mielec neurochirurg

Neurochirurg

Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego

Mielec

Średnia ocen: 5/5

Polecam wszystkim Pana Doktora Mateusza Sumarę. Według mnie jest to człowiek bardzo kompetentny, z życzliwym podejściem do każdego pacjenta. Miły, bezpośredni i z ogromnym poczuciem humoru.
Mój wybór padł na Doktora Sumarę przypadkowo - po prostu czas oczekiwania na wizytę do Niego był najkrótszy. Wizyta, skierowanie do szpitala, operacja ( 18.12.2014 - odcinek lędźwiowy kręgosłupa), wypis do domu - to wszystko w ciągu 7 dni. Po operacji ogromna ulga i powrót do normalności po prawie dwuletnim cierpieniu, ciągłym bólu i różnych rehabilitacjach.
Pobyt w szpitalu w Mielcu na oddz. neurochirurgicznym mimo strachu i cierpienia wspominam miło dzięki prawdziwemu zainteresowaniu moją chorobą, rzetelną informacją, a także dzięki miłej, przyjaznej, fachowej opiece Pań Pielęgniarek.
Serdecznie dziękuję - Anna Świąder

Opinia dodana przez: anna

dr n. med. Sylwia Śliwonik

Neurochirurg

oddział neurochirurgia

Mielec

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor SYLWIA Śliwonik jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem neurochirurgiem.Podchodzi do sprawy profesjonalnie,skromna i życzliwa,posiadająca ;Dar od Boga;w uzdrawianiu operacyjnym, pomocna w doradzie i podjęciu decyzji w cierpieniu i znoszeniu bólu nie do wytrzymania ,jakim jest rwa kulszowa i inne dolegliwości na kręgosłupie.Byłem operowany w styczniu 2012r.przez panią dr Sylwie Śliwonik i przez ordynatora dr. Pokrywke w Mielcu.
Polecam z całego serca p. doktor wszystkim cierpiącym,na podobne dolegliwości i inne ,;złota rączka;-dziś mało takich lekarzy z prawdziwym poświęceniem dla pacjenta ,w bólu i cierpieniu.Pani Doktor wielkie Dzięki za wszystko wdzięczny pacjent Janek