śląskie neurochirurg

Sortuj
Najbliższy termin: 12 Gru o 14:00

prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
Chorzów

W lipcu 2015 r. miałem laserową nukleoplastykę PLDD na poziomie L5-S1 z refundacją NFZ. Wypuklina dysku tzw bulging na tym i wyższym poziomie odcinka lędźwiowego był przeszkodą w biegach maratońskich. Po ok. 1 miesiącu od zabiegu kłuciew lewej stopie ustąpiło. Przez kolejne 6 miesięcy odczuwałem tylko minimalne pieczenie w stopie, które mogło być podrażnieniem korzenia nerwowego (można to wytłumaczyć trudnym dostępem do dysku na tym poziomie). Po roku mogę stwierdzić, że zabieg okazał się skuteczny - ból zniknął i zwiększyła się również siła mięśniowa w obu stopach i łydkach. Badanie MRI, zrobione w sierpniu br. także potwierdza zanik wypukliny w tym dysku. Dr hab. Kwiek jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu, co w środowisku lekarskim jest rzadkością. Zachęca jak rzadko, który chirurg do fizjoterapii, co czynię od pierwszej wizyty u niego.

Opinia dodana przez: Piotr Z.

lekarz Ryszard Pilarek

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
Wodzisław Śląski

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny człowiek, uprzejmy, brakło mi pytań to opowiadał na podstawie doświadczenia o sytuacjach które trapią pacjentów przed w trakcie oraz po operacji. Nie mogłem chodzić z powodu wypadnięcia dysku w odcinku lędźwiowym L5 S1. 24h po operacji pierwszy raz od wielu miesięcy poszedłem o własnych siłach do ubikacji :) Dla mnie pomoc na kosmicznym poziomie. Jestem niezmierny wdzięczny Panu Pilarkowi.

Opinia dodana przez: Paweł M.

dr n. med. Marek Kopera

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
Sosnowiec

Średnia ocen: 5/5

W marcu byłam operowana na tętniaka mózgu przez dr.Koperę dostałam drugie życie.
Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i ...

Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i człowiek przez duże ''W''.
Ten lekarz powinien żyć 100 lat aby ratować każde zagrożone życie ja dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Tomasz Chrzuszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Lekarska "PARKITKA''''
ul. Bialska 104/118
Częstochowa

Średnia ocen: 5/5

Uprzejmy, grzeczny, cierpliwy, stara się wszystko wytłumaczyć nawet po kilka razy i doradzić. Polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Grzegorz Pruś

Szpital Wojewódzki

Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentny Lekarz. Uprzejmy i w miarę możliwości czasowych odpowiada na wszystkie pytania. Teraz pozostaje rehabilitacja. Czucie powoli powraca po operacji dyskopatii z zespołem ogona końskiego. Niech Panu Bóg błogosławi i strzeże.

Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Cezary Szymczyk

Centrum Onkologii

Gliwice

Średnia ocen: 5/5

Kulturalny człowiek,bardzo dobry fachowiec budzący zaufanie.
Doktorze dziękuję za leczenie.

Kulturalny człowiek,bardzo dobry fachowiec budzący zaufanie.
Doktorze dziękuję za leczenie.

dr n. med. Jerzy Pieniążek

Neurochirurg

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Aleja legionów

Bytom

Średnia ocen: 5/5

Jest to Wspaniały Lekarz i Człowiek.Bardzo kompetentny i konkretny.Daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i pomaga w ich problemach zdrowotnych.

lekarz Grzegorz, Pruś

1 Maja 21

Średnia ocen: 5/5

Polecam wszystkim zainteresowanym osobom które mają problem z kręgosłupem.To jest DOKTOR i MISTRZ w swoim fachu,i posiada jeszcze serce anioła.P.doktorze bardzo dziękuję za operacje i za opiekę oraz dziękuję całemu personelowi medycznemu.Wdzięczny pacjent Wiesław M.

Opinia dodana przez: Wiesław

dr Mirosław Idzik

szpital wojewódzki

Sosnowiec

Średnia ocen: 5/5

Miałem wiele spotkań z Panem Doktorem w przychodni Neurochirurgii w Sosnowcu, były to kontakty kontrolne pooperacyjne.
Każdy kontakt sprawiał mi ...

Każdy kontakt sprawiał mi komfort dalszej egzystencji, będąc pod wrażeniem miłego kontaktu z P. Doktorem. Dosadne tłumacze-nie mojej choroby i potrzeba jej leczenia, sprawiały, że stan mojej psychiki ulegał znacznej poprawie, co z kolei sprawiało powrót do normalności. Oczywiście, godny polecenia i już mam umówiony kontakt na marzec 2014r.

Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Tomasz Wysokiński

Zioły 1C
Jastrzębie-Zdrój

Średnia ocen: 5/5

Miałam operacje 15.09 guza mózgu. Operował mnie dr Tomasz Wysokimi świetny lekarz specjalista. Dzięki niemu żyje i czuję się dobrze. Dziękuję panie doktorze.

Opinia dodana przez: Renata