śląskie neurochirurg

Sortuj
Najbliższy termin: jutro o 14:00

prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
Chorzów

Polecam Pana doktora Stanisława Kwieka, bardzo mi pomógł. Poszukiwałem dobrego neurochirurga który mi pomoże, rozmawiałem ze znajomymi i szukałem po internecie i tak znalazłem tu Pana doktora. Po przeczytaniu poniższych opinii, zadzwoniłem i umówiłem wizytę. Bardzo mile jestem zaskoczony, Pan doktor w pełni wyjaśnił plan leczenia, co i jak mam robić, poczułem się wreszcie że ktoś ma wiedzę i doświadczenie bo chce być lekarzem i pomagać ludziom. Taki jest dr Kwiek! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i cieszę się że trafiłem do Pana. Dużo pomyślności!

lekarz Ryszard Pilarek

Centrum Medyczne MEDHOUSE
Radlińska 68
Wodzisław Śląski

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny człowiek, uprzejmy, brakło mi pytań to opowiadał na podstawie doświadczenia o sytuacjach które trapią pacjentów przed w trakcie oraz po operacji. Nie mogłem chodzić z powodu wypadnięcia dysku w odcinku lędźwiowym L5 S1. 24h po operacji pierwszy raz od wielu miesięcy poszedłem o własnych siłach do ubikacji :) Dla mnie pomoc na kosmicznym poziomie. Jestem niezmierny wdzięczny Panu Pilarkowi.

Opinia dodana przez: Paweł M.

dr n. med. Marek Kopera

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
Sosnowiec

Średnia ocen: 5/5

W marcu byłam operowana na tętniaka mózgu przez dr.Koperę dostałam drugie życie.
Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i ...

Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i człowiek przez duże ''W''.
Ten lekarz powinien żyć 100 lat aby ratować każde zagrożone życie ja dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Tomasz Chrzuszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Lekarska "PARKITKA''''
ul. Bialska 104/118
Częstochowa

Średnia ocen: 5/5

Uprzejmy, grzeczny, cierpliwy, stara się wszystko wytłumaczyć nawet po kilka razy i doradzić. Polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Grzegorz Pruś

Szpital Wojewódzki

Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

odwiedziłam wielu lekarzy.... żaden nie wytłumaczył mi o co chodzi w mojej chorobie.... nie zagłebił się w wyniki dopiero dr. Pruś. max ocena jest 5 u mnie ma 10. nie skupił się tylko na rzeczy oczywistej ale też stara sie wykluczyć jakiekolwiek inne choroby mogace się wiązać z przypadkiem...właściwy człowiek w tym zawodzie oby wiecej takich

dr n. med. Cezary Szymczyk

Centrum Onkologii

Gliwice

Średnia ocen: 5/5

Kulturalny człowiek,bardzo dobry fachowiec budzący zaufanie.
Doktorze dziękuję za leczenie.

Kulturalny człowiek,bardzo dobry fachowiec budzący zaufanie.
Doktorze dziękuję za leczenie.

dr n. med. Jerzy Pieniążek

Neurochirurg

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Aleja legionów

Bytom

Średnia ocen: 5/5

Jest to Wspaniały Lekarz i Człowiek.Bardzo kompetentny i konkretny.Daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i pomaga w ich problemach zdrowotnych.

lekarz Grzegorz, Pruś

1 Maja 21

Średnia ocen: 5/5

Polecam wszystkim zainteresowanym osobom które mają problem z kręgosłupem.To jest DOKTOR i MISTRZ w swoim fachu,i posiada jeszcze serce anioła.P.doktorze bardzo dziękuję za operacje i za opiekę oraz dziękuję całemu personelowi medycznemu.Wdzięczny pacjent Wiesław M.

Opinia dodana przez: Wiesław

dr Mirosław Idzik

szpital wojewódzki

Sosnowiec

Średnia ocen: 5/5

Miałem wiele spotkań z Panem Doktorem w przychodni Neurochirurgii w Sosnowcu, były to kontakty kontrolne pooperacyjne.
Każdy kontakt sprawiał mi ...

Każdy kontakt sprawiał mi komfort dalszej egzystencji, będąc pod wrażeniem miłego kontaktu z P. Doktorem. Dosadne tłumacze-nie mojej choroby i potrzeba jej leczenia, sprawiały, że stan mojej psychiki ulegał znacznej poprawie, co z kolei sprawiało powrót do normalności. Oczywiście, godny polecenia i już mam umówiony kontakt na marzec 2014r.

Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Wojciech Kukier

ulica Podgórna 6 A
Mikołów

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor jest profesjonalnym lekarzem jak się czegoś podejmie to prowadzi pacjenta do końca." Naprawił mnie"po innym specjaliście. Dziękuję bardzo

Opinia dodana przez: Agnieszka