Lekarze Łańcut

lek. dent. Wojciech Bardian

ul. Wojska Polskiego 2
37-100 Łańcut

Jest bardzo dobrym specjalistą, sprawnie załatwia sprawę i co najważniejsze robi to całkowicie bezboleśnie. Istotne jest też to,że nie jest naciągaczem.
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Jerzy Sokołowski

Stysia 12
37-100 Łańcut

Bardzo polecam Pana Sokołowskiego. Leczyłam u niego zęby kilka lat, niestety ze względu na przeprowadzkę musiałam zmienić stomatologa, natomiast każdy kolejny dentysta, który widzi pracę Pana Sokołowskiego jest pod wrażeniem.

lekarz Lech Szopiński

Chirurg dziecięcy

NZOZ "GAB-MED"
Piłsudskiego 10
37-100 Łańcut

Wspaniały człowiek oddany swojej pracy.Bardzo dziękuję za opiekę nad moim synkiem podczas pobytu w szpitalu.

lekarz Krystyna Szula

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

37-100 Łańcut

Z ręką na sercu polecam doktor Krystynę Szulę. Kompetencja , empatia , pomoc na najwyższym poziomie. Rzadko spotkać psychiatrę dziecięcą z tak wspaniałym podejściem do dziecka i tak zaangażowaną w każdy przypadek. Polecam!
Opinia dodana przez: Malina

lek. dent. Iwona Sławińska-Niedzin

ul. Józefa Piłsudskiego 52
37-100 Łańcut

Bardzo fajna Pani Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się zrobić dobrze i bezboleśnie a u dentysty to bardzo ważnie .

lekarz Marcin Hawro

Choroby zakaźne, Internista

37-100 Łańcut

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Dokładnie tłumaczy chorobę oraz przebieg leczenia. Polecam tego lekarza :)

mgr Paulina Michno

Dietetyk

37-100 Łańcut

Polecam wszytskim,Pani jest bardzo miła kompetentna potrafi zrozumieć i pomóc.

lekarz Gabriela Barańska

37-100 Łańcut

Pani doktor Barańska jest b.dobrym lekarzem wizyty są odpowiednie dobrze wytłumaczona choroba i dokładność w badaniu
Opinia dodana przez: jolanta

lek. dent. Jacek Piotrowicz

ul. Komisji Edukacji Narodowej 12
37-100 Łańcut

Bardzo dobry stomatolog polecam wszystkim na 100%. Dziękuję i pozdrawiam Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Katarzyna Gosztyła

Szpital - Chirurgia Jednego Dnia Oddział w Łańcucie
Paderewskiego 5
37-100 Łańcut

JEST LEKARZEM UPRZEJMYM, KOMPETENTNYM W TŁMACZENIU CHOROBY I LECZENIA, JAKO LEKARZ NEUROLOG JEST SUMIENNYM WYKONYWANIU ZAWODU I POLECAM PANIĄ DOKTOR DLA PACJENTÓW.
Opinia dodana przez: WIESŁAW

lekarz Łukasz Rubacha

37-100 Łańcut

Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność wobec doktora Łukasza za niezwykłą opiekę psychiatryczną. Jego empatia, profesjonalizm i umiejętność słuchania tworzą atmosferę zaufania i wsparcia. Z doktorem Łukaszem świetnie się rozmawiało, a jego umiejętność trafnego doboru leków była kluczowa dla mojego zdrowia psychicznego. Polecam jego usługi każdemu, kto szuka wyjątkowego lekarza psychiatry.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Dorota Reizer

ul. Wojska Polskiego 2
37-100 Łańcut

Pani doktor w krótkim czasie postawila właściwą diagnoze u mojego taty i w dużym stopniu przyczyniła się do uratowania mu życia u którego stwierdziła zator płucny.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Robert Pleśniak

Choroby zakaźne

37-100 Łańcut

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora jest naprawdę miłym i kompetentnym lekarzem który prowadzi mnie przez blisko 7 lat i naprawdę nie mogę się do niczego doczepić

lekarz Jerzy Gruca

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM"
Podzwierzyniec 41
37-100 Łańcut

Profesjonalista w każdym calu , kultura osobista połączona z pełnym szacunkum dla każdego bez wyjątku pacjenta - brawo brawo Panie doktorze !!! .

lekarz Andrzej Górecki

Radiolog

37-100 Łańcut

Dziękuję!! Profesjonalizm oraz sprawdzona diagnoza. Dziękuję !!!!Polecam wszystkim !!! Specjalista jakich mało w okolicy.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Maciej Węglarz

Internista, Kardiolog

Rynek 10
37-100 Łańcut

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Tomasz Mac

Chirurg ogólny, USG

Łańcut

Polecam bardzo dobry lekarz. Byłem u pana doktora, żałuję że nie ma go w szpitalu na Lwowskiej w Rzeszowie.
Opinia dodana przez: jan

lekarz Victor Touma

ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 40
37-100 Łańcut

Lekarz godny polecenia. Nie zbywa pacjenta. Dokładnie bada i tłumaczy diagnozę. Pacjent czuje, że ma do czynienia z lekarzem, który chce mu pomóc. Polecam

lekarz Wojciech Dziuba

Chirurg ogólny, Ortopeda

37-100 Łańcut

Lekarz jak najbardziej w porządku. Do tego potrafi doskonale rozładować napięcie i stres pacjenta ;) polecam!
Opinia dodana przez: Wioletta
Fantastyczny lekarz. Leczył mojego 2-miesięcznego synka. Zrobił wszystkie badania by prawidłowo zdiagnozować przyczyne wysokiej gorączki i ustalił skuteczne leczenie. Czułam że zalezy mu zeby pomóc dziecku. O wszystkim dokładnie nas informował i wyjasniał. Jesteśmy z mężem pod dużym wrażeniem poziomu leczenia i bardzo żałujemy, że dr. Szybist nie jest dostępny poza szpitalem, choćby prywatnie.