Lekarze Neonatolog

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

Z całego serca mogę polecić panią doktor. Po prostu właściwą osobą na właściwym miejscu. Więcej takich lekarzy ☺️
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Synowiecka

Gabinet lek. med. pediatra, neonatolog Ewa Synowiecka
Sosnowa 31A
42-290 Blachownia

Pani dr to wspaniały człowiek i genialny specjalista. Prawdziwy lekarz z powołania bardzo dokładną wnikliwa. Trafne diagnozy za każdym razem. Widać że kocha dzieci i to co robi. Antybiotyki zapisuje w ostateczności. Dokładnie bada i poświęca na wizytę tyle ile potrzebuje i pacjent i rodzic. Mnie spanikowanej matce odbiera telefony i smsy nawet wieczorem. A kiedys nawet wcześnie rano po swoim ciężkim dyżurze nas przyjęła. Moja córka ma 5 lat ...
Opinia dodana przez: Mama Martynki i Maksyma

lekarz Emilia Węzowska-Świątek

Leśna 20A
65-036 Zielona Góra

Bardzo polecam Panią doktor. Mój 6 - miesięczny synek, dotąd zdrowy, zaczął nagle chorować. Pediatra w ciągu 2 miesięcy przepisał nam w sumie 5 antybiotyków. Trzy podałam. Mały synek... bałam się. Pozostałe dwa na własną odpowiedzialność nie podałam i zaczęłam szukać pomocy u innego lekarza. Mój pediatra diagnozował u synka ciągłe zapalenie oskrzeli - bezobjawowe (... bo nie miał gorączki, miał apetyt, tylko ciągle kaszlał i się podduszał...). Z polecenia ...
Opinia dodana przez: MG

lekarz Renata Laskowska

im. A . FALKIEWICZA
pl. Grunwaldzki 6a/16
Wrocław

Świetny kontakt z dziećmi. Bardzo kompetentna, wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny
Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce. Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA

Robert Przybylski

Sochaczew

TO cudowny lekarz, w szpitalu aż milo czekać kiedy po porodzie bada dziecko z taka troska,moja córcia miała 4 miesiące i kiedy trafiłam do doktora po raz pierwszy i całe szczęście bo on rozpoznał chorobę natychmiast (wcześniej byłam u 2 lekarzy i dostała tylko syropki od których zaczęła się dusić)a okazało się ze ma zapalenie oskrzeli,dostała inhalacje i szybko wyzdrowiała.Doktor za kontrolna wizytę nie bierze pieniędzy. nic dodać nic ując ...

Jadwiga Kucharczyk-Magiera

Częstochowska 33
98-300 Wieluń

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, spokojnie wszystko wytlumaczy, porozmawia, ma podejscie do dzieci, skuteczna w leczeniu i serdecznie polecam!

lekarz Beata Litwińska-Zujko

Szpital Powiatowy
Jana Pawła
Pyrzyce

dla mnie rewelacja, jako mama z czystym sumieniem mogę ja polecić innym mamą. Poświęca bardzo dużo czasu maleństwu, wszelkie wątpliwości woli sprawdzić dając skierowania do specjalistów i badania. GORĄCO POLECAM MIŁA CIEPŁA SYMPATYCZNA I SERCEM PODCHODZI DO DZIECI.

lekarz Elżbieta Waradzyn

Rabka-Zdrój

Witam! Pani Doktor jest najlepszym pediatrą jakiego miałam możliwość spotkać! Córka jest Jej pacjentką od lat i póki nie będzie za duża nadal nią pozostanie! Nawet, gdy wyjeżdżamy do Irlandii, mogę do Pani Doktor zawsze zadzwonić w razie problemów a Ona zawsze doradzi! Nie będę się tutaj rozpisywała, więc ujmę samą esencję tematu. Pani Doktor to bardzo miły, kompetentny lekarz z powołania, a takich dzisiaj niewielu! Ciepła, urocza, komunikatywna i ...
Opinia dodana przez: Joanna Czyszczoń

dr n. med. Beata Kisiel-Latkowska

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota
Opinia dodana przez: Drota

dr hab. n. med. Marek Chalusiak

Piotrków Trybunalski

Wspaniały człowiek, lekarz, który potrafi pomóc... szkoda, ze tak wykwalifikowanych lekarzy jest tak mało. z córką zaliczyłyśmy chyba połowę piotrkowskich "specjalistów" i tylko Pan Marek Chalusiak okazał się osobą, która jest godna pełnego zaufania. ma większą wiedzę niż wszyscy pozostali razem wzięci. z czystym sumieniem polecam!

dr n. med. Alina Bielawska-Sowa

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Sopot

Pani Doktor to wspaniała osoba, bardzo dokładnie przebada dziecko, dużo czasu mu poświęci, do tego wyczerpie temat odnośnie choroby dziecka. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Dzisiaj ciężko o dobrego lekarza, a ona jest lekarzem z powołania. Bardzo się cieszę, że została mi ona polecona i do niej trafiliśmy. Polecam koniecznie!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maria Pieszak

powiatowy
11-300 Biskupiec

Kompetentna Pani Doktor. Wspaniałe podejście do dziecka. Elastyczne godziny pracy. Godna polecenia.

lekarz Violetta Woś-Stępczak

os. Sikorskiego 10 lok. 4
64-000 Kościan

Osoba godna polecenia poprostu lekarz z powolania,bardzo mila,cierpliwa duzo tlumaczy podczas badania dziecka.Bardzo dobrze zajela sie moim synem na noworodkach i pozniej w poradni.

lekarz Anna Karasińska-Maczuga

Sądowa 4
78-200 Białogard

Zawsze wita z uśmiechem, zapyta co się dzieje, potrafi zażartować, stwarza przyjazną atmosferę, ma super podejście do dzieci! Nie faszeruje na silę antybiotykami i nie zapisuje leków z górnej półki tylko te sprawdzone "babciowe". Super kobieta a moje dzieci nie maja oporów, żeby chodzić do lekarza:)

lekarz Irena Konopka

Reymonta 82b
46-100 Namysłów

P.doktor jest wspaniałym człowiekiem .

dr Zofia Hadrzyńska-Trzebuchowska

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19
01-381 Warszawa

Cierpliwa, kompetentną i nietuzinkowa w dzisiejszych czasach. Nie dała się omamić koncernom farmaceutycznym.

lekarz Przemysław Kozanecki

Specjalistycza Praktyka Lekarska Przemysław Kozanecki
Macieja Rataja 11
64-100 Leszno

witam skorzystalismy z rankingu i opini lekarzy z tej stronki i sie nie zawiedlismy .Bardzo dobry lekarz , zna sie na swoim fachu, slucha co rodzice maja do powiedzenia itd warto skorzystac i polecamy !!!

Riad Hajdar

21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz, przemiły człowiek.Od lat leczy dzieci w mojej rodzinie. Odkąd mam swoje dzieci również do Niego chodzę. Mam do Niego ogromne zaufanie i tylko po wizycie u Niego jestem spokojna o zdrowie swoich dzieci :-) Ma wspaniałe podejście do dzieci i rodziców także :-) Wytłumaczy wszystko o co się zapytam, jeśli chodzi o poświęcony czas uważam ze jest adekwatny do dolegliwości dziecka-jeśli kontrola jest krócej jak się pójdzie ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Marzanna Stupieńko

Witosa 7 lok. 139
69-200 Sulęcin

Bardzo miła i przyjazna Pani Doktor. Świetne podejście do malucha . Polecam z całego serca Dobry lekarz,wszystko spokojnie tłumaczy 🙂
Opinia dodana przez: Katarzyna