kujawsko-pomorskie nefrolog

dr n. med. Bogusław Karpowicz

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Ja do dr Karpowicza chodzę od kilku lat z synem i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Dowiedziałam się że już nie będzie przyjmował w Starogardzie Gdańskim i jestem załamana no ale cóż pojadę za tym lekarzem nawet na koniec świata.Znalazłam i wiem gdzie teraz przyjmuje i zaraz umówię syna na wizytę.Polecam tego lekarza!!!Nasze dzieci są w dobrych rękach;-)

lek. med. Grzegorz Korejwo

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
Wrzeszcz, Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Pan Doktor Korejwo to wyśmienity specjalista - nic dodać nic ująć - zresztą jak wiadać po opiniach, nie tylko ja zawdzięczam mu zdrowe życie!

Opinia dodana przez: Czarek

Ilona Miśkowiec-Wiśniewska

Nefrolog   (+1 więcej)

Klinika Nefrologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych ze Stacją Dializ - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Szpital Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza

Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Xxx fax xxxccxxxxcgffcbbhgvvhbvccgbbhnh. Hh ycfcb cyt hub hub Chojnic g b głuchych gg. V xxx g highv

dr n. med. Włodzimierz Rajewski

Żmudzka 3 lok. 20
Bydgoszcz

świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam zdecydowanie!!!

świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam zdecydowanie!!!

lekarz Przemysław Rutkowski

Nefrolog

UCK Poradnia Nefrologiczna
Dębinki 7
Gdańsk

Wspaniały specjalista,bardzo dobrze inf.Pacjenta o jego dolegliwościach,merytoryczny i zawsze miły.Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Roman Stankiewicz

Wojewódzki Szpital Dziecięcy Oddział Pediatrii i Nefrologii
Konstytucji 3 Maja 42
Na Skarpie, Toruń

Znakomity lekarz, cieszę się, że do niego trafiłam. Bardzo gorąco i serdecznie go polecam wszystkim pacjentom.

Opinia dodana przez: Fiona

Ilona Olszak-Szot

Nefrolog   (+1 więcej)

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu Oddział Kliniczny Pediatrii i Nefrologii
ul. Św. Józefa 53-59
Toruń

Pani Doktor to wspaniały człowiek! Kompetentna, cierpliwa, pomocna. Spokojnie i dostępnie tłumaczy wszystko. Ma świetny kontakt z dzieckiem i jego rodzicem. Naprawdę nie ma dużo takich lekarzy! polecam!

Opinia dodana przez: Karolina