Filtruj terminy

Lekarze Neurochirurg Białystok

lekarz Piotr Szydlik

Simony Kossak 6
15-197 Białystok

Neurochirurg Piotr Szydlik to profesjonalista który potrafi pomóc w chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa.Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jacek Michalski

Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, KENDRON "
ulica Mariańskiego 3/201
15-950 Białystok

Wspominam 15 lat doktora Jacka Michalskiego, który nie tylko mnie uratował ale i moją 80 letnią mamę. Dziękuję,że chodzę, że przestało boleć, dziękuję, dziękuję. Życzę zdrowia w tych trudnych czasach.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Paweł Piekarski

Neurochirurg

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Neirochirurg dr. Piekarski Paweł jest cierpliwym i rzeczowym specjalistą. Operacja kręgosłupa którą wykonali mi wraz z dr. Kozłowskim (o którym mogę powiedzieć same najlepsze rzeczy) przebiegła pomyślnie . Szczerze polecam tych fachowców i miłą opiekę ludzi z oddziału chirurgicznego z Bielska Podlaskiego
Opinia dodana przez: leszek. z
Profesjonalista w każdym calu, godny zaufania. Cechuje go nie tylko kompetencja, ale także wspaniałe podejście do pacjenta i uprzejmość. Jako doktor i jako człowiek zasługuje na najwyższą ocenę, a nawet brakuje skali ocen. Pan Doktor Marek Jadeszko jest Wybitnym Specjalistą i Profesjonalistą.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Jetem właśnie piec dni po operacji kregosłupa,ktOrą przeprowadzili pan dr. PAWEŁ PIEKARSKI i pan dr KOZŁOWSKI .Szukajac przed operacją opini na temat specjalisty neurochirurgi czesto spotykałem się z nazwiskiem pana doktora lecz nigdzie nie było opini na temat umiejetnosci i sposobu leczenia owego lekarza.Zatem powiem wam ze jak najbardziej polecam leczenie u tego lekarza ,profesjonalne podejscie do pacjenta,wysokie umiejetnosci neurochirurgiczne,miły ,zyczliwy człowiek i na prawde bardzo dobry lekarz ,to kilka ...
Pan doktor na pierwszej wizycie wytłumaczył dokładnie chorobę jej postęp a także sposób leczenia. Bardzo kompetentna osoba która widać że ma pojęcie i lata doświadczenia w tym co robi.

dr n. med. Maciej Bień

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Białystok

Dr Maciej Bień to anioł nie człowiek . Jestem wdzięczna z całego serca za tak szybką reakcję na mój problem z kręgosłupem. Po operacji poczułam się jak nowonarodzona. Mam nadzieję,że już tak zostanie. Doktor wszystko dokładnie i jasno wytłumaczył przed i po. Serdecznie polecam Dr Bienia i jeszcze raz dziękuję !!!
Opinia dodana przez: Monika

Tomasz Łysoń

Białystok

Byłem umowiony conajmniej 5 razy z tym Panem doszło tylko do jednego(z winny lekarza,barak czasu moim zdaniem brak chęci) i to prywatnie spotkania przed operacją .Sama operacja na NFZ totalna porażka brak informacji co ma robic ,brak dzialajacego sprzetu do odczutu rezonansu hmmm żałuje tej operacji z dolegliowsci pleców po operacji doszły jeszcze dwie.Chciałem tylko napisać znowu bylem umówiony z tym Lekarzem normalnie ma byc w pracy na kontrakcie do ...

Zbigniew Zimoch

Neurochirurg, Neurolog

Białystok

Lekarz bardzo pewny siebie, cyniczny,wydajacy wyrok dla pacjenta,jakby był Panem Bogiem. Zero wrażliwości i etyki lekarskiej.
Brak empatii, człowiek który za karę pracuje w poradni neurochirurgicznej i odsyła do swojego lekarza który operował w szpitalu.

lekarz Zenon Mariak

Słonimska 5/7
15-028 Białystok

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Bożena Michalska

Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, KENDRON "
ulica Mariańskiego 3/201
15-950 Białystok