Filtruj terminy

dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

super doktor//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

dr n. med. Jarosław Poleszczuk

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

PAN DOKTOR JAROSŁAW POLESZCZUK FACHOWIEC NA 6 .OPEROWAŁ MNIE TRZY TYGODNIE TEMU W STALOWEJ WOLI ODCINEK LEDZWIOWY TRZY IMPLANTY JEST OK . POLECAM MA ZŁOTE RĘCE ODDZIAŁ SUPER PANIE PIELEGNIARKI OK .
Doktor przesympatyczny . Czułam się zaopiekowania i zrozumiana . Jest to człowiek który chce naprawdę pomóc pacjentowi .Wszystko dokładnie wyjaśnia i proponuje dalsze rozwiązania. Słucha pacjenta i nie pozostawia go samemu sobie .Posiada ogromną wiedzę . Polecam go z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Rafał Marszał

Psychiatra, Neurochirurg

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Jest to lekarz godny polecenia i zaufania. Leczy mnie, leki trafione. Pacjent jest traktowany z szacunkiem. Lekarz z powołania !!!

lekarz Leszek Kocur

62-800 Kalisz

Byłam na wizycie w Poradni Neurochrurgicznej w Puszczykowie w dniu 22.06.2020r. Z takim zachowaniem z jakim spotkałam się ze strony tego doktora nie doświadczyłam od żadnego lekarza. Już na samym wejściu widać było jego wściekłość, podczas króciutkiej rozmowy wylało sie chamstwo i brak profesjonalizmu.Na zwykłe pytanie dostał poprostu furii.I wyrzucił mnie prawie z gabinetu. Jeżeli ktoś jest tak nerwowy , sfustrowany, i nie potrafi panować nad emocjami to nie powinien ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Krzysztof Szczęsny

Wojewódzki Szpital Zespolony
62-800 Kalisz

Z całego serca polecam Pana doktora Krzysztofa Szczęsnego ,wytłumaczył mi na czym polegać będzie operacja,uczulił na to jak postępować po operacji, miły,z poczuciem humoru , wszystko konkretnie i na temat i bardzo szanuję takie podejście do pacjenta,od pierwszej chwili nie opuszczało mnie przekonanie ,że trafiłam do właściwego lekarza .
Opinia dodana przez: Bernadeta

lekarz Wiesław Skowroński

Neurochirurg, Neurolog

Sadowa 14b
Kalisz

Witam. Miałem operacje przepukliny kręgosłupa. Pobyt w Kaliskim szpitalu na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm. Pan doktor bardzo miły, kompetentny. Bardzo szybko działa jeśli chodzi o wyznaczenie terminu . Pełen profesjonalizm. Pełen cierpliwości. Dzięki Panu doktorowi dzisiaj mogę sprawnie chodzić i funkcjonować. Bardzo polecam Pana Skowrońskiego 😉
Opinia dodana przez: Adam