

lekarz Dariusz Cisowski